آفرینک
X

مینیون ها و هیولاها Minions and Monsters (2021)

مینیون ها و هیولاها Minions and Monsters

انیمیشن مینیون ها و هیولاها Minions and Monsters درباره ماجراجویی 4 مینیون بازیگوش در یک دنیای اسرارآمیز است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.7 امتیاز
  • 4 دقیقه
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی مینیون ها و هیولاها

مینیون‌ها می‌توانند هر اتفاق ساده و عادی را به یک ماجراجویی مهیج تبدیل کنند و این بار هم قرار است در یک بعد از ظهر معمولی، یک ماجرای تازه داشته باشند! داستان از جایی شروع می‌شود که 3 مینیون، در یک زیرزمین کوچک، می‌خواهند یک بازی تخته‌ای جذاب را آغاز کنند که ناگهان در باز می‌شود و یک مینیون کوچولو، وارد می‌شود. او که می‌خواهد در این بازی نقشی داشته باشد، کنار آن‌ها می‌نشیند، اما کار برای او سخت‌تر خواهد بود. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون صامت مینیون ها و هیولاها را با فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه کارتون بی کلام مینیون ها و هیولاها

مینیون‌ها در زیرزمین، در حال آغاز یک بازی تخته‌ای هستند و برای این کار، حسابی هیجان دارند. البته که با ورود مینیون کوچک‌تر، اوضاع حسابی عوض می‌شود و سه مینیون بزرگ‌تر، او را دست انداخته و ماجراجویی خود را بدون او، ادامه می‌دهند. آن‌ها در مسیر بازی خود با انواع هیولاها مبارزه خواهند کرد، موجودات عجیب را از بین می‌برند و برای رسیدن به تاج طلایی، همه موانع را پشت سر می‌گذارند. هر چند در آخرین مرحله، شرایط حسابی سخت‌تر خواهد شد و هیولای نهایی، سه مینیون بزرگ را دستگیر می‌کند. در همین حین، آخرین مینیون وارد می‌شود و شاید بتواند مسیر بازی را کاملا تغییر دهد!

کودکان با تماشا کارتون کوتاه مینیون ها و هیولاها چه چیزهایی یاد می گیرند؟

مینیون‌ ها کاراکترهای زرد رنگ و بامزه‌ای هستند که زبان اختصاصی خود را دارند و همیشه در حال انجام یک دردسر تازه هستند. آن‌ها عاشق موجودات خبیث بوده و در طول تاریخ، همیشه در کنار موجودات بدجنس فعالیت می‌کردند. البته که به دلیل بازیگوشی مینیون‌ها، همه موجودات خبیث از بین رفته‌اند!
حالا و در انیمیشن کوتاه مینیون ها و هیولاها ، کودکان با یک کارتون کوتاه روبه‌رو خواهند شد که تنها کاراکترهای آن، مینیون‌ها هستند و قرار است در این کارتون، یک ماجراجویی کامل داشته باشند. با وجود صامت‌بودن کارتون و زمان کوتاه آن، این انیمیشن نکات مهمی دارد که پس از اتمام کارتون، می‌توانید درباره آن با کودکان گفت‌وگو کنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

همکاری با هم

کودکان در طی این کارتون متوجه می‌شوند که تلاش‌های یک نفره، هیچ‌گاه به نتیجه دل‌خواه نمی‌رسد و مینیون‌ها فقط در زمان همکاری با هم، می‌توانند موجودات عجیب و غریب را از بین ببرند. درباره این موضوع، کمی بیشتر با کودکان گفت‌وگو کرده و مثال‌های مختلفی درباره اهمیت همکاری با هم، بزنید. به بچه‌ها بگویید که رعایت همین نکته مهم، می‌تواند انجام کارهای سخت و چالش‌های مختلف یا حتی کارهای روزانه و روتین را برای همه اعضای خانواده، گروه‌های دوستی و حتی تیم‌های مختلف در مدرسه و مهد، آسان‌تر کند.

آزار ندادن افراد کوچکتر و ضعیف‌تر

در طی مسیر ماجراجویی مینیون‌ها، سه مینیون بزرگتر مدام مینیون کوچک را اذیت می‌کنند. درباره این بخش نیز با کودکان صحبت کنید و به آن‌ها بگویید که شوخی‌های ظاهرا ساده آن‌ها با افراد کوچک‌تر یا ضعیف‌تر، از نگاه فرد آزاردیده به هیچ عنوان جالب و خنده‌دار نیست و باعث ناراحتی فرد خواهد شد.
درباره اهمیت مراقبت از افراد ضعیف‌تر گروه یا خانواده، با هم گفت‌وگو کنید و بچه‌ها را به مسئولیت‌پذیری بیشتر ترغیب نمایید. به آن‌ها بگویید داشتن توانایی، مهارت و قدرت بیشتر، باید باعث شود که آن‌ها مهربان‌تر و مسئولیت‌پذیرتر شوند.

ترغیب کودکان به انواع بازی‌های تخته‌ای

تمام ماجرای انیمیشن Minions and Monsters در طی یک بازی تخته‌ای رخ می‌دهد و کودکان، خیال‌پردازی مینیون‌ها را در طی بازی تماشا می‌کنند. درباره انواع بازی‌های مشابه مثل مار و پله یا دیگر بازی‌های ساده و متناسب سن فرزندان‌تان، با آن‌ها حرف بزنید.
کودکان را به انجام بازی‌های گروهی و حضوری ترغیب کرده و در صورت امکان، با کمک هم یک بازی تخته‌ای جدید برای روزهای استراحت و تعطیلات، بخرید. با این روش، بچه‌ها را به امتحان‌کردن سرگرمی‌هایی به دور از تکنولوژی، تشویق خواهید کرد و روش‌های تازه‌ای برای سپری کردن لحظات استراحت، در اختیارشان خواهید گذاشت.

والدین پیش از پخش انیمیشن Minions and Monsters باید این نکات را به خاطر بسپارند

  • مبارزه‌ها و حرکت سریع کاراکترها، باعث شده که تماشا کارتون مینیون ها و هیولاها برای کودکان 7 ساله و بزرگتر، مناسب باشد.

  • این انیمیشن کوتاه، کاملا صامت است و مینیون‌ها با زبان خاص خود، حرف می‌زنند. اگر احساس می‌کنید که درک روند داستان برای فرزندان کم سن و سال شما کمی سخت است، حتما در طی پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید.

  • انواع وسایل و محصولات با تصاویر مینیون‌ها در بازار وجود دارند و ممکن است کودکان پس از اتمام کارتون، به خرید این اسباب‌بازی‌ها و محصولات، تمایل داشته باشند.

تماشا و دانلود انیمیشن صامت مینیون ها و هیولاها در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون بی کلام مینیون ها و هیولاها وجود دارد. می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. البته علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود انیمیشن کوتاه Minions and Monsters از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های مهیج و بامزه این کاراکترهای کوچولوی زرد رنگ، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مینیون ها و هیولاها لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر انیمیشن‌های مربوط به این موجودات زرد بامزه مانند انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو و انیمیشن مینیون ها و بیشتر 1 را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.