آفرینک
X

مینیون ها : ظهور گرو Minions : The Rise of Gru (2022)

مینیون ها Minions

انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو Minions : The Rise of Gru 2022 داستان ناگفته گرو را روایت می‌کند که در تلاش است با کمک مینیون‌ها به بزرگترین ابرشرور دنیا تبدیل شود. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.9 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی مینیون ها : ظهور گرو

انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو Minions : The Rise of Gru با همان شخصیت‌های بامزه، داستان شروع کارهای شرورانه گرو را به دنیا نشان می‌دهد. مینیون‌ها از همان اولین حضور خود در دنیای سینما، به‌سرعت توجه کودکان و البته بزرگسالان را به خود جلب کردند و با اینکه به‌عنوان شخصیت‌های فرعی حضور داشتند، در مدت زمان کوتاهی به محبوب‌ترین شخصیت‌های کارتونی تبدیل شدند. به همین دلیل چندین فیلم انیمیشنی، با تمرکز بر این موجودات زرد، دوست‌داشتنی، بی‌دست و پا و بانمک ساخته شد و انیمیشن سینمایی مینیون ها : ظهور گرو یکی دیگر از این انیمیشن‌های خوش‌ساخت و جذاب با دوبله فارسی است. اما داستان انیمیشن مینیون ها 2 راجع به چه چیزی است؟

داستان جذاب و جدید انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو

مینیون‌ ها در اولین حضور خود در دنیای سینما، در خدمت «گرو» بودند که یک شخصیت منفی و بدجنس داشت. در انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو همه ما به دوران کودکی و ابتدای نوجوانی گرو باز می‌گردیم و شروع کارهای شرورانه او را می‌بینیم. گروی 12 ساله می‌خواهد وارد یک گروه از شخصیت‌های بدجنس شود، اما آن‌ها او را در مصاحبه ورودی رد می‌کنند، گرو هم در مسیر خروج، یک گردنبند مهم و ارزش‌مند را از آن‌ها می‌دزدد. گروه شرور هم او را به‌عنوان گروگان نگه داشته و به مینیون‌ها می‌گویند باید در دو روز این گردنبند را پیدا کرده و به ما بازگردانید. آیا مینیون‌ها موفق می‌شوند؟

نکات مهم انیمیشن مینیون ها 2

انیمیشن سینمایی مینیون ها 2 یکی از انیمیشن های 2022 است که در 88 دقیقه ساخته شده است و در همه سکانس‌های آن، اتفاقات اکشن، طنز و انواع ماجراجویی‌ها رخ می‌دهد. داستان این انیمیشن راجع به اوایل دهه 70 میلادی و کودکی گرو است. به همین خاطر، بزرگترها هم در زمان تماشا انیمیشن مینیون ها 2 خاطرات زیادی را مرور خواهند کرد. با توجه به این موضوع، این انیمیشن توانست علاوه بر کودکان، توجه والدین و بزرگسالان زیادی را هم به خود جلب کند.
پخش انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو به دلیل وجود کرونا، دو سال به‌تعویق افتاد و بالاخره مینیون ها 2 در سال 2022 پخش شد. این انیمیشن حدودا 7 برابر بودجه اولیه خود، سود کرد و فروش بسیار خوبی در سرتاسر جهان داشت.
تماشا انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو 2022 با دوبله فارسی کامل برای کودکان مناسب‌تر است، زیرا می‌توانند تمام خط سیر داستان را دنبال کرده و نکات مهمی را از این انیمیشن یاد بگیرند. می‌توانید پس از تماشا انیمیشن مینیون ها 2 با دوبله فارسی با کودکان خود راجع به موارد مختلفی حرف بزنید.

نکات مثبت و منفی برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو

تماشا انیمیشن مینیون ها 2 برای کودکان زیر 5 سال، چندان مناسب نیست. در تمام سکانس‌های این انیمیشن، انواع خشونت‌های فیزیکی رخ خواهد داد که شاید کودکان  کم سن و سال، درک درستی از آن اتفاقات نداشته باشند.
کودکان کمی بزرگ‌تر و حدودا 6 سال به بالا، به‌راحتی می‌توانند طنز موجود در انیمیشن را درک کرده و علاوه بر خندیدن و سپری‌کردن اوقات خوش، نکات مهمی را هم یاد بگیرند. مهم‌ترین پیام انیمیشن جدید مینیون ها 2 این است که رویاهای خود را دنبال کرده، سعی کنید آرزوهای خود را به‌واقعیت تبدیل کرده و فراموش نکنید که حتی کوچک‌ترین افراد، می‌توانند بزرگ‌ترین کارها را انجام دهند.
در این انیمیشن بر ارزش‌های مهمی هم‌چون اهمیت انجام کارها به‌صورت گروهی، خلاقیت، امیدواری، دوست‌داشتن و صبور بودن،  تاکید می‌شود. علاوه بر این موارد، می‌توانید با استفاده از اتفاقات رخ‌داده در این انیمیشن، درباره اتفاقات دنیای واقعی و خطرات آن، با کودکان خود حرف بزنید. برخی از این موضوعات، شامل موارد زیر هستند:

 • خطرات به‌تنهایی بیرون رفتن و نگفتن مقصد به والدین خود؛

 • برداشتن چیزهایی که مال شما نیستند؛

 • انتخاب انجام کارهای بد و شرورانه در عوض انجام کارهایی که دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کند؛

 • قلدری‌کردن و اثرات آن بر اطرفیان؛

 • استفاده از خشونت برای حل‌کردن مشکلات.

با توجه به شخصیت فرزندان‌تان و مشکلاتی که در حال حاضر با آن‌ها روبه‌رو هستند، یک یا دو موضوع را مد نظر قرار دهید و درباره همان مشکلات، نظر کودکان را بپرسید. سپس نظرات خود را در قالب همین کارتون، به آن‌ها بگویید.

تماشا و دانلود انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو 2022  با دوبله فارسی کامل و البته رایگان، در اختیار شما قرار گرفته است. می‌توانید این انیمیشن جذاب و دوست‌داشتنی را برای کودکان خود به‌صورت آنلاین پخش کرده و در کنار هم، لحظات خوشی را تجربه کنید. البته امکان دانلود انیمیشن مینیون ها 2 نیز وجود دارد و می‌توانید به‌صورت آفلاین نیز این کارتون را ببینید. انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو به همه یادآوری می‌کند که باید از همان کودکی، به دنبال آرزوهای خود باشند و هیچ‌گاه در مسیر رسیدن به اهداف‌شان، ناامید نشوند.

پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن مینیون ها 1 و مجموعه من نفرت انگیز را هم بعد از این کارتون تماشا کنید.