آفرینک
X

انتقام جویان لگویی مارول : کد قرمز Lego Marvel Avengers : Code Red (2023)

انتقام جویان لگویی مارول Lego Marvel Avengers

انیمیشن انتقام‌ جویان لگویی مارول : کد قرمز Lego Marvel Avengers : Code Red 2023 درباره ماموریت جدید انتقام ‌جویان است که باید خود را از دست یک کلکسیونر، نجات دهند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.3 امتیاز
  • 43 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی انتقام جویان لگویی مارول : کد قرمز

انیمیشن سینمایی انتقام‌ جویان لگویی مارول : کد قرمز ، با یک داستان جذاب و جدید شروع می‌شود. گروه انتقام جویان، به‌تازگی آخرین ماموریت خود را به پایان رسانده‌اند و در حال استراحت هستند که اتفاقات جدید، شروع خواهند شد. در واقع همه چیز از لحظه‌ای آغاز می‌شود که بلک ویدو، متوجه می‌شود که پدرش گم شده است و حالا همه اعضای گروه، ماموریت تازه‌ای برای یافتن پدر آن دارند! البته که این تازه شروع ماجرا است و اگر دقیقا نمی‌دانید که در ادامه چه اتفاقاتی رخ خواهند داد، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی انتقام جویان لگویی مارول : کد قرمز 2023 با دوبله فارسی کامل را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه داستان انیمیشن جدید انتقام جویان لگویی مارول : کد قرمز

گروه انتقام جویان در همان اولین لحظات ماموریت خود، متوجه یک فرد شرور می‌شوند که آدم‌های خاص را ربوده و آن‌ها را به‌عنوان کلکسیون اختصاصی خود، نگهداری می‌کند! حالا و در همین شرایط، این فرد تصمیم می‌گیرد که کلکسیون او با حضور اعضای تیم انتقام جویان تکمیل ‌شود و تصمیم می‌گیرد که همه اعضای گروه را هم ربوده و در فضای اختصاصی خود، نگهداری کند! البته که این بار، کار بسیار سختی خواهد داشت و تمام اعضای گروه انتقام جویان، با همه قدرت خود در مقابل او مبارزه را شروع می‌کنند! شما فکر می‌کنید که کدام گروه برنده خواهد شد؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن Lego Marvel Avengers : Code Red با دوبله فارسی چه نکاتی یاد می‌گیرند؟

انیمیشن لگو 2023 ، یکی از جدیدترین کارتون‌های مجموعه لگو است که در آن، همه کاراکترها و همه اجزای دکور صحنه، از بلوک‌های کوچک لگو ساخته شده است. استفاده از داستان‌های انیمیشن‌های ابرقهرمانی همراه با یکی از جذاب‌ترین سرگرمی‌های کودکانه و ساخت انیمیشن جدیدی با ماجراهای جذاب و مهیج، همه باعث شده‌اند که این سری از کارتون‌ها، محبوبیت زیادی در بین مخاطبان داشته باشند.
بچه‌ها و بزرگترها می‌توانند در کنار هم این انیمیشن را تماشا کرده و از جزئیات جالب این کارتون همراه با سکانس‌های طنز و خنده‌دار آن، حسابی لذت ببرند. علاوه بر این، کارتون جدید انتقام جویام لگویی مارول : کد قرمز ، نکات آموزنده و مهمی نیز دارد که می‌توانید پس از اتمام انیمیشن، درباره آن با هم صحبت کنید. برخی از مهم‌ترین نکات مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

اهمیت انجام کارها به صورت گروهی

یکی از مهم‌ترین نکات مثبتی که گروه انتقام‌ جویان به کودکان نشان می‌دهند، اهمیت همکاری با یکدیگر است. این گروه جذاب، از ابرقهرمان‌هایی تشکیل شده است که هر کدام یک یا چند نیروی خارق‌العاده دارند. با وجود این، هیچ‌گاه اعضای این گروه نمی‌توانند بدون کمک همدیگر، به هدف‌شان برسند.
به این بخش از انیمیشن انتقام جویان لگویی : کد قرمز اشاره کرده و به فرزندان‌تان بگویید که حتی قوی‌ترین و قدرتمندترین افراد دنیا هم در زمان مواجه شدن با مشکلات مختلف، به کمک همدیگر نیاز دارند. فعالیت گروهی و تیمی باعث می‌شود که کارها خیلی سریع‌تر و راحت‌تر انجام شوند و هر فرد با استفاده از توانایی‌های خود، بخشی از کار را برعهده بگیرد. بنابراین بچه‌ها هم باید این موضوع را به خاطر سپرده و در مواقع نیاز، از دوستان و اعضای خانواده کمک بخواهند.

معرفی کلکسیون به کودکان و انواع آن

حضور یک فرد شرور با عنوان کلکسیونر، احتمالا سوالات مختلفی برای بچه‌ها ایجاد می‌کند. از این بخش کمک بگیرید و درباره این موضوع، کمی بیشتر با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها معنی کلکسیون را توضیح داده و به کودکان بگویید که این کار، یک سرگرمی جذاب است که افراد زیادی در سرتاسر دنیا آن را انجام می‌دهند.
جمع‌آوری هر وسیله جذاب مثل انواع سنگ‌، انواع تمبر و هر چیزی که بچه‌ها به آن علاقه داشته باشند، می‌تواند یک سرگرمی فوق‌العاده برای آن‌ها باشد. بچه‌ها را به انتخاب یک شی و جمع‌آوری مدل‌های مختلف آن تشویق کنید تا فرزندان شما یک سرگرمی جذاب و تازه داشته باشند.

بررسی مهارت مهم مدیریت بحران

یکی از پرتکرارترین بخش‌های انواع انیمیشن‌هایی که ابرقهرمان‌ها در آن حضور دارند، وقوع انواع بحران‌ها و اتفاقات پرتنش است. به این موضوع اشاره کرده و از بچه‌ها بپرسید که در حین وقوع یک اتفاق غیر منتظره و پیش‌بینی نشده، باید چه کارهایی انجام دهند؟
با اشاره به راهکارهای انجام شده در انیمیشن، به کودکان بگویید که در اولین لحظه باید آرامش خود را حفظ کنند. بعد از آن، با بررسی دقیق و سریع شرایط، ابتدا از خود محافظت کرده و سپس یک راه‌حل برای مشکل به‌وجود آمده بیابند. با هم این فرآیند را در اتفاقات عادی و روزمره تمرین کنید تا مهارت مدیریت بحران کودکان، تقویت شود.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش کارتون انتقام جویان مارول : کد قرمز باید بدانند

  • با وجود لحظات تعقیب و گریز و مبارزه‌های فیزیکی، تماشا انیمیشن Lego Marvel Avengers : Code Red برای کودکان 7 ساله و بزرگتر مناسب خواهد بود.

  • در صورتی که کودکان از فضای کلکسیون آدم‌ها، دچار تنش و اضطراب شدند، حتما در کنار آن‌ها بمانید و به آن‌ها یادآوری کنید که این انیمیشن، کاملا کارتونی و غیر واقعی است و هیچ خطری بچه‌ها را تهدید نمی‌کند.

  • با وجود انواع لگوها در بازار، ممکن است که کودکان پس از تماشا این انیمیشن به خرید لگوهای بیشتر ترغیب شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن انتقام جویان لگویی مارول : کد قرمز با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی انتقام جویان لگویی مارول : کد قرمز 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. این کارتون را می‌توانید آنلاین و رایگان برای کودکان پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن جدید Lego Marvel Avengers : Code Red با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های گروه انتقام‌ جویان، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن انتقام جویان لگویی مارول : کد قرمز لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر کارتون‌های مجموعه لگو مانند انیمیشن لگو جنگ ستارگان تعطیلات تابستانی و انیمیشن لگو بتمن را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.