آفرینک
X

جیمی نوترون : پسر نابغه Jimmy Neutron : Boy Genius (2001)

جیمی نوترون Jimmy Neutron

ماجراهای جیمی نوترون: پسر نابغه The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius درباره پسری خیلی باهوشه که ماجراهای جالبی به خاطر اخطراعاتی که کرده برای خودش، د ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی جیمی نوترون : پسر نابغه

ماجراهای جیمی نوترون: پسر نابغه The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius درباره پسری خیلی باهوشه که ماجراهای جالبی به خاطر اخطراعاتی که کرده برای خودش، دوستاش و خانوادش به وجود میاد. جیمی با اختراعی که کرده و راه موجودات فضایی رو به زمین باز کرده دردسرای زیادی رو برای خودش و اطرافیانش به وجود آورده. خلبانی به اسم ران اوی راکت بوی Runaway Rocketboy تو آزمایش راکت جیمی به اون کمک می‌کنه. جیمی علاوه بر انکه پسر خیلی باهوشیه و علاقه زیادی به اختراع و ابتکار داره، استعداد خیلی خوبیم تو تئاتر داره.

جیمی تلاش می‌کنه که یه نقش رو تو تئاتر بازی کنه ولی یکی از دوستاش به اسم نیک دین اون نقش و ازش می‌گیره و به جای جیمی بازی می‌کنه. جیمی از این موضوع خیلی ناراحت میشه و تلاش می‌کنه تا با فکر خودش نقش و از دوستش پس بگیره. بالاخره جیمی موفق می‌شه و تو تئاتر بازی می‌کنه. پدر و مادر جیمی از نقش اون خیلی خوششون میاد و اونو خیلی تشویق می‌کنن. تو یه ماجرای دیگه جیمی با دوستاش وسط صحرا گیر می‌افتن و برای فرار از اونجا و نجات از گرما ماجراهای خیلی عجیبی برای اونا اتفاق می‌افته. یکی از دوستای جیمی خیلی ترسیده بود و همش گریه می‌کرد.

بعد از اینکه جیمی و دوستاش از صحرا نجات پیدا کردن، جیمی با خونوادش به یه خونه جدید نقل مکان می‌کنن. جیمی از اون خونه خیلی خوشش میاد و دوس داره اونجا زندگی کنه. اون سعی می‌کنه پدر و مادرش و راضی کنه که تو خونه جدید بمونن و دیگه خونه خودشونو عوض نکنن. جیمی هیچ وقت دست از از اختراع چیزای جدید دست بر نمی‌داره و تو خونه جدیدشون هم با اختراعات جدیدی که داره اتفاقای خیلی عجیبی رو برای خودش و اطرافیانش به وجود میاره.

در صورتیکه از انیمیشن ماجراهای جیمی نوترون: پسر نابغه The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius خوشتون اومده، جیمی نوترون : پسر نابغه رو هم می‌تونین توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.   اصلی‌ترین شخصیت‌های ماجراهای جیمی نوترون، جیمی نوترون، آد پرنتس، ران اوی راکت بوی، نیکلودئون هستن.

ماجراهای جیمی نوترون: پسر نابغه The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius

در 20 جولای 2002 توسط شرکت فیلم‌سازی نیکل‌ دئون Nickelodeon و آوو اینترتینمنت O Intertainment تهیه و ساخته شده است.