آفرینک
X

ملکه برفی The Snow Queen (2016)

ملکه برفی The Snow Queen

انیمیشن ملکه برفی The Snow Queen یکی از مشهورترین داستانهای نویسنده دانمارکی، هانس کریستیان آندرسن هست. از روی این شخصیت فیلم و کارتونهای زیادی ساخته شده، م ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • روسیه
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی ملکه برفی

انیمیشن ملکه برفی The Snow Queen یکی از مشهورترین داستانهای نویسنده دانمارکی، هانس کریستیان آندرسن هست. از روی این شخصیت فیلم و کارتونهای زیادی ساخته شده، مثلن فروزن. شخصیت السا و انا هم به عنوان خواهر توی این اقتباس ها تکرار شدن. اسم قسمتهای مختلف ملکه برفی این هست: قسمت اول که همون ملکه برفی هست. قسمت دوم پادشاه برفی The Snow Queen 2: The Snow King و قسمت سوم هم آتش و یخ The Snow Queen 3: Fire and Ice. در قسمت اول ملکه برفی قصد داره دنیا رو در یک یخبندان بزرگ  و همیشگی فرو ببره. اون با استفاده از بادهای قطبی سرما رو به همه جای دنیا میفرسته. دنیا داره یخ میزنه ولی دختری پیدا میشه که سعی میکنه جلوی نقشه شرورانه اون رو بگیره. اون با کمک ترول ها که یک جور غول بانمک دماغ دراز هستن سعی میکنه جلوی ملکه برفی بایسته. در قسمت دوم اونها مشکلی با آیینه جادویی پیدا میکنن. یک طلسم نفرین شده درون آیینه جادویی قرار گرفته که هر کسی که توی اون نگاه کنه بدترین حالت خودش رو میبینه. مثلن خودش رو در حالت عصبانی یا حریص یا. . . در قسمت سوم گردا که پدر و مادر خودش رو گم کرده به دنبال اونها میره. اون که قدرت سرمای ملکه رو ازش گرفته با پسری آشنا میشه که داستان باهاش عجیب میشه. اون قدرت آتش رو داره و از دستهاش آتش زبونه میکشه. جالب تر اینه که اونها از هم خوششون میاد. بنظرتون آتش و یخ چطوری میتونن با هم کنار بیان؟برای اینکه بدونید چه اتفاقاتی در ادامه میفته وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن کمدی و ماجراجویانه با دوبله اختصاصی آفرینک بشینید. شما میتونید با دانلود رایگان اپلیکیشن آفرینک از اینجا هزاران محتوای جذاب و دیدنی دیگه رو هم ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن ملکه برفی The Snow Queen

این مجموعه انیمیشن محصول کشور روسیه هست. یعنی از یک کشور حسابی سرد میاد. دوبله اختصاصی قسمت سوم اون رو هم حامد عزیزی و گروهش برای آفرینک انجام دادن. شما رو به تماشای این کارتون جذاب و دیدنی دعوت میکنیم.