آفرینک
X

جدا نشدنی ها The Inseparables (2023)

جدا نشدنی ها The Inseparables

انیمیشن جدا نشدنی ها The Inseparables 2023 درباره دو عروسک تنها در سنترال پارک است که در کنار هم یک ماجرای مهیج را پشت سر می‌گذارند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • بلژیک
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی جدا نشدنی ها

کارتون جدا نشدنی ها که در ایران با اسم « دوستان جدا نشدنی » هم ترجمه شده است، درباره دو عروسک بامزه به اسم‌های دی‌جی داگ و آلفونسو است. دی‌جی داگ یک عروسک سگ پشمالو و نرم و آلفونسو یک عروسک چوبی است که در پارک تنها مانده‌اند. آلفونسو به شدت خیال‌پرداز و ماجراجو است و هر اتفاق کوچکی را به یک ماجرای جذاب تبدیل می‌کند. در طرف مقابل، دی‌جی داگ قرار دارد که ترجیح می‌دهد همه چیز امن و آرام باشد. در یک روز بارانی، زندگی این دو عروسک حسابی تغییر می‌کند. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، هر چه سریع‌تر تماشا انیمیشن سینمایی جدا نشدنی ها 2023 با دوبله فارسی کامل را همراه فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه کارتون سینمایی جدا نشدنی ها درباره چیست؟

بعد از یک باران طولانی، همه جا پر از آب شده بود و آلفونسو همراه با دی‌جی داگ، منتظر خشک‌شدن زمین بودند. داگ که در حال تماشای اطراف بود، ناگهان سه بچه راکون را می‌بیند که بر روی یک تخته چوبی، روی آب رها شده‌اند. او ترجیح می‌دهد که به یک نفر دیگر خبر بدهند تا بچه راکون‌ها نجات پیدا کنند. آلفونسو اما یک نقشه دارد. او یک قایق را روی آب انداخته و همراه با دی‌جی داگ، به دنبال راکون‌ها می‌رود. کاری سخت و پر از خطر که این دو عروسک سخن‌گو را با مشکلات مختلفی مواجه می‌کند. اما آیا آلفونسو و دی‌جی داگ موفق می‌شوند؟

تماشا انیمیشن سینمایی جدا نشدنی ها چه نکات آموزنده و مثبتی برای کودکان دارد؟

برنامه کودک The Inseparables ، داستانی جذاب و مهیج دارد. کارتون مدام از حالت سه بعدی به دو بعدی، تغییر می‌کند و بچه‌ها در طی این تغییرات، به خوبی بخش‌های خیال‌پردازی و اتفاقات واقعی را می‌توانند تشخیص دهند. کاراکترهای بامزه، روند گیرای داستان و طراحی بسیار خوب، همه باعث شده‌اند که این کارتون یک گزینه خوب برای دورهمی‌های خانوادگی باشد.
این کارتون علاوه‌بر سرگرمی، نکات مهم و آموزنده‌ای هم دارد. پیشنهاد می‌کنیم که پس از تماشا کارتون جدا نشدنی ها ، حتما درباره این نکات مثبت و آموزنده با بچه‌ها حرف بزنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که چه مواردی را به بچه‌ها بگویید، نکات زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

تقویت قوه تخیل کودکان و دلایل اهمیت این کار

تمام ماجراهای انیمیشن The Inseparables بر اساس قوه تخیل یکی از کاراکترهای اصلی رخ می‌دهد. بنابراین بچه‌ها به خوبی متوجه می‌شوند که داشتن نگاه خیال‌پردازانه تا چه حد می‌تواند باعث سرگرمی شود. از سوی دیگر باید بدانید که قوه تخیل بچه‌ها، ارتباط مستقیمی با تفکر منتقدانه، مهارت حل مسئله، افزایش میزان ارتباط‌های اجتماعی و حتی افزایش قدرت یادگیری آن‌ها دارد.
بنابراین بهتر است با اجرای فعالیت‌های متنوع، به بچه‌ها کمک کنید که این بخش از ذهن‌شان را تقویت کنند. از این کارتون ایده بگیرید و از فرزندان خود بخواهید که دنیا را طور دیگری تجسم نمایند. ماجراها را به شکل دیگری ببینند و شما را در این افکار خود، شریک کنند. با بچه‌ها همراهی کنید و هر روز، داستان‌های تازه بسازید. این روش می‌تواند نوع تفکر کودکان را تغییر دهد و باعث افزایش خلاقیت و جستجوگری ذهن آن‌ها شود.

مراقبت از خود در حین کمک به دیگران

ناگفته پیدا است که بچه‌ها باید بدانند در حین کمک به دیگران، اولین و مهم‌ترین قانون، سلامتی خود آن‌ها است. به کودکان تاکید کنید که هیچ‌وقت و تحت هیچ شرایطی نباید اصل مهم مراقبت از خود را فراموش کنند و برای کمک به افراد بزرگ‌تر از خود، از شما یا محیط‌های امن مثل خانه یا مدرسه، دور شوند.
به بچه‌ها بگویید که در حین رخ‌دادن یک اتفاق بد برای اطرافیان، باید به توانایی‌های خود توجه کنند. شما یا دیگر افراد معتمد مثل مربی و معلم را در جریان بگذارند. این بخش را با اشاره به کارهای آلفونسو، به کودکان توضیح دهید. در عین حال به بچه‌ها یاد بدهید که در محیط‌های بیرون از خانه، دوستان یا خواهر و برادر خود را تنها نگذارند. همیشه همراه هم بمانند و در کنار یکدیگر، از خودشان مواظبت کنند.

بررسی دو حالت بداهه‌پردازی یا برنامه‌ریزی

این کارتون با بررسی رفتار دو کاراکتر کاملا متفاوت، معایب و فواید دو رفتار برنامه‌ریزی کامل یا بداهه‌پردازی را به بچه‌ها یاد می‌دهد. آلفونسو به هیچ عنوان برنامه‌ریزی ندارد، بدون فکرکردن وارد شرایط مختلف شده و هر بار یک ماجرای جدید را رقم می‌زند. این رفتار او خطرات مختلفی در پی دارد و ممکن است باعث آسیب به او و دوست‌اش شود.
در طرف دیگر، دی‌جی داگ، هیچ‌گاه بدون برنامه‌ریزی دقیق کاری انجام نمی‌دهد. به بچه‌ها بگویید که افراط و تفریط در این دو حالت، هر دو اشتباه هستند. انسان‌ها باید منعطف باشند. با برنامه‌ریزی کلی، مسیر زندگی خود را تعیین کنند، اما در این میان انعطاف‌پذیری داشته و بتوانند در صورت وقوع تغییر در برنامه‌ها، به‌سرعت خود را با شرایط سازگار کنند.

والدین پیش از پخش انیمیشن The Inseparables 2023 با دوبله فارسی باید این موارد را بدانند

  • رخ‌دادن خطرات مختلف و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 5 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • در صورتی که احساس می‌کنید عروسک‌های سخن‌گو یا وجود موجودات مختلف، برای بچه‌ها تنش‌زا است، در حین پخش کارتون کنار بچه‌ها بمانید. به آن‌ها اطمینان دهید که هیچ خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند و آن‌ها در امنیت کامل قرار دارند.

  • این احتمال وجود دارد که بچه‌ها پس از دیدن ماجراجویی دو کاراکتر اصلی، به انجام ماجراجویی‌های مشابه تشویق شوند. از آن‌ها بخواهید که بدون حضور شما هیچ کار خطرناکی انجام ندهند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی جدا نشدنی ها با دوبله فارسی کامل از آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون سینمایی جدا نشدنی ها با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین می‌توانید برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن The Inseparables با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های آلفونسو و دی‌جی داگ در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن جدا نشدنی ها لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن تلما اسب تک شاخ و انیمیشن منقار طلا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.