آفرینک
X

لیگ قهرمانان حیوانات خانگی DC League of Super Pets (2022)

لیگ قهرمانان حیوانات خانگی DC League of Super Pets

انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی DC League of Super-Pets درباره گروهی از حیوانات خانگی خارق‌العاده است که باید به جای ابرقهرمان‌ها، دنیا را نجات دهند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی لیگ قهرمانان حیوانات خانگی

زمین همیشه در معرض انواع اتفاقات است و ابرقهرمان‌ها، همیشه و هر بار به نجات زمین می‌آیند. انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی 2022 هم با همین ایده آغاز می‌شود، اما چیزی که احتمالا هیچ‌کس درباره آن چیزی نمی‌داند این است که ابرقهرمان‌هایی مثل سوپرمن و بت‌من، حیوان خانگی دارند که آن‌ها هم قدرت‌های خاص خودشان را دارند! جالب است، نه؟

داستان انیمیشن سینمایی لیگ قهرمانان حیوانات خانگی 2022

«کریپتو»، سگ ابرقهرمانی است که همراه با «کلارک»، یعنی همان سوپرمن قوی و دوست‌داشتنی دنیای ابرقهرمان‌ها، از سیاره دوردست کریپتون به زمین آمده‌ و تمام زندگی‌شان، در کنار هم بوده‌اند. همه چیز با حضور «لوئیس لین»، تغییر می‌کند و کریپتو دائما این حس را دارد که کلارک او را کنار گذاشته است. در حالی که این موضوع تنها مشکل کریپتو به نظر می‌آمد. یک موجود بدجنس، کلارک را می‌دزدد و این بار کریپتو و چند حیوان جدید که تازگی به ابرقهرمان‌ تبدیل شده‌اند، باید گروهی تشکیل داده و سعی کنند که خودشان، کلارک و البته تمام زمین و آدم‌ها را نجات دهند!

جزئیات جالب انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی با دوبله فارسی

انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی یکی از بهترین انیمیشن های 2022 است. جذاب‌ترین بخش این انیمیشن، صداگذاری فوق‌العاده و بی‌نظیری است که برای هر کدام از کاراکترها انجام شده است. البته باید این خبر خوش را به شما بدهیم که نسخه دوبله فارسی انیمیشن قهرمانان حیوانات لیگ خانگی نیز به‌شدت عالی است و می‌توانید با خیال راحت، از کیفیت عالی دوبله همراه با فرزندان‌تان لذت ببرید.
برخی از منتقدان اعتقاد داشتند که تریلر انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی جذابیت لازم را نداشته و نمی‌تواند دید خوبی از سیر داستان به مخاطب نشان دهد. با وجود این باید بدانید که با یک داستان به‌شدت مهیج، سکانس‌های فوق‌العاده مفرح و البته یک انیمیشن به‌شدت با کیفیت، روبه‌رو هستید که نه تنها کودکان، بلکه بزرگترها و والدین نیز از دیدن آن لذت خواهند برد.
با توجه به استقبال بسیار خوب مخاطبان و کودکان از این انیمیشن، کارگردان این اثر به احتمال ساخت انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی 2 نیز اشاره کرده است. هر چند قبل از هر چیزی، پیشنهاد می‌کنیم که لیگ قهرمانان حیوانات خانگی با دوبله فارسی را همراه با کودکان خود تماشا کرده و این فرصت را در اختیارشان بگذارید که با توجه به جزئیات هر بخش از داستان، نکات مهم و تازه‌ای فرا بگیرند.

بررسی نکات مثبت و منفی لیگ قهرمانان حیوانات خانگی با کودکان

پیام اصلی این انیمیشن، بسیار ساده و بسیار مهم است: کار کردن به‌صورت گروهی، باعث موفقیت بیشتر خواهد شد.
بچه‌ها در سنین کودکی و بعد از کسب هر موفقیت تازه‌ای، ترجیح می‌دهند که همه کارهای خود را به‌تنهایی و با استقلال کامل انجام دهند. با کمک اتفاقات این انیمیشن، می‌توانید به قدرت کلارک یا کریپتو اشاره کرده و به آن‌ها یادآوری کنید که همه افراد قدرت‌مند نیز در لحظه‌های مختلف، به کمک دوستان و خانواده خود نیاز دارند.
از سوی دیگر، کریپتو در همان شروع داستان، به دلیل جدی ‌شدن رابطه کلارک، احساس تنهایی می‌کند. اگر فرزندان شما در سنین مختلف هستند و فرزند کوچکتر از نبود فرزند بزرگتر ناراحت است، می‌توانید با الهام‌گرفتن از این بخش، به آن‌ها یاد بدهید که همه انسان‌ها در بخش‌های مختلف زندگی‌شان، دغدغه‌ها و مشغله‌های متفاوتی داشته و این موضوع، به معنای دور شدن اعضای خانواده از همدیگر نیست.
مهم‌ترین ارزش‌های انیمیشن سینمایی لیگ قهرمانان حیوانات خانگی 2022 شامل این موارد است:

  • اهمیت خانواده و دوستان؛

  • ارزش کار گروهی و افزایش احتمال موفقیت در صورت کارکردن به‌صورت تیمی؛

  • داشتن اعتماد به‌نفس و تلاش برای بهبود توانایی‌های خود.

تماشا و دانلود انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی با دوبله فارسی

در آفرینک امکان تماشا لیگ قهرمانان حیوانات خانگی با دوبله فارسی کامل فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید این انیمیشن جذاب، سرگرم‌کننده و البته آموزنده را همراه با فرزندان خود به‌صورت آنلاین و البته کاملا رایگان تماشا کنید. امکان دانلود انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی 2022 نیز در آفرینک وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود، این انیمیشن را با دیگر اعضای خانواده‌تان به‌صورت آفلاین ببینید. در این انیمیشن، همه ماجراها سریع، پشت سر هم و به‌صورت پیش‌بینی نشده رخ می‌دهند و بچه‌ها عاشق لحظه به لحظه این سکانس‌ها خواهند بود.

اگر فرزند شما از تماشای انیمیشن لیگ قهرمان حیوانات خانگی لذت برد، به شما پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن بچه‌های بد و همچنین انیمیشن شگفت انگیزان 2 را برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.