شگفت انگیزان 2 Incredibles 2 (2018)

شگفت انگیزان 2 Incredibles 2

حتماً شما هم قبل از تماشای انیمیشن شگفت انگیزان 2 Incredibles 2 قسمت اول آن را تماشا کرده‌اید. چون طرفداران انیمیشن شگفت انگیزان 1 سال‌ها منت ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی شگفت انگیزان 2

حتماً شما هم قبل از تماشای انیمیشن شگفت انگیزان 2 Incredibles 2 قسمت اول آن را تماشا کرده‌اید. چون طرفداران انیمیشن شگفت انگیزان 1 سال‌ها منتظر بودند تا قسمت دوم آن ساخته شود. در قسمت دوم این انیمیشن آقای شگفت‌انگیز مجبور می‌شود به جای مأموریت‌های سخت و قهرمانانه، کارهای خانه را سروسامان دهد و بچه‌داری کند. مراقبت از بچه‌هایی که قدرت‌های عجیب و غریب دارند خیلی هم ساده نیست و آقای شگفت‌انگیز هر روز فشار بیش‌تری را تحمل می‌کند. اما خانم شگفت‌انگیز یعنی همان الستی‌گرل به یک مأموریت مخفیانه فرستاده می‌شود. ابرقهرمانان با کمک شخصی به اسم وینستون دِوِر تلاش می‌کنند تا قانونی را تغییر بدهند که ابرقهرمانان را از انجام مأموریت‌های ابرقهرمانی منع کرده. برای تغییر دادن قانون وینستون دِوِر پیشنهاد می‌کند که الستی‌گرل چند تا مأموریت موفقیت‌آمیز انجام دهد. آقای شگفت‌انگیز که از این پیشنهاد ناراحت شده، مجبور می‌شود توی خانه بماند و کارها را انجام بدهد. ولی رسیدگی به بچه‌ها و کمک به آن‌ها برای حل تمرینات مدرسه و یا رفع کردن مشکلات جورواجورشان از انجام دادن چند تا مأموریت ابرقهرمانی هم سخت‌تر است. همه‌ی این‌ها به کنار، یک شب آقای شگفت‌انگیز متوجه می‌شود که بچه‌ی کوچکش جک‌ جک رفتارهای عجیبی دارد. مثلاً او توانسته از در قفل شده عبور کند و وارد حیاط شود. او کل حیاط را به هم ریخته و بعضی جاها را هم سوزانده. مگر می‌شود چنین کارهایی از یک بچه‌ی کوچولو سر بزند؟ آقای شگفت‌انگیز به این موضوع پی می‌برد که بچه‌ی کوچک خانواده هم مثل بقیه یک قدرت بزرگ دارد و یک آدم معمولی نیست ولی او هنوز نمی‌داند این قدرت‌ها چطور کار می‌کنند و یا چطور باید کنترل‌شان کرد؟
آقای شگفت‌انگیز بعد از چند روز از پا درمی‌آید و از شدت خستگی و بی‌خوابی به سراغ طراح لباس قدیمی‌ و خانوادگی‌شان ادنا مود می‌رود. اِدنا با اینکه چندان مایل نیست اما قبول می‌کند که یک شب از جک جک مراقبت کند. البته وقتی می‌فهمد که جک جک یک بچه‌ی معمولی نیست، خیلی هم خوشحال می‌شود از او نگه‌داری کند. اِدنا به آقای شگفت‌انگیز کمک می‌کند تا قدرت‌های پسر بچه‌ی کوچکشان جک‌جک را کشف کند و حتی به او دستگاهی می‌دهد که بتواند این قدرت‌ها را کنترل کند. آخر یک بچه به این کوچولویی مگر چند تا قدرت می‌تواند داشته باشد؟ چی؟‌ هفده تا؟‌ باورش برای آقای شگفت‌انگیز و خانواده‌اش سخت است اما خانم شگفت‌انگیز که در حال انجام مأموریت است از هیچکدام از این اتفاقات خبر ندارد. او درگیر یک ماجرای بزرگ و عجیب است. این مأموریت باعث می‌شود خیلی چیزها عوض شود ولی الستی‌گرل چطور می‌تواند تک و تنها این مأموریت را انجام بدهد؟ این بار چه کسی دشمن ابرقهرمانان است؟ انیمیشن شگفت انگیزان 2 را با آفرینک ببینید و بخندید و سرگرم شوید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن شگفت انگیزان 2 Incredibles 2

تقریباً آماده‌ایم!