شگفت انگیزان 2 The Incredibles 2 (2018 )

داستان انیمیشن شگفت‌انگیزان The Incredibles 2 در ادامه قسمت اول انیمیشن هستش. سه ماه بعد از شکست سندروم، خانواده پار یعنی باب، هلن، دش، وایولت و جک&zwnj...; ادامه متن

  • آمریکا
  • 8+ سال

نمایش فیلم

معرفی شگفت انگیزان 2

داستان انیمیشن شگفت‌انگیزان The Incredibles 2 در ادامه قسمت اول انیمیشن هستش. سه ماه بعد از شکست سندروم، خانواده پار یعنی باب، هلن، دش، وایولت و جک‌جک فعالیت‌هاشونو پشت هویت ابرقهرمانیشون ادامه می‌دن. بعد از اینکه نتونستن جلوی آندرماینر شرور در حین سرقت بانک متروویل رو بگیرن، مسئولان شهر متوجه میزان بالاتر از انتظار خسارت وارده به شهرشون می‌شن. در نتیجه جلساتشون، ریک دیکر به خانواده پار اعلام می‌کنه که شهر قصد بستن پروژه باب، یعنی برنامه جابجایی تمام ابرقهرمان‌ها را داره و از این به بعد ابرقهرمان‌ها مجبورن که هویت سریشون رو تا آخر عمرشون حفظ کنند. بعد از مدتی باب و هلن همراه با دوست خانوادگیشون، لوسیوس بست، که همون ابرقهرمان فروزن هستش، با وینستون دوور، یکی از طرفداران ابرقهرمانان، ارتباط برقرار می‌کنند تا بتونند نظر مردم رو برای حمایت از ابرقهرمانان جلب کنند.

به خاطر نقشه وینستون خانواده پار مجبور می‌شن تا به یه خونه جدید برن و هلن باید بیرون از خونه باشه تا بتونن نقشه رو عملی کنند. بنابراین باب تو خونه با بچه‌ها تنها می‌مونه و در این بین می‌فهمه که جک‌جک دارای قدرت‌های ابرقهرمانیه. باب با انجام کارهای خونه و بچه‌داری مشکل داره و از ادنا مود، یه دوست خانوادگی که طراح لباس ابرقهرمان‌ها هستش، برای نگهداری جک‌جک کمک می‌گیره با این شرط که ادنا بتونه قدرت‌های ابرقهرمانیه جک‌جک رو ببینه.

تا الان فهمیدیم که باب مجبور شده تو خونه بمونه و هلن بیرون از خونه در حال انجام نقشه هستش. به نظرتون ابرقهرمان‌ها می‌تونن جایگاه اصلی‌شون رو تو جامعه دوباره به دست بیارن؟ خودتون انیمیشن زیبای شگفت‌انگیزان 2 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن شگفت‌انگیزان 2، باب، هلن، وایولت، لوسیوس بست، وینستون دوور و اولین دوور هستند.

در صورتی که از انیمیشن شگفت‌انگیزان 2 خوشتون اومده، انیمیشن شگفت‌انگیزان 1 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن شگفت انگیزان 2 The Incredibles 2

یک انیمیشن کامپیوتری، سه‌بعدی و ابرقهرمانی به کارگردانی برد برد است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. این انیمیشن توسط استودیو پیکسار انیمیشن تولید و توسط دیجیتال دیزنی و ای‌مکس در ایالات متحده منتشر شد. انیمیشن قدردانی‌های فراوانی از سوی منتقدین دریافت کرد.