آفرینک
X

لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان Lego Batman : The Movie - DC Super Heroes Unite (2013)

لگو بتمن Lego Batman

انیمیشن لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان Lego Batman : The Movie - DC Super Heroes Unit درباره تلاش‌های بتمن و گروه ابرقهرمان‌ها برای مقابله با جوکر و لکس لوثر است! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.4 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان

جوکر بار دیگر در زندان آرخام گیر افتاده و بتمن، با خیال راحت زندگی می‌کند. متاسفانه این شرایط خوب، اصلا پایدار نیست و لکس لوثر که از بروس وین در انتخابات بهترین مرد سال شکست خورده است، تصمیم می‌گیرد برای انتقام، جوکر را آزاد کرده و همه شهر گاتهام را نابود کند! حالا و مثل همیشه، بتمن همراه با رابین باید یک راه‌حل خوب پیدا کرده و سعی کنند شهر را دوباره نجات دهند. این کارتون جذاب که با اسم‌های دیگری مثل لگو بتمن : اتحاد ابرقهرمانان دی سی و ابرقهرمان ها متحد شوید هم معروف شده است، اتفاقات هیجان‌انگیز این ماجراها را روایت می‌کند. اگر نمی‌دانید داستان کامل چیست، با ما به بخش بعدی بیایید!

داستان انیمیشن سینمایی لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان

با متحدشدن جوکر و لکس لوثر، جوکر تصمیم می‌گیرد بقیه دشمنان بتمن یعنی پنگوئن، بن و البته کت‌وومن را هم از زندان آزاد کند تا به‌معنای واقعی کلمه، تمام شهر را آجر به‌آجر، نابود کنند. با این وضعیت ترسناک، سوپرمن به بتمن پیشنهاد کمک می‌دهد، اما بتمن این پیشنهاد را رد کرده و تصمیم دارد به‌تنهایی و فقط با کمک رابین، اوضاع به هم ریخته را درست کند. البته بتمن به‌سرعت متوجه اشتباه خود شده و از سوپرمن و بقیه ابرقهرمان‌ها، درخواست کمک می‌کند. حالا و با این دو گروه خوب و بد در مقابل هم، فکر می‌کنید کدام گروه برنده می‌شود؟ برای پاسخ به این سوال کافیست با فرزند خود به تماشا انیمیشن لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان ، بنشینید!

جزئیات جالب کارتون لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان با دوبله فارسی

انیمیشن سینمایی لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان ، یک نسخه جذاب از داستان مشهور بتمن است که کاراکترهای آن، همانند کاراکترهای ساخته شده از لگو، طراحی شده‌اند. ترکیب چندین مشخصه محبوب و پرطرفدار برای کودکان یعنی داستان بتمن، لگوها و البته حضور بقیه ابرقهرمان‌ها، باعث شده که این انیمیشن سینمایی جذاب، در همان روزهای اول پخش، طرفداران بسیار زیادی پیدا کند.
ناگفته نماند که تمام بخش‌های این انیمیشن سینمایی، با طنز کلامی و البته مبارزه‌های مهیج همراه شده است و بزرگسالان زیادی هم به طرفداران پر و پاقرص این انیمیشن، تبدیل شده‌اند. به همین خاطر باید بگوییم که تماشا انیمیشن لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، می‌تواند دقایق فوق‌العاده سرگرم‌کننده‌ای برای تمام اعضای خانواده بسازد و همه از دیدن جزئیات بامزه این کارتون، لذت خواهند برد. البته فراموش نکنید که پس از اتمام این کارتون، می‌توانید با کودکان خود درباره مهم‌ترین نکات مثبت این انیمیشن گفت‌وگو کرده و چیزهای تازه‌ای به آن‌ها بیاموزید.

پیام های مثبت انیمیشن لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان برای بچه ها

تماشا این کارتون برای بچه‌های بالاتر از 7 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت انیمیشن لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان ، برای کودکان، شامل موارد زیر است:

 • اهمیت انجام کارها به‌صورت گروهی و تاثیر آن بر افزایش احتمال موفقیت؛

 • توانایی کمک گرفتن از دیگران و همراه شدن با هم برای رسیدن به هدف؛

 • معایب عدم اعتماد به دوستان و اطرافیان و روش‌های مقابله با این رفتار؛

 • قدردانی از دوستان و اعضای خانواده.

در این انیمیشن جذاب و کودکانه، کاراکتر اصلی در شروع داستان، نمی‌تواند به بقیه اعتماد کند، دوست ندارد از بقیه کمک بگیرد و ترجیح می‌دهد همه کارها را خود به‌تنهایی انجام دهد. احتمالا شما و همه والدین، این رفتارها را در سنین مختلف فرزندان خود دیده‌اید و خوشبختانه با تماشای این بخش از کارتون، می‌توانید درباره معایب چنین رفتارهایی، با کودکان خود حرف بزنید.
بتمن در ادامه داستان، متوجه می‌شود که کمک‌‎گرفتن از بقیه، هیچ اشکالی ندارد و همه می‌توانند با کمک همدیگر، به شکل بهتر و سریع‌تر، به اهداف خود برسند. از این بخش کمک بگیرید و از کودکان بخواهید درباره فواید انجام کارها به‌صورت تیمی، صحبت کنند. می‌توانید با کمک این بخش، درباره انجام وظایف خانه به‌صورت گروهی هم با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و بار دیگر وظایف‌شان را در خانه مرور نمایید.
علاوه بر این مورد، درباره پذیرش اشتباه و تغییر رفتار افراد مختلف در طی زندگی، با کودکان حرف بزنید. به تغییرات بتمن از ابتدای انیمیشن تا آخر آن، اشاره کرده و به آن‌ها بگویید که همه ما باید با توجه به شرایط، رفتار خود را در هر مرحله از زندگی، اصلاح کرده و همیشه سعی کنیم رفتار بهتری داشته باشیم.

تماشا و دانلود کارتون لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این کارتون جذاب، مهیج و سرگرم‌کننده را به‌صورت آنلاین و رایگان برای کودکان پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود کارتون لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را به‌صورت آفلاین، با فرزندان و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های ابرقهرمان‌ها در کنار هم، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن لگو بتمن : اتحادیه ابرقهرمانان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر انیمیشن‌های مربوط به لگوها مانند انیمیشن لگو جنگ ستارگان تعطیلات تابستانی و انیمیشن لگو بتمن را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.