آفرینک
X

خرگوش مرغی و همستر تاریکی Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022)

خرگوش مرغی و همستر تاریکی Chickenhare and the Hamster of Darkness

انیمیشن خرگوش مرغی و همستر تاریکی Chickenhare and the Hamster of Darkness درباره یک خرگوش است که پاهایش شبیه مرغ است و روی سرش پر دارد و وارد یک ماجراجویی هیجان‌انگیز می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • بلژیک
  • 6.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی خرگوش مرغی و همستر تاریکی

داستان انیمیشن سینمایی خرگوش مرغی و همستر تاریکی که با اسم «مرغ گوش و همسترهای تاریکی» هم در ایران مشهور شده است، از 20 سال قبل شروع می‌شود. پادشاه پیتر و برادرش لاپین، یک ماموریت مهم را برای پیدا کردن همستر تاریکی آغاز می‌کنند. در میان راه، این دو برادر یک بچه عجیب پیدا می‌کنند که نصف آن خرگوش و نصف دیگر آن مرغ است! پادشاه پیتر، این بچه را به فرزندی قبول می‌کند و اسم او را خرگوش مرغی می‌گذارد. اگر فکر می‌کنید که داستان به همین سادگی‌ها در این‌جا تمام می‌شود، باید بگوییم که بهتر است چند دقیقه صبر کنید! داستان، با بزرگ‌شدن خرگوش مرغی تازه شروع می‌شود و می‌توانید با تماشا کارتون سینمایی خرگوش مرغی و همستر تاریکی با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، از ادامه ماجراها با خبر شوید!

خلاصه داستان انیمیشن سینمایی خرگوش مرغی و همستر تاریکی 2022

خرگوش مرغی حالا 20 ساله است و دوست دارد مثل پدرش پادشاه پیتر، یک ماجراجوی جسور باشد. برای این کار هم، ابتدا باید در مقابل همه مردم شهر، یک آزمون مهم بدهد. خرگوش مرغی یا همان چیکنهر جوان، آزمون را شروع می‌کند، اما کلاه او از سرش افتاده و کفش‌های او هم از پاهایش در می‌آیند. همه مردم شهر، ناگهان می‌بینند که پاهای او شبیه مرغ است و روی سرش، پر دارد! با این اوضاع، همه او را مسخره می‌کنند و حالا، چیکنهر برای ثابت کردن خود، تصمیم می‌گیرد که همستر تاریکی را پیدا کند. کاری که پدر و عموی او، سال‌ها پیش نتوانستند آن را انجام دهند. در این مسیر هم یک لاک‌پشت و یک راسو همراه او هستند و ماموریت سخت، هیجان‌انگیز و به‌شدت جذاب این گروه سه‌تایی، با این هدف مهم شروع می‌شود. اما آیا مرغ خرگوشی و دوستان‌اش موفق خواهند شد؟ برای پاسخ به این سوال کافی است با فرزند خود کارتون خرگوش مرغی و همستر تاریکی که یکی از انیمیشن های 2022 است را تماشا کنید.

نکات مثبت کارتون خرگوش مرغی و همستر تاریکی برای بچه ها

طراحی کاراکترها و فضای کارتون، به‌شدت حرفه‌ای و جذاب است. بزرگترها هم درست عین کودکان، از تماشای کارتون خرگوش مرغی و همستر تاریکی لذت خواهند برد. روند مهیج داستان، علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، چند نکته بسیار مهم و مثبت هم به فرزندان شما یاد می‌دهد. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

پذیرفتن تفاوت‌های خود

مشخصه‌های ظاهری کاراکتر اصلی، ممکن است برای بچه‌ها در نگاه اول خنده‌دار باشد. کاراکتر اصلی هم به‌شدت از ظاهر خود بدش می‌آید و سعی دارد آن را مخفی کند. این موضوع، فرصت خوبی است که درباره عدم آزار و تمسخر دیگران، با بچه‌ها صحبت کنید. به کودکان یادآوری کنید که مسخره‌کردن تفاوت‌های دیگران، اصلا بامزه یا خنده‌دار نیست. از سوی دیگر، دیدن انیمیشن خرگوش مرغی و همستر تاریکی ، برای کودکانی با مشخصه‌های ظاهری متفاوت، به‌شدت مفید خواهد بود. به بچه‌ها بگویید که هر انسان، با ویژگی‌های خاص ظاهری و باطنی خود به دنیا می‌آید و همین تفاوت‌ها، باعث شده که انسان‌ها و موجودات زنده منحصر به‌فرد باشند.

فرزندخواندگی

در همان ابتدای کارتون، کاراکتر اصلی توسط پادشاه، به‌فرزندخواندگی پذیرفته می‌شود. این موضوع را با بچه‌ها بررسی کنید. درباره فرزندخواندگی با آن‌ها گفت‌وگو کرده و به کودکان بگویید قرار نیست خانواده فقط به یک شکل وجود داشته باشد. درباره انواع خانواده‌ها با هم حرف بزنید و اگر شرایط خانوادگی خاصی دارید، از طریق این بخش از کارتون، آن شرایط خاص را با بچه‌ها مرور کنید.

کمک به همدیگر

لاک‌پشت و راسو، در طول ماموریت کنار کاراکتر اصلی هستند، به او کمک می‌کنند و برای رسیدن به همسترهای تاریکی، همه تلاش خود را به کار می‌گیرند. به کودکان بگویید که همه موجودات، به کمک هم نیاز دارند و انجام کارها به‌صورت تیمی، احتمال موفقیت را افزایش می‌دهد.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش انیمیشن خرگوش مرغی و همستر تاریکی برای بچه‌ها باید بدانند.

  • با توجه به اتفاقات خطرناک، تعقیب‌وگریزهای فراوان و حضور کاراکترهای بدجنس، باید بگوییم که تماشای این کارتون برای بچه‌ها 8 ساله و بزرگتر مناسب‌تر است.

  • کاراکتر شرور در این کارتون، انواع رفتارهای منفی را دارد. دروغ می‌گوید، دیگران را گول زده و سعی می‌کند تحت هر شرایطی به هدف منفی خود برسد. درباره این رفتارها و عواقب کارهای اشتباه او، با کودکان صحبت کرده و آن‌ها را به دوری از چنین رفتارهایی ترغیب کنید.

  • کاراکتر اصلی و دوستان او در اغلب بخش‌های کارتون، روش‌های خشن و فیزیکی را برای حل مشکلات انتخاب می‌کنند. درباره این موضوع با کودکان حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که چرا این روش‌ها اشتباه و خطرناک هستند.

تماشا و دانلود کارتون سینمایی خرگوش مرغی و همستر تاریکی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا انیمیشن سینمایی خرگوش مرغی و همستر تاریکی با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون را رایگان و آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. البته برای بچه‌هایی که عاشق تماشای چندین و چندباره هر کارتون هستند، خبر خوب دیگری داریم! امکان دانلود کارتون سینمایی خرگوش مرغی و همستر تاریکی 2022 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون را بعد از دانلود، در یک شب آرام و تعطیل با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، به‌صورت آفلاین تماشا کنید. همراه با خرگوش مرغی و دوستان او، ماموریت مهم را شروع کرده و از یافتن سرنخ‌های کوچک برای پیدا کردن همسترهای تاریکی، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن خرگوش مرغی و همستر تاریکی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین و انیمیشن ماجراهای پیل را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.