آفرینک
X

پاتوروزیتو Patoruzito (2004)

پاتوروزیتو Patoruzito

انیمیشن پاتوروزیتو Patoruzito داستان ماجراجویی‌های یک پسر بچه هستش که همراه با خانواده‌اش در پاتاگونیا زندگی می‌کنه. ماجرا از یه روز شروع می& ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آرژانتین
  • 4.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی پاتوروزیتو

انیمیشن پاتوروزیتو Patoruzito داستان ماجراجویی‌های یک پسر بچه هستش که همراه با خانواده‌اش در پاتاگونیا زندگی می‌کنه. ماجرا از یه روز شروع می‌شه که چند تا از بچه‌های شر و شیطون پشت علفزار در کمین اسب‌های وحشی هستند تا آن‌ها رو شکار کنند. آن‌ها برای اینکه بتونند اسب‌ها رو شکار کنند، نقشه‌ای می‌کشند که بتونند اسب‌ها رو تو تله بندازند. نقشه از این قراره که اطراف علفزار رو آتش بزنند تا اسب‌ها هیچ راه فراری به غیر از اون راهی که پسرها واسشون باز گذاشتن، نداشته باشند. آن‌ها نقشه‌ رو عملی می‌کنند و علفزار رو آتیش می‌زنند. پاتوروزیتو از دور آتش گرفتن علفزار رو می‌بینه و همراه با خانواده‌اش به سمت اونجا می‌رود. پسرها توی اون شلوغی و آتیش تلاش می‌کنند تا اسب‌های وحشی که به شدت ترسیدند و رم کردند رو شکار کنند.

بیشه داره به سرعت آتیش می‌گیره ولی پاتوروزیتو ترس به دلش راه نمی‌ده و با شجاعت می‌ره تا اسب‌ها رو نجات بده. او یک کمند رو دور یک درخت بلند می‌اندازه و به کمک پدرش درختو روی زمین می‌اندازه تا بتونه یه پل بسازه و اسب‌ها از روی اون بتونند از داخل حصار آتیش عبور کنند. پاتوروزیتو به دل آتیش می‌زنه و اسب‌ها رو ترغیب می‌کنه تا از روی تنه درخت و از داخل آتیش رد بشوند. اسب‌ها اولش می‌ترسند ولی بعدش پاتوروزیتو یه درخت دیگه رو هم روی زمین می‌اندازه تا مسیر عبور اسب‌ها از بین آتیش عریض‌تر بشه و بتونند یکی یکی از روی تنه درخت عبور کنند. همه اسب‌ها عبور می‌کنند ولی یک کره اسب کوچولو که ترسیده بوده و بین درخت‌ها قائم شده بود داخل آتیش باقی می‌مونه. پاتوروزیتو که آخرین نفریه که می‌خواد رد بشه یه لحظه چشمش به کره اسب می‌افته و تصمیم می‌گیره تا اون رو هم نجات بده.

تا الان فهمیدیم که پاتوروزیتو به اسب‌هایی که داخل آتیش گیر افتاده بودن، کمک کرده ولی آیا می‌تونه کره اسب رو هم نجات بده؟ خودتون انیمیشن زیبای پاتوروزیتو رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن پاتوروزیتو، ایگولیا، فرگوسن، مالن و پاتوروزیتو هستند.

در صورتی که از انیمیشن پاتوروزیتو خوشتون اومده، انیمیشن پرز موش دندون بچه‌ها رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن پاتوروزیتو Patoruzito

این انیمیشن محصول مشترک کمپانی‌های‌ پاتوگونیک فیلم گروپ، ادمیرا و رد لوجو اینترتینمنت در سال 2004 هستش.