آفرینک
X

خانواده هیولاها 2 Monster Family 2 (2021)

خانواده هیولاها 2 Monster Family 2

انیمیشن خانواده هیولاها 2 Monster Family 2 درباره ماموریت مهم خانواده ویشبون برای نجات دادن دوستان خانوادگی و همه هیولاهای دنیا از دست خانواده استارها است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آلمان
  • 4.9 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی خانواده هیولاها 2

خانواده هیولاها دوباره به حالت انسانی و معمولی خود برگشته‌اند. آن‌ها برای یک بعد از ظهر نسبتا آرام، قرار است که به جشن عروسی یکی از دوستان قدیمی‌شان بروند و با کمی تاخیر وارد کلیسا می‌شوند. در همان لحظه‌ها و درست قبل از اتمام مراسم عروسی، یک دختر نوجوان وارد کلیسا شده و عروس خانم را که یک هیولای قدیمی است، با خود می‌برد! می‌پرسید کجا؟ چطور و اصلا چرا؟ خب باید هر چه زودتر با تماشا کارتون سینمایی خانواده هیولاها 2 با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها به جواب سوال‌های خود برسید! البته قبل از پخش این کارتون برای فرزندان‌تان، چند دقیقه با ما بمانید که نکات مهم انیمیشن خانواده هیولاها قسمت دوم را برای‌تان بگوییم!

خلاصه داستان کارتون خانواده هیولاها 2

خانواده ویشبون برای هیولانشدن و انسان ماندن، باید همیشه شاد و خوشحال باشند، اما احتمالا شما هم می‌دانید که شاد بودن همیشگی، تقریبا محال است! با این چالش سخت و همیشگی، خانواده ویشبون با یک مشکل دیگر هم مواجه می‌شوند. دختر نوجوان خانواد استار یعنی میلا، یک ماموریت مهم دارد و می‌خواهد همه هیولاها را از سرتاسر دنیا جمع کند. برای این کار هم ابتدا به کلیسا رفته و دوست ویشبون‌ها را با خود می‌برد. حالا و در این شرایط، خانواده هیولاها دوباره دست به کار شده، به هیولا تبدیل می‌شوند تا بتوانند مراقب هیولاهای دنیا باشند! اما آیا آن‌ها موفق می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال باید انیمیشن خانواده هیولاها 2 با دوبله فارسی را به همراه فرزندتان تماشا کنید.

نکات آموزنده انیمیشن Monster Family 2 با دوبله فارسی برای بچه ها

این کارتون خانوادگی، مهیج و معمایی، برای کودکانی مناسب است که به موجودات تخیلی، فانتزی و هیولاهای مشهور دنیا علاقه دارند. قسمت اول این کارتون یعنی کارتون «خانواده هیولاها 1»، نحوه تبدیل‌شدن این خانواده به هیولاها و البته بازگشت‌شان به حالت اول را کاملا به کودکان نشان می‌دهد. می‌توانید انیمیشن خانواده هیولاها قسمت 2 را به‌صورت مجزا برای فرزندان‌تان پخش کنید، اما بهتر است بچه‌ها ابتدا قسمت اول را تماشا کنند تا ماجراها را دقیق و کامل متوجه شوند. این کارتون پیام‌های مثبت و مهمی برای کودکان دارد که شامل موارد زیر هستند:

ایده‌آل بودن و فشار ناشی آن

مهم‌ترین بخش کارتون خانواده هیولاها2 ، تلاش کاراکترها برای ساخت افراد ایده‌آل و بدون هیچ نقص است. درباره این موضوع با کودکان گفت‌وگو کنید. به آن‌ها بگویید که نقص‌ها، تفاوت‌ها و خطاها، همان چیزی است که باعث منحصر به‌فرد بودن افراد می‌شود. قرار نیست که همه انسان‌ها در بهترین حالت ظاهری باشند، در جنبه‌های مختلف زندگی کاملا بدون نقص بوده و هیچ خطایی نداشته باشند. درباره نگاه اشتباه جامعه و فشار ایجاد شده بر افراد برای ایده‌آل بودن، با کودکان حرف بزنید. از سنین کودکی، بچه‌ها را برای مواجه‌شدن با چنین تفکری و نحوه مقابله با آن، آماده کنید.

مکالمه با هم برای حل مشکلات

میلا پس از روبه‌رو شدن با خانواده ویشبون‌ها، متوجه کارهای اشتباه والدین خود می‌شود. درباره این موضوع با آن‌ها صحبت کرده و پس از آن سعی می‌کند که اشتباهات قبلی خود را تصحیح کند. از بخش اول این ماجرا کمک گرفته و با بچه‌ها درباره اهمیت برقراری ارتباط با اطرافیان، گفت‌وگو برای حل اختلاف نظرها و مواجهه با رفتارهای اشتباه سایر اعضای خانواده یا دوستان، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که تنها با صحبت‌کردن و برقراری ارتباط کامل، می‌توانند مشکلات خود را حل کرده و رابطه‌هایی درست و پایدار داشته باشند.

آزار دادن حیوانات و موجودات مختلف

یکی از مهم‌ترین انیمیشن Monster Family 2 ، ربودن هیولاها و زندانی‌کردن آن‌ها در آزمایشگاه است. این موضوع فرصت خوبی است که درباره آزار دادن حیوانات، حبس‌کردن آن‌ها در قفس و جداکردن‌شان از محیط طبیعی، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که انسان‌ها، مالک کره زمین نیستند و نباید آن را نابود کنند.

قبل از پخش انیمیشن خانواده هیولاها 2 برای کودکان این موارد را در نظر بگیرید

  • این کارتون با تعقیب و گریز، سکانس‌های مبارزه و انواع ماجراهای مهیج همراه است و به همین خاطر، کودکان 7 ساله و بزرگتر، لذت بیشتری از تماشای آن خواهند برد.

  • در این انیمیشن، موضوع زورگویی در دنیای واقعی و آنلاین بررسی شده است. درباره این مشکل رایج با نوجوانان صحبت کنید، آن‌ها را از خطرات چنین رفتاری آگاه کرده و نحوه مقابله با چنین معضلی را به فرزندان‌تان یاد بدهید.

  • خانواده استارها، نمونه کامل خانواده‌هایی هستند که می‌خواهند یک کودک ایده‌آل و نابغه بسازند. این بخش تلنگر خوبی برای والدین خواهد بود. کودکان نیز با تماشا کارتون خانواده هیولاها 2 ، متوجه می‌شوند که رقابت ناسالم به چه معنا است و چرا باید از آن دوری کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن خانواده هیولاها 2 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا کارتون خانواده هیولاها 2 با دوبله فارسی در آفرینک فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین برای کودکان خود پخش کنید. البته اگر شما هم بچه‌هایی دارید که هر کارتون را چندین بار تماشا می‌کنند، یک خبر خوب هم باید به شما بدهیم. امکان دانلود انیمیشن Monster Family 2 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید با تماشا این کارتون، همه هیولاهای مشهور دنیا را با بچه‌ها ببینید، از ماجراجویی‌های آن‌ها لذت ببرید و به این فکر کنید که همیشه بهترین و ایده‌آل‌ترین بودن، به هیچ عنوان خوب یا حتی منطقی نیست!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن خانواده هیولاها 2 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4 : ترانسفورمانیا و انیمیشن مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.