آفرینک
X

مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا Cranston Academy : Monster Zone (2020)

مدرسه کرانستون Cranston Academy

انیمیشن مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا Cranston Academy : Monster Zone درباره ماجراجویی‌های «دنی» در یک مدرسه خاص است که با یک اشتباه کوچک، باعث ورود هیولاها به مدرسه می‌شود! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • مکزیک
 • 5.1 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا

انیمیشن مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا که با اسم آکادمی کرانستون : قلمرو هیولا هم معروف شده، درباره «دنی» یک نوجوان 15 ساله نابغه است. یکی از معلم‌های مدرسه، با دیدن نبوغ دنی و اختراع‌هایش، او را به یک مدرسه خاص و جذاب دعوت می‌کند. در این مدرسه، فقط بچه‌های فوق‌العاده باهوش حضور دارند و انگار قرار است دنی به آرزوی همیشگی خود و تحصیل در بهترین مدرسه دنیا برسد. البته که اوضاع در این مدرسه هم قرار است کمی سخت‌تر شود، چون دنی ترجیح می‌دهد مثل همیشه تنها باشد و با این کار، چیزی نمانده که در یکی از کلاس‌ها نمره خیلی پایین بگیرد و حتی اخراج شود! حالا فکر می‌کنید دنی برای حل این مشکل چه کار می‌کند؟ با ما باشید که داستان انیمیشن سینمایی مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا با دوبله فارسی را برای شما تعریف کنیم!

کارتون سینمایی مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا درباره چیست؟

دنی همیشه تنها کار کرده بود و در این مدرسه هم پیشنهاد هم‌کلاسی خود یعنی «لیز» را برای همکاری رد می‌کند. با این کار، اوضاع درسی دنی حسابی بد می‌شود و حتی امکان اخراج او وجود دارد. با این شرایط تازه، دنی سعی می‌کند که با کمک لیز، یک ژنراتور قدیمی مدرسه را تعمیر کنند تا او بتواند توانایی‌های خود را به همه ثابت کند. البته چیزی که دنی و لیز از آن خبر ندارند این است که این ژنراتور، یک پورتال به بعد پنجم را باز می‌کند و با بازشدن آن، انواع هیولاهای عجیب و غریب به مدرسه می‌آیند! حالا دنی، لیز و بقیه دوستان آن‌ها، باید هر چه سریع‌تر هیولاها را جمع کنند، آن‌ها را به دنیای خودشان برگردانند و از آن مهم‌تر، پورتال را دوباره ببندند! اما آیا موفق می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال باید تماشا انیمیشن مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا را با فرزند خود شروع کنید.

جزئیات جالب کارتون سینمایی Cranston Academy : Monster Zone با دوبله فارسی

انیمیشن مدرسه کرانستون با موضوع رایج زورگویی در مدرسه و احساس جدا ماندن نوجوان‌ها از بقیه هم‌سن و سال‌ها، ساخته شده است. این انیمیشن با ترکیب این موضوعات مهم و حساس با دنیایی از هیولاهای عجیب و غریب، یک داستان مهیج، جذاب و البته آموزنده برای کودکان و البته نوجوانان دارد.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون سینمایی مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، فرصت درک همه جزئیات این کارتون را در اختیار کودکان بگذارید. پس از اتمام انیمیشن هم می‌توانید نکات مثبت و آموزنده را با هم مرور کرده و درباره اتفاقات مختلفی که در مدرسه روی می‌دهد و نحوه مواجه‌شدن با آن‌ها، با فرزندان خود گفت‌وگو کنید.

پیام های مثبت انیمیشن مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا برای بچه ها

تماشا این کارتون برای بچه‌های 8 ساله و بزرگتر کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن شامل موارد زیر است:

 • معایب زورگویی به دیگران و نحوه مواجه‌شدن با این اتفاق؛

 • همکاری با هم و نتایج مثبت این کار؛

 • اهمیت کنجکاوی و خلاقیت همراه با در نظر گرفتن خطرات احتمالی؛

 • تلاش و پشتکار برای رسیدن به اهداف مختلف.

انیمیشن Cranston Academy : Monster Zone با موضوع رایج و ناخوشایند زورگویی در مدرسه، آغاز می‌شود. از این بخش استفاده کرده و با کودکان درباره زورگویی به همدیگر، نحوه مقابله با این اتفاق و معایب این کار، حرف بزنید. به بچه‌ها بگویید که این رفتار، چه اثرات مخربی بر همه افراد دارد و با همدیگر، بهترین روش‌ها برای جلوگیری از این مشکل را با هم مرور کنید.
از سوی دیگر با تماشا انیمیشن مدرسه کرانستون ، کودکان متوجه می‌شوند که دنی در مدرسه جدید هم مشکلات تازه‌ای دارد. از این بخش کمک گرفته و به فرزندان‌تان بگویید که حضور در جامعه، همیشه چالش‌های مختلفی دارد. دنی در مدرسه اول به دلیل هوش خود نمی‌توانست با دیگران ارتباط برقرار کند و در مدرسه بعدی، کمک هم‌کلاسی خود را نپذیرفت و همین مسئله، ماجرای تازه‌ای برای او ایجاد کرد.
با کمک این موضوع درباره اهمیت سازگاری با شرایط، برقراری روابط مثبت و دوستانه با دیگران و نحوه رفتار درست در محیط‌های مختلف، با همدیگر گفت‌وگو کنید. از بچه‌ها بخواهید چالش‌های فردی خود در مدرسه یا دیگر محیط‌ها را به شما بگویند و با کمک هم، راه‌حل‌های کارآمدی برای حل آن مشکلات پیدا کنید.
علاوه بر این موارد، کارتون سینمایی مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا ، فرصت خوبی است که درباره فیزیک، انواع اختراعات و نحوه پرورش و تقویت مهارت‌های فردی و ذهنی، با فرزندان نوجوان خود حرف بزنید و آن‌ها را به شناخت دنیای اطراف ترغیب کنید.

تماشا و دانلود کارتون مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون سینمایی و جذاب را به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. البته علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون Cranston Academy : Monster Zone با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. می‌توانید کارتون مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا را بعد از دانلود، به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن اختراعات جذاب و جدید دنی و دوستان او، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مدرسه کرانستون : قلمرو هیولا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن دانشگاه جادویی و انیمیشن ارویگ و جادوگر را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.