آفرینک
X

پرنسس قو : تولد یک افسانه The Swan Princess : A Fairytale Is Born (2023)

پرنسس قو The Swan Princess

انیمیشن پرنسس قو : تولد یک افسانه The Swan Princess : A Fairy Tale Is Born 2023 درباره تاج‌گذاری «اودت» و اتفاقات پیش‌بینی نشده آن روز خاص است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی پرنسس قو : تولد یک افسانه

تاج‌گذاری‌ها، همیشه روزهای باشکوه و هیجان‌انگیزی هستند و در انیمیشن سینمایی پرنسس قو : تولد یک افسانه 2023 با دوبله فارسی ، قرار است همراه با فرزندان‌تان یک مراسم جذاب تاج‌گذاری را تماشا کنید. این کارتون سینمایی که با اسم شاهزاده قو : تولد یک افسانه هم در ایران مشهور شده است، با برنامه‌ریزی برای تاج‌گذاری اودت و دریک شروع می‌شود. ملکه اوبرتا می‌خواهد همه چیز در بهترین و باشکوه‌ترین حالت خود باشد، اما احتمالا شما هم می‌دانید که قرار نیست همه چیز خیلی عالی و دقیق پیش برود! با ما باشید که خلاصه این کارتون را به شما بگوییم و چند نکته مهم را با هم مرور کنیم تا پس از آن، به‌سرعت این انیمیشن را با فرزندان‌تان ببینید.

خلاصه داستان کارتون سینمایی پرنسس قو : تولد یک افسانه 2023

ملکه اوبرتا، می‌خواهد یک برنامه‌ریزی دقیق و عالی برای روز باشکوه تاج‌گذاری اودت و دریک داشته باشد. البته که برای این برنامه‌ریزی، از اودت و دریک هم کمک می‌گیرد و در همین حین، داستان ملکه‌شدن خود در سال‌های قبل را هم برای آن‌ها تعریف می‌کند. در حالی که انگار همه چیز خوب پیش می‌رفت، ملکه ویکسوم، وارد می‌شود. این ملکه رقیب، اصلا دوست ندارد که اودت به‌عنوان ملکه سرزمین تاج‌گذاری کند و به خاطر همین، یک نقشه دارد! می‌پرسید چه نقشه‌ای؟ قرار است چه اتفاقی بیفتد؟ خب باید بگوییم که بهتر است هر زودتر کارتون پرنسس قو : تولد یک افسانه را با فرزندان‌تان تماشا کنید تا از ادامه ماجرا باخبر شوید!

بچه ها با تماشا انیمیشن جدید پرنسس قو : تولد یک افسانه چه نکات مثبتی یاد می گیرند؟

کارتون سینمایی پرنسس قو : تولد یک افسانه یکی از انیمیشن های 2023 است که ماجرای ساده و شیرینی دارد. بچه‌ها و بزرگتر‌ها، می‌توانند هم‌زمان از دیدن همه جزئیات این انیمیشن لذت ببرند. البته بهتر است که بدانید این کارتون، یکی از کارتون‌های مجموعه انیمیشن پرنسس قو است، اما می‌توانید این کارتون را بدون تماشای قسمت‌های پیشین هم ببینید. روند داستان و بازگشت به چند سال گذشته، احتمالا برای کودکان کمتر از 6 سردرگم‌ کننده باشد. می‌توانید کنار آن‌ها بمانید و این بخش‌ها را برای آن‌ها هم توضیح دهید. مهم‌ترین نکات مثبت کارتون پرنسس قو : تولد یک افسانه شامل این موارد است:

تغییرات زندگی و پذیرش آن‌ها

ملکه اوبرتا با تعریف‌کردن ماجرای زندگی خود، کودکان را به گذشته می‌برد. بچه‌ها می‌بینند که ملکه اوبرتا، قبلا در یک کلبه کوچک و ساده زندگی می‌کرده و اوضاع او ناگهان تغییر می‌کند. این بخش، فرصت خوبی است که درباره احتمال وقوع انواع تغییرات کوچک و بزرگ، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید ورود به دوره‌های تازه زندگی مثل نوجوانی و پس از آن جوانی، تغییر شرایط مالی، تغییر محل سکونت و حتی ورود به گروه‌های دوستانه جدید، همه بخشی از زندگی هستند. باید همیشه خود را آماده پذیرش تغییرات زندگی کرده و بتوانند خود را به‌بهترین شکل، با آن لحظات جدید و شرایط متفاوت وفق دهند.

پذیرش مسئولیت‌های تازه و چالش‌های آن

خوشبختانه در این کارتون، برخلاف اغلب کارتون‌های کودکانه، بچه‌ها متوجه می‌شوند که ملکه بودن فقط زندگی در قصر نیست و هر موقعیت تازه‌ای، مسئولیت‌ها و وظایف خاص خود را دارد. از این بخش استفاده کرده و درباره مقام‌ها و موقعیت‌های مختلف مثل نماینده کلاس‌شدن، انتظامات بودن یا هر نوع موقعیت متناسب با زندگی فعلی کودکان، صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که با هر مقام تازه‌ای، باید مسئولیت‌های جدیدی بر عهده بگیرند، از افراد باتجربه در آن حوزه کمک گرفته و بهترین عملکرد ممکن را نشان دهند.

عواقب انتقام، کینه‌جویی و حسادت

ملکه ویکسوم، به دلیل یک ماجرای قدیمی، هنوز ناراحت است و سعی دارد با حسادت و بدجنسی، برنامه‌های ملکه را خراب کند. با فرزندان‌تان صحبت کنید و به آن‌ها بگویید که نبخشیدن اطرافیان، کینه‌جویی و ناراحت‌ماندن پس از مدت‌ها، به خودشان بیش از بقیه آسیب می‌زند. به آن‌ها بگویید که این احساسات انسانی، کاملا طبیعی هستند و فقط باید نحوه مواجه‌شدن با آن‌ها را فرا بگیرند. درباره حسادت به اطرافیان نیز با هم صحبت کرده و به آن‌ها کمک کنید تا یاد بگیرند احساسات منفی خود را به مسیرهای مثبت، هدایت کنند.

بررسی رفتار آدم‌ها با موجودات زنده

بخش اصلی کارتون پرنسس قو : تولد یک افسانه ، درباره مسابقاتی است که شامل انواع حیوانات می‌شود. نظر کودکان را درباره این موضوع بپرسید. درباره اهمیت محافظت از حیوانات و دیگر موجودات کره زمین با آن‌ها گفت‌وگو کرده و رفتار درست با انواع موجودات را با هم مرور کنید.

برنامه‌ریزی یک مهمانی با کودکان

از کودکان بپرسید که برنامه‌ریزی برای یک مهمانی، شامل چه بخش‌هایی می‌شود و حتی می‌توانید با استفاده از ماجراهای این کارتون، یک مهمانی دوستانه یا خانوادگی ترتیب دهید. کودکان را در برنامه‌ریزی‌ها و کارهای آن مهمانی، مشارکت دهید و یک تجربه خوشایند و کامل برای آن‌ها بسازید.

تماشا و دانلود کارتون سینمایی پرنسس قو : تولد یک افسانه با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون جدید پرنسس قو : تولد یک افسانه با دوبله فارسی کامل وجود دارد. البته اگر دوست دارید این کارتون را آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید، یک خبر خوب هم برای شما داریم. امکان دانلود انیمیشن سینمایی پرنسس قو : تولد یک افسانه با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. می‌توانید در یک شب آرام و تعطیل، این کارتون را با هم تماشا کنید و دقایقی طولانی و جذاب، با ملکه اوبرتا، اودت و دریک، همراه شوید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون پرنسس قو : تولد یک افسانه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن فروزن 2 و انیمیشن شاهزاده پری و تک شاخ را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.