فیلم لگو نینجاگو The LEGO Ninjago Movie (2017)

فیلم لگو نینجاگو The LEGO Ninjago Movie

انیمیشنِ فیلم لگو نینجاگو The LEGO Ninjago Movie بعد از موفقیت کارهایی مثل انیمیشن لگو بتمن ساخته شده. آخه چی چیزی باحال تر از اینکه قهرمان های خفن رو به شک ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی فیلم لگو نینجاگو

انیمیشنِ فیلم لگو نینجاگو The LEGO Ninjago Movie بعد از موفقیت کارهایی مثل انیمیشن لگو بتمن ساخته شده. آخه چی چیزی باحال تر از اینکه قهرمان های خفن رو به شکل و اندازه لگو ها ببینیم و باهاشون ماجراجویی کنیم؟ این بار با نینجاهای مبارز همراه میشیم تا یک ماجرای باحال و سرگرم کننده رو دنبال کنیم.

شما فکر کن که یک پسربچه هستی و قراره سوار اتوبوس مدرسه بشی، ولی توی اتوبوس هیچ کس باهات حال نمیکنه و حرف نمیزنه. در واقع همه ازتون میترسن. چرا؟ خوب، گویا شما خیلی سابقه و خانواده خوبی ندارید. این اتفاقی هست که برای لوید Lloyd میفته. پدر لوید یک آدم بدجنس و شرور هست، اون یک جنگ سالار هست که میخواد دنیا رو خراب و نابود کنه و ماسک سیاه میزنه و لباس هاش هم سیاه هست و کلن همه ازش میترسن. در عوض لوید یک پسربچه سرزنده و شاداب هست که دوست داره رفیق های زیادی داشته باشه و باهاشون وقت بگذرونه.

حالا هرچقدر که پدر لوید آدم بد و ترسناکی هست عوضش مادرش فوق العاده و بینظیره، مثل همه مامان ها. بخاطر همین مامان فوق العاده هست که لوید انگیزه برای شاداب و سرحال بودن رو از دست نمیده و تصمیم میگیره تبدیل به یک نینجای خفن بشه تا بتونه در برابر آدم بدها مبارزه کنه. خوب، برای نینجا شدن احتیاج به یک استاد داره و چند تا دوست و رفیق پایه که با هم دوره نینجا شدن رو بگذرونن.

برای اینکه بدونید اونها چطوری دوره نینجا شدن رو میگذرونن و اینکه چه اتفاقاتی براشون میفته، اینکه لوید وقتی که پدرش، گارمادون Garmadon رو میبینه چی کار میکنه وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن اکشن و باحال بشینید. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی هست اما شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی اختصاصی آفرینک ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن فیلم لگو نینجاگو The LEGO Ninjago Movie

صلح را پیدا کن