آفرینک
X

در جستجوی نمو Finding Nemo (2003)

در جستجوی نمو Finding Nemo

انیمشن در جستجوی نمو Finding Nemo داستان دریا و اتفاقات اقیانوس ها هست. اگه فکر کردین بین ماهی ها و توی دریا داستان جالب اتفاق نمی افته پس در اشتباه هس ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 3+ سال
  • HD

معرفی در جستجوی نمو

انیمشن در جستجوی نمو Finding Nemo داستان دریا و اتفاقات اقیانوس ها هست. اگه فکر کردین بین ماهی ها و توی دریا داستان جالب اتفاق نمی افته پس در اشتباه هستین.

مارلین یک دلقک ماهی هست که با پسرش نمو جایی اون وسطهای اقیانوس زندگی میکنه. توی یک دیورا مارلین یک مقدار سخت گیر هست. اون نگران پسرش هست که بی دقت و سر به هوا برای خودش بالا و پایین میره. نمو توجهی به هشدارهای باباش نداره و همین هم باعث دردسر میشه. بالاخره باباها تجربه بیشتری دارن و وقتی راجع به موضوعی نگران هستن بهتره به حرفشون گوش کنید. نمو توی تور ماهیگیرها گرفتار میشه و نگرانی مارلین شکل واقعی به خودش میگیره. اون الان فقط میدونه که نمو رو به سیدنی استرالیا بردن تا اونجا توی یک استخر ماهی به نمایش بگذارن. سفر بزرگ شروع میشه.

مارلین باید به دنبال پسر بازیگوشش بره و اون رو به خونه برگردونه. مثل بیشتر سفرهای دیگه اون یک همسفر پیدا میکنه. دوری بهترین شخصیت رو برای یک دوست داره. اون هیچ چیزی یادش نمیمونه و حافظه اش بیشتر از چند ثانیه دوام نداره. پس هرکار بدی که در حقش بکنید یادش نمیمونه. فقط یادتون باشه با دوستاتون اینجوری رفتار نکنید،اونها معمولن بیشتر از دوری حافظه شون کار میکنه. حالا مارلین با دوست تازه اش سفر بزرگ و پر خطرشون رو شروع میکنن. اونها باید از دست خطرات دریا مثل کوسه ها و ماهیگیرها فرار کنن. مثل هر سفر دیگه ای دوستهایی رو هم توی مسیر پیدا میکنن.

اگه میخواید بدونید سفر دریایی اونها به کجا و چه شرایطی میرسه وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن کمدی و ماجراجویانه بشینید. در جستجوی نمو یک دنباله داستان هم به اسم در جستجوی دوری داره که سال 2016 ساخته شده و خیلی هم موفق و پرفروش بوده. جایزه بهترین انیمیشن اسکار سال 2004 یکی از افتخارات این فیلم هست. علاوه بر اینکه جزو 26 فیلم پرفروش تاریخ بوده و دی وی دی فیلم هم بیشترین فروش در سطح جهان رو داشته. شما میتونید با دانلود رایگان اپلیکیشن آفرینک از گوگل پلی هزاران محتوای جذاب و دیدنی دیگه رو هم ببینید.

شعار تبلیغاتی کارتون در جستجوی نمو Finding Nemo این بوده

دل رو به دریا بزن!