آفرینک
X

پایپر piper (2016)

پایپر piper

انیمیشن پایپر piper داستان یه مرغ دریایی تازه متولد شده است که با مادرش و بقیه پرنده‌ها کنار دریا زندگی می‌کنه. غذای این پرنده‌ها موجودا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.5 امتیاز
  • 6 دقیقه
  • 3+ سال
  • HD

معرفی پایپر

انیمیشن پایپر piper داستان یه مرغ دریایی تازه متولد شده است که با مادرش و بقیه پرنده‌ها کنار دریا زندگی می‌کنه. غذای این پرنده‌ها موجودات دریاییه که موج‌ها با خودشون نزدیک ساحل میارن. چند روز اول تولد، مثل همه جوجه پرنده‌ها، پایپر کوچولو از غذاهایی که مامانش براش شکار کرده می‌خوره. روزها می‌گذرن و حالا پایپر به سنی رسیده که خودش باید کم کم غذا شکار کنه و پرواز رو یاد بگیره. یه روز صبح، اون همراه مامانش کنار دریا می‌ره. با اومدن موج، همه پرنده‌ها به سمت دریا می‌رن تا موجودات دریایی رو که موج‌ها با خودشون به ساحل آوردن، شکار کنن. پایپر هم مثل بقیه به سمت دریا می‌دوه. اما تا میاد غذاش رو شکار کنه، موج بزرگی به سمت ساحل می‌آد و پرنده کوچولوی قصه زیر آب می‌ره. بعد از اون اتفاق، پایپر دیگه از آب و موج می‌ترسه. به همین خاطر حاضر نیست با مادرش و بقیه پرنده‌ها برای شکار به دریا بره. اون از مادرش می‌خواد مثل قبل که کوچیک بود، براش غذا بیاره. اما مامانش قبول نمی‌کنه. چون می‌دونه اگه خود پرنده کوچولو غذاشو شکار نکنه، نمی‌تونه به اندازه کافی قوی بشه و خودش شکار موجودات قوی‌تر می‌شه. یه روز مامان پرنده، دوباره به پایپر اصرار می‌کنه تا به سمت دریا بره. پاپیر با ترس و نا امیدی به سمت دریا راه می‌افته که ناگهان تو راه چشمش به یه حلزون کوچولو می‌افته که با پدر و مادرش به سمت دریا می‌رن. پایپر با حلزون دوست می‌شه و در حالی که مشغول شیطنت و بازیه، به سمت دریا می‌ره که ناگهان می‌بینه موج بزرگی به سمتش میاد. فکر می‌کنین پاپیر در برابر این موج بزرگ چیکار می‌کنه؟آیا دوست جدیدش می‌تونه کمکش کنه ترس پرنده کوچولو از آب بریزه؟

شخصیت‌های انیمیشن پایپر piper

پایپر: یه مرغ دریاییه که با مادرش کنار ساحل زندگی می‌کنه. اون ترس خیلی زیادی از آب داره. مامان پایپر: این مرغ دریایی با فرزندش کنار دریا زندگی می‌کنه و مثل بقیه مادرا به پرنده کوچولوش، شکار کردن رو آموزش می‌ده. حلزون: دوست پایپرِ که بهش کمک می‌کنه ترس‌اش رو از بین ببره . این انیمشین کوتاه خوش ساخت امسال نامزد جایزه آنی برای بهترین موضوع انیمیشن کوتاه شده.