آفرینک
X

عروس مرده Corpse Bride (2005)

عروس مرده Corpse Bride

داستان انیمیشن عروس مرده Corpse Bride در شهر کوچکی در انگلستان و در عصر ویکتوریایی اتفاق می‌افتد. ماجرا از یک روز مانده به عروسی ویکتور ون دورت و ویکتو ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال
  • HD

معرفی عروس مرده

داستان انیمیشن عروس مرده Corpse Bride در شهر کوچکی در انگلستان و در عصر ویکتوریایی اتفاق می‌افتد. ماجرا از یک روز مانده به عروسی ویکتور ون دورت و ویکتوریا دورگلات شروع می‌شه. خانواده عروس و داماد فقط برای رسیدن به وضعیت اقتصادی و اجتماعی بهتر با این ازدواج موافقت کردند و نظر عروس و داماد اصلا برایشان اهمیتی ندارد. آن‌ها معتقدند که ازدواج فقط یه شراکت محسوب می‌شه و با اینکه فقط یک روز تا عروسی مونده، هنوز ویکتور و ویکتوریا همدیگر رو ندیدند و با هم صحبت نکردند.

خانواده دورت برای انجام آخرین کارها و هماهنگی‌های مراسم ازدواج، به منزل خانواده دورگلات می‌روند. زمانی که پدر و مادر عروس و داماد به اتاق دیگری می‌روند، ویکتور شروع به نواختن پیانوی داخل تالار می‌کنه. ویکتوریا که صدای پیانو رو می‌شنوه از داخل اتاق بیرون می‌آید. ویکتور از دیدن ناگهانی ویکتوریا هول می‌شه و از روی صندلی بلند می‌شه. مادر ویکتوریا از راه می‌رسه و آن‌ها رو برای تمرین قبل از مراسم عقد می‌برد. عاقد جمله‌های مراسم رو می‌خونه و از ویکتور می‌خواهد تا آن‌ها رو از حفظ بگوید ولی ویکتور هول شده و نمی‌تونه کلمات رو به یاد بیاورد. او حتی نمی‌تونه شمع رو روشن کنه و ویکتوریا بهش کمک می‌کنه. عاقد که از این رفتار ویکتور عصبانی شده از او می‌خواد که حلقه را نشان بدهد. ویکتور حلقه رو از توی جیبش بیرون می‌آورد ولی به طور اتفاقی از دستش لیز می‌خوره و روی زمین می‌افته. او برای برداشتن حلقه خم می‌شود و شمع روشنی که در دست داره، باعث آتش گرفتن دامن خانم دورگلات می‌شه. ویکتور از کارهایی که کرده خجالت می‌کشه و آنجا رو ترک می‌کنه. او در تنهایی به کارهایی که کرده فکر می‌کنه و تصمیم می‌گیره که تعهدات رو به تنهایی تمرین کنه تا بتونه برای مراسم فردا آماده بشود. او در حالی که تعهدات رو تمرین می‌کنه، به طور ناخواسته به سمت جنگل تاریک می‌رود.

تا الان فهمیدیم که ویکتور و ویکتوریا به هم علاقه‌مند شدند ولی ویکتور نمی‌تونه جملات عقد رو بگوید و نیاز به تمرین دارد. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای عروس مرده رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن عروس مرده، ویکتور، ویکتوریا و لرد بارکیز هستند.

در صورتی که از انیمیشن عروس مرده خوشتون اومده، انیمیشن کورالین رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن عروس مرده Corpse Bride

دوست داشتن تو، مثل دوست داشتن مرگ هست.