آفرینک
X

اسپوکیز Spookiz the Movie (2019)

اسپوکیز Spookiz the Movie

انیمیشن اسپوکیز Spookiz the movie درباره پیدا شدن یک گوشی تلفن همراه توسط کبی و ماجراهای عجیبی و غریب پس از آن است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کره جنوبی
  • 1+ ساعت
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی اسپوکیز

همه بچه هیولاهای بامزه یعنی کولا، زی‌زی، کنگ‌کنگ، کبی و فرانکی، مثل همیشه شب‌ها و بعد از رفتن بچه‌های عادی به خانه، وارد کلاس درس می‌شوند و شب خود را شروع می‌کنند. هر شب همین ماجرا تکرار می‌شود و هیولاهای کوچولو، چیزهای تازه‌ای درباره انسان‌ها یاد می‌گیرند، تا اینکه یک شب، کبی ناگهان در میز خود، یک لرزش حس کرده و گوشی هوشمند یکی از بچه‌ها را پیدا می‌کند! داستان چیست؟ گوشی آن‌جا چه می‌کند؟ با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل انیمیشن سینمایی اسپوکیز را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان انیمیشن Spookiz the Movie

هر کدام از بچه هیولاها، هر شب در همان جای مخصوص خود می‌نشینند و کبی، این بار پس از چند دقیقه از شروع کلاس، با یک اتفاق عجیب مواجه می‌شود! یک گوشی تلفن زنگ می‌خورد و کبی متوجه می‌شود بچه‌ای که صبح‌ها در همان میز می‌نشیند، گوشی همراه خود را در مدرسه و در همان میز جا گذاشته است. همه بچه‌ هیولاها و البته مستر ریپر، به‌شدت دستپاچه می‌شوند و تصمیم می‌گیرند که اصلا به گوشی دست نزنند. البته که اوضاع کم‌کم به هم می‌ریزد و صبح روز بعد، کبی تصمیم می‌گیرد در روشنایی روز، گوشی را به «هانا»، صاحب اصلی گوشی، برگرداند و با این کار، همه دوستان و البته خودش را در یک موقعیت خطرناک قرار می‌دهد. چه خطری؟ احتمال دارد که انسان‌ها متوجه حضورشان شوند و آن‌ها را از مدرسه بیرون کنند!

جزئیات جالب انیمیشن اسپوکیز با زبان انگلیسی

انیمیشن اسپوکیز بر اساس کارتون اسپوکیز ساخته شده است. این کارتون سریالی، ماجراهای این 5 کاراکتر جذاب را در اپیزودهای چند دقیقه‌ای، نشان می‌دهد و با توجه به استقبال فوق‌العاده خوب مخاطبان، نسخه سینمایی این کارتون هم در سال 2019 ساخته و پخش شد.
انیمیشن Spookiz the Movie چند تفاوت کلی با سریال دارد. اولین و مهم‌ترین مورد این است که در انیمیشن سینمایی، کاراکترها صامت نیستند و دیالوگ‌های مختلفی با هم دارند. طراحی کاراکترها و صحنه‌های مختلف، جزئیات بسیار بیشتری دارد و روابط میان کاراکترها نیز کمی متفاوت است. از سوی دیگر، در این انیمیشن سینمایی، کاراکترهای جدیدی مثل هانا و مدیر مدرسه هم حضور دارند و تقابل این دو گروه یعنی انسان‌ها و هیولاها، به‌خوبی نمایش داده می‌شود.
پیشنهاد می‌کنیم با توجه به وجود انواع دیالوگ‌ها، انیمیشن اسپوکیز را با زبان اصلی برای کودکان پخش کنید. بدین شکل، مهارت شنیداری زبان انگلیسی کودکان تقویت می‌شود و علاوه بر آن، بچه‌ها از صداگذاری‌های به‌شدت جذاب این انیمیشن، لذت خواهند برد.

پیام های مثبت انیمیشن Spookiz the Movie برای بچه ها

تماشا انیمیشن اسپوکیز برای کودکان بالای 3 سال مناسب است. بچه‌ها در این سن به‌راحتی می‌توانند محیط مدرسه و اتفاقات موجود در آن را درک کنند و البته پیام‌های مثبت این کارتون را هم به‌خوبی متوجه خواهند شد. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن برای بچه‌ها شامل موارد زیر است:

  • رفتار درست در زمان پیدا کردن اشیا گمشده؛

  • نحوه مواجه‌شدن با یک اتفاق پیش‌بینی نشده و تلاش برای مدیریت آن شرایط؛

  • تاکید بر ارزش‌های اخلاقی مختلف مثل کمک به همدیگر، اعتماد به بقیه و انجام کارها به‌صورت گروهی؛

  • عواقب انجام کارهای خطرناک و در معرض خطر قرار دادن کل گروه توسط بعضی از اعضا.

اولین موضوعی که بچه‌ها با تماشا انیمیشن Spookiz the Movie با آن مواجه خواهند شد، یافتن یک وسیله جدید است. ابتدا کاراکترهای اصلی، نمی‌دانند که این وسیله چیست و چه کاربردی دارد. کم‌کم با آن آشنا شده و متوجه می‌شوند که به یکی از بچه‌ها تعلق دارد. از این بخش کمک بگیرید و درباره رفتار درست در زمان مواجه شدن با یک وسیله ناآشنا و البته پیدا کردن یک وسیله گمشده، با بچه‌ها صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که در این شرایط بهترین کار چیست و باید در آن موقعیت چه کارهایی انجام دهند.
از سوی دیگر می‌توانید درباره حواس‌پرتی کودکان و حتی بزرگسال‌ها و احتمال‌ گم‌کردن وسایل، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. به آن‌ها بگویید این اتفاق در هر زمانی ممکن است رخ بدهد و در صورت گم کردن وسایل خود، باید این موضوع را با شما در میان بگذارند تا بتوانید در کنار هم، مشکل پیش آمده را حل کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن اسپوکیز با زبان اصلی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا نسخه زبان انگلیسی انیمیشن Spookiz the Movie فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این انیمیشن جذاب و مهیج را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای کودکان خود پخش کنید. البته علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود انیمیشن اسپوکیز با زبان اصلی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود، این انیمیشن جذاب و سرگرم‌کننده را به‌صورت آفلاین، همراه کودکان و بقیه اعضای خانواده خود، تماشا کنید و از ماجراهای جذاب هیولاهای بامزه کوچک و مواجهه آن‌ها با انسان‌ها، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن اسپوکیز لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ترو : آرزوهای زمستانی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.