آفرینک
X

شهراُز : بازگشت دوروتی Legends of Oz : Dorothy's Return (2013)

شهراُز Legends of Oz

داستان انیمیشن شهر اُز : بازگشت دوروتی Legends of Oz : Dorothy's Return بعد از نابود شدن جادوگر شهر اٌز توسط دوروتی و دوستانش اتفاق می‌افته. ماجرا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی شهراُز : بازگشت دوروتی

داستان انیمیشن شهر اُز : بازگشت دوروتی Legends of Oz : Dorothy's Return بعد از نابود شدن جادوگر شهر اٌز توسط دوروتی و دوستانش اتفاق می‌افته. ماجرا از زمانی شروع می‌شه که طوفان عجیبی در حال نزدیک شدن شهر زمرد هست. مترسک، آدم آهنی و شیر تصمیم می‌گیرند تا از دوروتی برای حل مشکلشون کمک بگیرند و برای این کار اول باید با او تماس بگیرند. آن‌ها وارد تالار اصلی می‌شوند و در کمال تعجب می‌بینند که جارو دزدیده شده. آدم آهنی و شیر از دو درب دیگه تالار محافظت می‌کنند تا مترسک بتونه با دوروتی که در شهر کانزاس هست، تماس بگیره.

دوروتی در خانه عمویش و توی اتاقش خواب هست که توتو او رو بیدار می‌کنه. او سقف خونه رو می‌بینه که خراب شده و می‌فهمه که طوفان شدید در کانزاس باعث ایجاد خرابی‌های زیاد شده. آن‌ها مجبورند که خانه رو بفروشند چون همه چیز خراب شده و امکان بازسازی وجود نداره. در همین لحظه فردی از راه می‌رسه و خودش رو مأمور حوادث معرفی می‌کنه. او وارد خونه می‌شه و قسمت‌های مختلف رو مورد بررسی قرار می‌دهد و یه نوار زرد رنگ در اطراف خونه می‌کشه و می‌گه هیچ‌کس نمی‌تونه وارد خونه بشود. خانواده دوروتی تنها تا غروب آفتاب فرصت دارند تا آنجا رو تخلیه کنند.

دوروتی از این اتفاق ناراحت می‌شود و می‌رود تا قدم بزنه. او وقتی که به بالای تپه می‌رسه یک رنگین کمان غیرعادی رو می‌بینه که اول می‌چرخه و بعد دنبال دوروتی می‌آید و او مجبور می‌شه که فرار کنه. او به سمت خونه می‌رود تا در انبار پنهان بشود ولی قبل از اینکه درب انبار رو باز کنه، رنگین کمان او رو می‌گیره و با خودش می‌بره.

تا الان فهمیدیم که یه طوفان شدید در حال نزدیک شدن به شهر زمرد هست و یه رنگین کمان عجیب دوروتی رو با خودش داره به یه جای نامعلوم می‌بره. به نظرتون او می‌تونه به دوستانش کمک کنه؟ خودتون انیمیشن زیبای شهر اُز : بازگشت دوروتی رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن شهر اُز : بازگشت دوروتی، مترسک، شیر، آدم آهنی و دوروتی هستند.

در صورتی که از انیمیشن شهر اُز : بازگشت دوروتی خوشتون اومده، انیمیشن میمون‌های فضایی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن شهر اُز : بازگشت دوروتی Legends of Oz : Dorothy's Return

جاده آجری زرد رنگ را دنبال کنید تا وارد یک ماجراجویی جدید بشوید.