آفرینک
X

فرزندان گرگ Wolf Children (2012)

فرزندان گرگ Wolf Children

فرزندان گرگ، داستان زن و مردی است که با یکدیگر ازدواج می¬کنند و حاصل ازدواج¬شان، دو بچه گرگ است. پدر بچه¬ها یک گرگ انسان نماست. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 8.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی فرزندان گرگ

فرزندان گرگ Wolf Children  داستان زندگی خانمی به نام هانا است. هانا در یک دانشگاه تحصیل می­کند و به طور اتفاقی آقایی را در کلاس می­بیند که با بقیه متفاوت به نظر می­رسد و با اشتیاق زیادی به درس گوش می­دهد ولی کتابی به همراه ندارد و دانشجوی آن دانشگاه نیست. این دو کم­کم با همدیگر آشنا می­شوند و ازدواج می­کنند. ولی هانا متوجه می­شود که همسرش یک گرگینه است. یعنی هم گرگ است و هم انسان. او در نیمه­های شب اغلب به گرگ تبدیل می­شود و در اطراف شهر پرسه می­زند و صبح به شکل انسان درمی­آید و کار و زندگی انسانی را انجام می­دهد.

زوج جوان زندگی خوبی را در کنار یکدیگر دارند. تا اینکه هانا متوجه می­شود باردار است و به زودی کودکی متولد خواهد شد. هانا از ترس اینکه کودک تازه متولد به شکل گرگ باشد، به بیمارستان نمی­رود و بچه را در خانه به دنیا می­آورد. بچه متولد می­شود و شکلش کاملاً مثل انسان­ها است. یک دختر کوچولوی بامزه که اسم او را یوکی می­گذارند. یک سال بعد، برادر کوچک­تر یوکی به دنیا می­آید که اسمش را آمه  می­گذارند. یوکی و آمه در ظاهر انسان هستند ولی در بعضی اوقت شبیه گرگ می­شوند. مثلا وقتی عصبانی هستند یا خیلی خوشحالند، مثل گرگ­ها به اطراف می­دوند و زوزه می­کشند.

روزی از روزها یک اتفاق تلخ می­افتد. پدر بچه­ها در شهر کشته می­شود و جسد او را داخل یک کانال آب پیدا می­کنند. هانا مجبور می­شود نگهداری از بچه­ها را به تنهایی انجام دهد و مراقب باشد که آن­ها در مقابل چشم دیگران، گرگ نشوند. برای همین هانا کار و تحصیل را رها می­کند و در خانه به پرستاری از بچه­های گرگینه خود مشغول می­شود. ولی زندگی در شهر با دو بچه گرگ خیلی سخت است. تصور کن که هر شب دو توله گرگ در خانه زوزه بکشند، با همدیگر کشتی بگیرند و دنبال هم بدوند. کم­کم همسایه­ها ناراضی می­شوند. هانا ترجیح می­دهد که خانه دیگری بگیرد. هانا تصمیم می­گیرد در خارج از شهر و در محیط زیبا و آرام روستا، خانه­ای بگیرد تا بچه ها به راحتی در آن زندگی کنند و نگران سر و صدا و بازی آن­ها نباشد. خانه­ای که از شهر و فروشگاه و مدرسه خیلی دور است. هانا و یوکی و آمه به خانه جدید می‌روند. خانه خیلی قدیمی است. هانا خودش به تنهایی خانه را تمیز می­کند، سقف خانه را تعمیر می­نماید و باغچه بزرگی در حیات خانه می­سازد. تا زندگی آسوده و راحتی در کنار بچه­هایش داشته باشد. آیا آن­ها می‌توانند از پس زندگی به تنهایی در یک روستای دورافتاده بربیایند؟ آیا کسی متوجه گرگینه بودن بچه­ها نمی­شود و خطری آن­ها را تهدید نخواهد کرد؟ عاقبت یوکی و آمه چه خواهد شد؟ آن­ها ترجیح می­دهند گرگ باشند یا انسان؟

فرزندان گرگ Wolf Children توسط مامورو هوسودا (Mamoru Hosod) و بر اساس داستانی که خودش نوشته، کارگردانی شده است.

دوستان خوبم این انیمیشن زیبا را در آفرینک ببینید و اگر به این انیمیشن علاقه داشتید، گرگها و گوسفندها را هم تماشا کنید.

شعار تبلیغاتی بچه‌های گرگ

عشق وحشیانه Love wildly