آفرینک
X

خوش قدم 2 Happy Feet Two (2011)

خوش قدم 2 Happy Feet Two

ماجرای انیمیشن خوش قدم 2 / Happy Feet Two مدت‌ها بعد از جریان جدا شدن مامبل از خانواده‌اش و ازدواجش با گلوریا اتفاق می‌افته و داستان فرزندشون ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.9 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی خوش قدم 2

ماجرای انیمیشن خوش قدم 2 / Happy Feet Two مدت‌ها بعد از جریان جدا شدن مامبل از خانواده‌اش و ازدواجش با گلوریا اتفاق می‌افته و داستان فرزندشون به اسم اریک رو روایت می‌کنه. او مثل بقیه پنگوئن‌ها نیست و رفتارش کمی غیرعادیه. او بعد از اینکه یه مهمونی رو به هم می‌زنه خیلی ناراحت می‌شه و تنهایی می‌ره تو یه سوراخ پنهان می‌شه و هرچقدر هم که والدینش بهش دلداری می‌دهند، راضی نمی‌شه. رامون چون جثه کوچیکی داره، می‌تونه از داخل سوراخ یخ عبور کنه و می‌ره پیش اریک و جای اینکه بتونه حال اونو خوب کنه، خودش هم حالش بد می‌شه و تصمیم می‌گیره که به سرزمین خودش ادلی، جایی که همه پنگوئن‌ها شبیهش هستند، برگرده. اریک و دو تا از دوستاش به اسم بودیسئا و آتیکوس، رامون رو تعقیب می‌کنند. مامبل از این قضیه خبردار می‌شه و می‌ره به سمت سرزمین ادلی تا پیداشون کنه.

از طرف دیگه ویل که یه ریز میگو هستش و در گله زندگی می‌کنه، فکر می‌کنه که متفاوت از بقیه هستش و گله رو ترک می‌کنه تا بتونه هدفشو پیدا کنه. ویل که از گله جدا شده، وال و ماهی‌هایی رو می‌بینه که گلشون رو شکار می‌کنند و می‌فهمه که فقط یه وعده غذایی برای موجودات دیگه هستش و تصمیمش برای ادامه سفرش جدی‌تر می‌شه.

بچه‌ها به رامون می‌رسند و با اینکه رامون اولش با اومدن آن‌ها مخالفت می‌کنه ولی وقتی می‌بینه که آن‌ها چقدر واسه رفتن مصمم هستند، راضی می‌شه. آن ها در راه گرسنشون می‌شه ولی بچه‌ها چون بدنشون پرز داره نمی‌تونند تو آب بروند و خود رامون واسه شکار غذا تو آب می‌پره ولی فقط می‌تونه خودشو از شر چند تا فوک که می‌خوان بخورنش، نجات بده. آن‌ها به سرزمین ادلی می‌رسند و رفیق‌های رامون ازشون استقبال می‌کنند و می‌فهمند که آنجا تحت فرمانروایی یه پنگوئن غیرعادی به اسم اسون هستش که می‌تونه پرواز کنه.

تا الان فهمیدیم که رامون همراه با سه تا بچه پنگوئن به سرزمین ادلی رسیدند. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای خوش قدم 2 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن خوش قدم 2، مامبل، اریک، رامون و اسون هستند.

در صورتی که از انیمیشن خوش قدم 2 خوشتون اومده، انیمیشن خوش قدم 1 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن خوش قدم 2 Happy Feet Two

 هر قدمی که برمی‌داریم، مهم هستش.