آفرینک
X

ویلوبی ها The Willoughbys (2020)

ویلوبی ها The Willoughbys

در انیمیشن ویلوبی ها The Willoughbys همراه خواهیم شد با 4 فرزند خانواده ویلوبی که در غیاب والدین، همراه با پرستار جدیدشان راهی ماجراجویی در دنیای مدرن می‌شوند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 6.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی ویلوبی ها

در انیمیشن ویلوبی ها The Willoughbys همراه خواهیم شد با 4 فرزند خانواده ویلوبی که در غیاب والدین، همراه با پرستار جدیدشان راهی ماجراجویی در دنیای مدرن می‌شوند. این انیمیشن کمدی جذاب بر اساس کتاب خانواده ویلوبی‌ها نوشتۀ لوئیس لوری ساخته شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا کارتون ویلوبی ها را بهتر بشناسیم.

داستان انیمیشن ویلوبی ها 2020

مفهوم خانواده چیست؟ فرزندان خانواده ویلابی می‌خواهند به پرسش این سوال برسند و برای همین یک نقشه عجیب‌وغریب طراحی می‌کنند! ویلوبی‌ها در یک محیط کاملاً سنتی و به‌دور از فناوری و مدرنیته زندگی می‌کنند. آقا و خانم ویلوبی عاشقانه همدیگر را دوست دارند، اما علاقۀ چندانی به فرزندانشان ندارند و این 4 کودک باید خودشان در فکر تربیت خود باشند.
ماجرای اصلی انیمیشن The Willoughbys با نقشۀ فرزندان برای فرستادن والدین‌شان به یک مسافرت ساختگی طولانی و حضور یک پرستار جدید در خانۀ ویلوبی‌ها آغاز می‌شود. تیم، جین، و دوقلوها (که اسم هردویشان بارنابی است؛ چون والدین‌شان وقت نداشته‌اند به چهارمین اسم فکر کنند!) دوست دارند از خانه خارج شده، جهان بیرون را کشف کنند و برای رسیدن به این هدف مجبورند پدر و مادرشان را از خانه دور کنند. همراه آنها در این ماجراجویی پرستار جدیدشان است؛ و گربه‌ای که داستان را برای ما روایت می‌کند.

پیش از تماشای انیمیشن The Willoughbys اینجا را بخوانید

توصیه ما این است که پیش از دانلود انیمیشن ویلوبی ها و تماشای آن در کنار فرزندتان، یک‌بار آن را ببینید و ارزش آموزشی و نکات حساسش را بررسی کنید. رفتار و گفتار والدین در این انیمیشن و برخورد ایشان با فرزندانشان شاید از نظر شما مناسب گروه سنی فرزندتان نباشد. حتماً این مسئله را مدنظر داشته باشید و بررسی‌اش کنید. ممکن است بعضی از کلمات و جملات شخصیت‌های این کارتون نیز با شیوۀ تربیتی شما هم‌خوانی نداشته باشند. پس پیشنهاد می‌کنیم که انیمیشن ویلوبی ها دوبله فارسی را ببینید و با نسخۀ زبان اصلی انیمیشن ویلوبی ها زیرنویس فارسی مقایسه کنید، تا ببینید کدام‌یک برای فرزند شما مناسب‌تر است.
تا این‌جا از نکات حساس و شاید منفی انیمیشن خانواده ویلابی ها گفتیم؛ ولی باید توجه داشته باشید که این کارتون حامل درس‌ها و نکته‌های آموزشی هم هست. عشق و علاقه‌ای که فرزندان خانواده به یک‌دیگر دارند، و رابطه‌ای که آنها را در دشوارترین شرایط کنار هم نگه می‌دارد، می‌تواند برای کودکانی که برادر یا خواهر دارند بسیار آموزنده باشد. ماجراجویی و پشتکار برای رسیدن به هدف نیز از مفاهیمی است که در انیمیشن خانواده ویلوبی ها به آن پرداخته می‌شود.
لطفاً پس از دانلود انیمیشن The Willoughbys و تماشای آن نظرتان را درباره‌اش در بخش دیدگاه‌ها بنویسید تا والدین دیگر در شناخت این کارتون از راهنمایی‌ها و تجربیات شما بهره‌مند شوند.

دانلود و تماشای آنلاین انیمیشن ویلوبی ها The Willoughbys در آفرینک

نسخۀ دوبله فارسی انیمیشن ویلوبی ها The Willoughbys 2020 در آفرینک موجود است و شما می‌توانید به‌صورت رایگان، هم آنلاین تماشایش کنید و هم دانلود کرده، در حالت آفلاین به تماشا بنشینید. آفرینک خود را متعهد می‌داند که فضایی سالم و ایمن برای کودکان ایجاد کند تا والدین بتوانند بدون دغدغه کودکشان را با انیمیشن‌های کودکانه جذاب سرگرم کنند. ما در آفرینک پذیرای نقدها و پیشنهادات شما هستیم و امیدواریم که توانسته باشیم لحظاتی شاد، سرگرم‌کننده، و آموزنده برای جمع خانوادگی‌تان بسازیم.