آفرینک
X

آستریکس و عمارت فرمانروایان Astreix and Mansion of the Gods (2014)

آستریکس و عمارت فرمانروایان Astreix and Mansion of the Gods

سزار روم تصمیم میگیرد در منطقه زیبا و سروسبز بریتانی عمارتی بزرگ برای رومیان بسازد ولی اهالی دهکده گالی در بریتانی که آستریکس در آنجا زندگی میکند.... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • بلژیک و فرانسه
  • 6.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی آستریکس و عمارت فرمانروایان

داستان انیمیشن آستریکس و عمارت فرمانروایان Asterix and Manshion of The GODS از این قرار است که رومی ها به دستور سزار برای تسخیر منطقه ای زیبا و خوش آب وهوا به نام بریتانی شروع به قطع درختان برای خانه سازی می کنند. مهندسی از طرف سزار دستور دارد به کمک سربازان رومی که در اختیار داشت شهری در این منطقه خوش آب و هوا بسازد. آستریکس و اوبلیکس که از اهالی همان منطقه ودهکده ای به نام گالی هستند هرروز که به جنگل می رفتند می دیدند که یک درخت قطع شده ولی آنها با قدرت جادویی که داشتند آنرا دوباره می کاشتند. این قدرت جادویی آستریکس و اوبلیکس مانند انیمیشن شگفت انگیزان جالب و باورنکردنی است و این باعث عصبانیت رومی ها شده بود. پس سربازان رومی سرعت قطع کردن درخت ها را بیشتر کردند و آستریکس و اوبلیکس جادوگر دهکده را خبر کردند و او با بلوط های سحرآمیزی که داشت می توانست با هر بلوط باعث رویش سریع یک درخت بلند و تنومند شود. همچنان هردو گروه رومی ها و گالی ها ادامه می دادند و هیچ کدام موفق نمی شدند.
 تا اینکه اوبلیکس و آستریکس به کمک جادوگر محلولی شگفت انگیز به برده های سیاه پوست می دهند تا آنها آزاد شوند و دیگر برای رومیان کار نکنند. اما برده ها راضی به آزادی نیستند و با قدرت فوق العاده ای که بدست آورده اند در مدت کوتاهی عمارت فرمانروایان را بنا می کنند.
 پس عمارت به سرعت ساخته می شود و آماده تحویل به برده ها که به آنها قول آزادی و خانه دار شدن داده اند. ولی وقتی سناتور می آید و با خبر می شود که این قول را به برده ها داده اند با ترفندی که میزند دوباره مانند برده از آنها کار می کشد. سزار یکدفعه دستور می دهد دهکده زیبا و سرسبز گالی با خاک یکسان شودو سربازان هنگام حمله به گالی جادوگر را پیدا می کنند و زندانی می کنند. هنوز دهکده خبر ندارند که حمله رومیان در راه است و جادوگر و پسر بچه ای که همراه او زندانی شده است فکر میکنند و از طریق عروسک چوبی پسر بچه که به رودخانه می اندازند باعث می شوند تا دهکده را نجات دهند. رومیان به عمارت آمدند و کم کم دهکده شلوغ شد .آستریکس و اوبلیکس با دیدن وضع به هم ریخته دهکده به همراه جادوگر و مطرب باشی به یکی از واحدهای عمارت می روند . و با نیرویی که اوبلیکس به دست آورده می توانند دهکده را از دست رومی ها نجات دهند .و سزار می گوید فهمیدم که همیشه نمیشه پیروز شد.
پیام‎های مثبت: اهمیت نگهداری از جنگل ها و مراتع را به بچه ها آموزش می دهد. انگیزه ناامید نشدن در بچه ها ایجاد می کند. باهم بودن و باهم فکر کردن باعث پیروزی می شود.
و اینکه آستریکس وعمارت فرمانروایان انیمیشنی پر از ماجراهای جذاب برای بچه ها است.