آفرینک
X

بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان Batman Unlimited : Mechs vs. Mutants (2016)

بتمن بی نهایت Batman Unlimited

انیمیشن بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان Batman Unlimited : Mechs vs. Mutants درباره همکاری دکتر فریز و پنگوئن با همدیگر است که می‌خواهند در کنار هم، شهر گاتهام را نابود کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان

گاتهام سیتی با ابرقهرمان دوست داشتنی خود یعنی بتمن، همیشه در معرض انواع حمله‌ها است. این بار، دو شخصیت منفی و شرور، در کنار هم یک برنامه خیلی خطرناک برای این شهر دارند. یک هیولای بدقواره که قدرت تولید یخ دارد، به شهر حمله خواهد کرد و همه جا، یخ می‌زند! بتمن و رابین هم بدون معطلی، سعی می‌کنند که جلوی این هیولای جدید را بگیرند، اما انگار این بار، داستان کمی فرق می‌کند. اگر نمی‌دانید منظور ما چیست، با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل انیمیشن بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان را که با اسم بتمن بی نهایت : ربات ها در برابر هیولاها هم مشهور شده است، را برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون سینمایی بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان

بتمن و رابین، برای مقابله با هیولای یخی برنامه‌ریزی می‌کنند. اما هنوز نمی‌دانند که دشمنان همیشگی آن‌ها، برنامه‌های بدتری هم دارند! دکتر فریز و پنگوئن با همدیگر زندانی‌های خطرناک شهر گاتهام را آزاد کرده و با یک داروی عجیب، آن‌ها را به جهش یافته‌های قدرتمندی تبدیل خواهند کرد. البته که قهرمان‌های شهر گاتهام هم قدرت‌های زیادی دارند و با همکاری هم، خود را به ربات‌های قدرتمندی تبدیل می‌کنند و مبارزه واقعی، از همین لحظه شروع می‌شود! فکر می‌کنید که گروه بتمن و ربات‌های قوی، در مقابل انواع هیولاهای جهش یافته‌، فرصتی برای پیروزی دارند؟

جزئیات جالب انیمیشن بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان با دوبله فارسی

بچه‌ها و البته بزرگسالان زیادی، عاشق شهر گاتهام، بتمن و تمام جزئیات مربوط به آن‌ها هستند و برای این دسته از مخاطبان، کارتون سینمایی بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان یکی از بهترین انیمیشن‌های سینمایی است که جزئیات دقیق‌تر و کامل‌تری از قهرمان‌های مشهور گاتهام‌سیتی در اختیارشان می‌گذارد. طراحی این انیمیشن، مشابه مجله‌ها و کارتون‌های کمیک است و گروه تولیدکننده، ترکیب درخشانی از یک انیمیشن با جلوه‌های ویژه داستان‌های کمیک را طراحی و تولید کرده‌اند.
این کارتون سینمایی، سکانس‌های مهیج و جذاب بسیار زیادی دارد، طنز موجود در دیالوگ‌های آن می‌تواند کودکان را بخنداند و البته با تاکید بر برخی نکات مهم و مثبت، درس‌های تازه‌ای به بچه‌ها یاد خواهد داد. با توجه به همین موارد، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، فرصت درک همه این نکات مهم را در اختیار کودکان بگذارید و بعد از تماشای این انیمیشن، درباره مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون با بچه‌ها حرف بزنید.

پیام های مثبت کارتون سینمایی بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان برای بچه ها

تماشا انیمیشن بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان ، برای بچه‌های بالای 8 سال کاملا مناسب است. بچه‌ها علاوه بر جذابیت‌های کارتونی و سکانس‌های جذاب مبارزه بین دو نیروی خوب و بد، این نکات مثبت را هم در این کارتون خواهند دید:

  • همکاری دو گروه مثبت و منفی و استفاده از توانایی‌های فردی برای پیروزی تمام گروه؛

  • تاکید بر ارزش‌های اخلاقی مهم مثل وفاداری، شجاعت، بخشندگی.

اولین و مهم‌ترین چیزی که کودکان در این کارتون خواهند دید این است که این بار یک گروه از شخصیت‌های منفی، قصد دارند در کنار هم شهر را از بین ببرند. این موضوع باعث می‌شود که مهم‌ترین کاراکترهای مثبت هم در کنار هم قرار گرفته و با کمک هم، یک گروه قوی و قدرتمند بسازند. از این بخش کمک گرفته و درباره اهمیت انجام کارها به‌صورت تیمی و گروهی، با کودکان حرف بزنید.
به آن‌ها یادآوری کنید که انجام کارها به‌صورت تیمی، احتمال موفقیت را بسیار بیشتر می‌کند و این موضوع، در همه بخش‌های زندگی از موفقیت در پروژه‌های درسی گرفته تا مقابله با اتفاقات ناخوشایند زندگی، کاربرد دارد. از فرزندان‌تان بخواهید که انواع گروه‌هایی که در آن‌ها عضو هستند (گروه دوستی، اعضای خانواده، کلاس درس و...) را نام ببرند و وظایف هر فرد را در هر گروه، با هم مرور کنید.
در کارتون جذاب بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان ، بچه‌ها با یک هیولای برفی مواجه خواهند شد که می‌تواند با قدرت خود، تمام شهر را از بین ببرد. می‌توانید از این بخش کمک گرفته و درباره تغییرات آب و هوایی در کره زمین و عواقب ناخوشایند آن، با کودکان صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که رفتارهای مخرب انسان‌ها، می‌تواند باعث چنین شرایطی در بخش‌های مختلف دنیا شود و در کنار هم، روش‌های مختلف برای جلوگیری از تغییرات دمایی شدید یا کاهش سرعت آن را با هم بررسی کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا کارتون بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این کارتون سینمایی جذاب را آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود انیمیشن بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. اگر فرزندان شما عاشق تماشای چندین و چند باره یک کارتون هستند، می‌توانید این انیمیشن جذاب را برای آن‌ها دانلود کنید و در کنار هم، از تماشای برنامه‌ریزی جذاب بتمن، رابین و بقیه اعضای گروه برای مقابله با هیولاهای عجیب و غریب، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر انیمیشن‌های مربوط به این ابرقهرمان محبوب مانند کارتون اسکوبی دو و بتمن : شجاع و جسور و انیمیشن لگو بتمن را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.