تایتان های نوجوان به پیش : دیدن هرج و مرج فضایی Teen Titans Go! See Space Jam (2021)

تایتان های نوجوان به پیش Teen Titans Go! See Space Jam

انیمیشن تایتان های نوجوان به پیش : دیدن هرج و مرج فضایی Teen Titans Go! See Space Jam درباره دورهمی نردلاک‌ها و تایتان‌های نوجوان برای تماشای انیمیشن هرج و مرج فضایی است! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 4.5 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی تایتان های نوجوان به پیش : دیدن هرج و مرج فضایی

ابرقهرمان‌هایی مثل تایتان‌های نوجوان، همیشه در حال مبارزه با انواع مجرم‌ها نیستند و روزهای عادی و آرام هم دارند. البته احتمالا شما هم می‌دانید که کنار هم بودن 5 ابرقهرمان نوجوان در یک خانه، همیشه کلی ماجرا و دردسر هم دارد. هرچند که گاهی اوقات، تایتان‌های نوجوان، خودشان دردسر درست نمی‌کنند و دردسر به سراغ آن‌ها می‌آید. در انیمیشن تایتان های نوجوان به پیش : دیدن هرج و مرج فضایی 2021 ، دقیقا روزی که 5 ابرقهرمان ما یعنی رابین، ستارفایر، بیست‌بوی، سایبورگ و ریون در حال استراحت هستند که ناگهان، یک سفینه فضایی وارد می‌شود. اما چه کسی در سفینه است؟ قرار است چه ماجرایی رخ بدهد؟ خب با ما باشید که در ادامه، خلاصه داستان و نکات مثبت این کارتون برای بچه‌ها که در ایران با اسم «تایتان های نوجوان به پیش : تماشا هرج و مرج فضایی» هم مشهور شده است، برای شما توضیح دهیم.

داستان انیمیشن سینمایی تایتان های نوجوان به پیش : دیدن هرج و مرج فضایی چیست؟

بچه‌ها در کنار استخر، در حال استراحت هستند که یک سفینه فضایی در آسمان ظاهر می‌شود. در این سفینه، موجودات فضایی عجیبی به اسم نردلاک‌ها حضور دارند که می‌توانند قدرت‌های ابرقهرمانی را به خودشان جذب کنند. سایبورگ قبلا انیمیشن هرج و مرج فضایی را دیده و برای همین هم نردلاک‌ها را می‌شناسد. هرچند که بقیه نوجوان‌های تایتان، اصلا نمی‌دانند که کارتون هرج و مرج فضایی درباره چیست و نردلاک‌ها چه کسانی هستند! سایبورگ که حسابی تعجب کرده، به دوستان‌اش می‌گوید که باید هر چه زودتر، این کارتون را با هم و در کنار نردلاک‌ها ببینند. با این پیشنهاد، نردلاک‌ها وارد برج تایتان‌ها خواهند شد. اما حضور نردلاک‌ها در نزدیکی ابرقهرمان‌ها خطرناک است؟ قرار است چه اتفاقی بیفتد؟ برای پاسخ به این سوالات بهتر است هرچه زودتر با فرزند خود انیمیشن تایتان های نوجوان به پیش : دیدن هرج و مرج فضایی را تماشا کنید.

جزئیات جالب انیمیشن Teen Titan Go! See Space Jam 2021 با دوبله فارسی

کارتون سینمایی تایتان های نوجوان به پیش : دیدن هرج و مرج فضایی یکی از انیمیشن های 2021 بوده در واقع ترکیب دو انیمیشن جذاب و بسیار محبوب است. در کارتون هرج و مرج فضایی، کاراکترهای مشهور دنیای انیمیشن‌ها مثل باگز بانی، خوک کوچولو، اردک و بقیه حضور داشتند. حالا و در این انیمیشن جدید، تایتان‌های نوجوان در کنار همدیگر آن کارتون را تماشا خواهند کرد، درباره بخش‌های مختلف آن نظر داده و از آن مهم‌تر، وارد یک ماجراجویی مهیج اختصاصی هم می‌شوند.
تماشای این انیمیشن برای کودکان، به‌شدت جذاب است و بچه‌ها از دیدن کاراکترهای انیمیشنی که خودشان دارند کارتون می‌بینند، حسابی لذت خواهند برد. از سوی دیگر، بزرگسالان نیز از می‌توانند با تماشا شخصیت‌های محبوب دوران کودکی خود در یک داستان تازه، یاد دوران گذشته کنند و از آن مهم‌تر، درباره اتفاقات اصلی و مهم این انیمیشن با کودکان خود حرف بزنند.
با تماشا انیمیشن Teen Titans Go! See Space Jam 2021 با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، فرصت درک همه جزئیات این کارتون را در اختیار کودکان بگذارید. پس از اتمام کارتون هم می‌توانید درباره مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن با هم صحبت کرده و چیزهای تازه‌ای به فرزندان خود یاد بدهید.

پیام های مثبت و آموزنده کارتون تایتان های نوجوان به پیش : دیدن هرج و مرج فضایی برای بچه ها

تماشا این کارتون برای بچه‌های 7 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های آموزنده این انیمیشن برای بچه‌ها شامل موارد زیر است:

 • در نظر گرفتن همه جوانب قبل از دوست‌شدن با آدم‌ها تازه؛

 • مراقبت از خود در فضای جدید؛

 • معایب مسخره‌کردن افراد؛

 • نجات‌دادن خود و دوستان بدون نیاز به نیروهای خارق‌العاده.

در این کارتون، کاراکترهای اصلی بدون توجه به خطرات احتمالی، موجودات فضایی را به خانه و محل زندگی‌شان، دعوت می‌کنند. با دیدن این بخش همراه با کودکان، از آن‌ها بپرسید که چرا انجام این کار اشتباه است و رفتار درست در این موقعیت چیست؟ پاسخ فرزندان‌تان را بررسی کرده و با هم، قوانین مهم مراقبت از خود، دوست‌شدن با آدم‌های تازه و اعتماد‌ نکردن سریع به غریبه‌ها را با بچه‌ها مرور کنید.
در ادامه این انیمیشن، ابرقهرمان‌ها یکی از دوستان خود یعنی رابین را به دلیل نداشتن نیروهای ابرقهرمانی، مسخره می‌کنند. رابین هیچ نیروی خارق‌العاده‌ای ندارد و به خاطر همین هم نردلاک‌ها نمی‌توانند به او آسیب بزنند. از این بخش کمک بگیرید و به کودکان بگویید برای مراقبت از خود و دوستان‌شان، بچه‌ها به نیروهای ابرقهرمانی نیاز ندارند. به فرزندان‌تان این اطمینان خاطر را بدهید که در دنیای واقعی، تنها با تکیه بر هوش خود، می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند و قهرمان زندگی خودشان باشند.

تماشا و دانلود انیمیشن تایتان های نوجوان به پیش : دیدن هرج و مرج فضایی با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی تایتان های نوجوان به پیش : دیدن هرج و مرج فضایی با دوبله فارسی کامل به‌صورت آنلاین فراهم شده است. می‌توانید کاملا راحت و رایگان، این کارتون مهیج و جذاب را برای بچه‌ها پخش کنید. امکان دانلود انیمیشن Teen Titans Go! See Space Jam با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده ببینید. از تماشای کاراکترهای کارتونی که خودشان هم کارتون می‌بینند، حسابی لذت برده، بخندید و اوقات خوشی را با خانواده‌تان سپری کنید!

اگر فرزند شما از تماشای انیمیشن تایتان های نوجوان به پیش : دیدن هرج و مرج فضایی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان و انیمیشن بتمن بی نهایت : مکانیک علیه جهش یافتگان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.