آفرینک
X

تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان Teen Titans Go! Vs Teen Titans (2019)

تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان Teen Titans Go! Vs Teen Titans

انیمیشن تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان Teen Titans Go! Vs Teen Titans یک انیمیشن ابرقهرمانی فانتزی است که بر اساس یک داستان کمیک با همین نام ساخته شده است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان

انیمیشن تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان مانند بقیه انیمیشن‌های ابرقهرمانی، گروهی از افراد سعی دارند تا با یک دشمن که قصد نابودکردن دنیا را دارد، مبارزه کنند. اما ابرقهرمان‌های این انیمیشن یعنی رابین و گروهش با یک اتفاق، به یک دنیای دیگر رفته و باید با تایتان‌هایی شبیه به خودشان مبارزه کنند. آیا این تایتان‌های نوجوان موفق خواهندشد تا دنیا را نجات دهند؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن تایتان های نوجوان در برابر هم ، بنشینید. اما قبل از تماشا، بهتر است با جزئیات و نکات مثبت و منفی این این انیمیشن آشنا شوید.

داستان انیمیشن تایتان های نوجوانان علیه تایتان های جوان

داستان این انیمیشن راجع به رابین و گروهی از نوجوان‌ها است که می‌خواهند همانند همه ابرقهرمان‌های مشهور دنیا، معروف و البته محبوب شوند. در این راستا، یک دشمن شرور نیز وجود دارد که می‌خواهد دنیا را نابود کند. رابین و دوستان او تلاش می‌کنند که با او مقابله کرده و دنیا را نجات دهند، اما در شروع این انیمیشن، همه گروه تایتان‌های نوجوان دزدیده شده و به دنیای دیگری منتقل می‌شوند. در این دنیا، رابین و سایر اعضای گروه، در مقابل نسخه‌های دقیقا یکسانی از خود قرار می‌گیرند و باید بتوانند با نسخه یکسان خود مبارزه کرده و پیروز شوند.

تماشا انیمیشن تایتان های نوجوان در برابر هم با دوبله فارسی و نکات مهم آن

همانند همه انیمیشن‌های ابرقهرمانی، موضوع اصلی و مهم این انیمیشن نیز تقابل نیروهای خیر و شر است. رابین همانند یک نوجوان معمولی سعی می‌کند زندگی هیجان‌انگیزتری داشته باشد و الگوهای او، سایر ابرقهرمان‌های معروف هستند. این موضوع می‌تواند توجه اغلب مخاطبین کودک و البته نوجوان را به خود جلب کرده و احساس هم‌ذات‌پنداری را در آن‌ها ایجاد نماید.
با این وجود باید بدانید که انیمیشن تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان ، با مبارزه‌های زیاد، سکانس‌های اکشن و البته انواع سلاح‌های واقعی و تخیلی همراه است. نسخه زبان اصلی انیمیشن تایتان های نوجوان در برابر هم دارای دیالوگ‌هایی است که احتمالا برای کودکان کم سن و سال چندان مناسب نباشد. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم برای کودکان کوچک‌تر، نسخه‌های دوبله را دانلود کنید.
علاوه بر ماجرای مهیج و جذاب، آهنگ تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان یکی از نقاط قوت این کارتون بوده و در مدت زمان کمی، طرفداران زیادی را پیدا کرده است. خواننده این آهنگ یک گروه خیالی بوده و یکی از جذابیت‌های این انیمیشن محبوب به شمار می‌آید.

نکاتی برای بررسی انیمیشن تایتان های نوجوان در برابر هم با کودکان

بی‌شک شما هم می‌دانید که اغلب انیمیشن‌های مبتنی بر کتاب‌های کمیک، خط داستانی ناپایداری داشته و تمرکز اصلی بر یک دنیای خیالی، مبارزه‌های فراوان و البته نجات‌دادن دنیا است.
به همین خاطر تماشای این انیمیشن ممکن است برای کودکان کمتر از 8 سال مناسب نباشد. با این وجود در صورت دانلود انیمیشن تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان با دوبله فارسی برای کودکان خود، می‌توانید موضوعات مختلفی را با آن‌ها در میان گذاشته و یا در موردشان صحبت کنید. دوبله فارسی کامل این انیمیشن در آفرینک وجود دارد و فرزند شما می‌تواند از تماشای آن لذت ببرد. مهم‌ترین پیام این انیمیشن، وفاداری و پایداری به عهد و پیمان، اهمیت روابط دوستانه و همکاری با یکدیگر است.
در انیمیشن یک ساعته تایتان های نوجوان در برابر هم ، علاوه بر تمام اتفاقات تخیلی، به یک مشکل جدی در دنیای واقعی نیز اشاره می‌شود. رابین در بخشی از داستان و برای مشهور شدن، دوستان خود را رها خواهد کرد. این همان اتفاقی است که کودکان و نوجوانان زیادی با آن مواجه خواهند شد و تنها به دلیل غرور، ممکن است از دوستان و یا حتی خانواده خود گذر کنند. پس از تماشای این انیمیشن، می‌توانید به بررسی این موضوع نیز پرداخته و با فرزند خود در این باره نیز صحبت کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان با دوبله فارسی

انیمیشن تایتان های نوجوان در برابر هم ، با دوبله سورن و البته زبان اصلی در آفرینک وجود دارد. با توجه به علاقه و ترجیح خود یا فرزندان‌تان، می‌توانید هر کدام از این نسخه‌ها را دانلود کرده و به‌صورت آفلاین برای کودکان پخش کنید. امکان تماشای آنلاین انیمیشن تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم این انیمیشن جذاب را هر چه زودتر با فرزندان خود تماشا کرده و از سکانس‌های مهیج، اکشن و البته طنز آن، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون تکنسین های گلیچ را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.