آفرینک
X

میرای Mirai (2018)

میرای Mirai

انیمیشن میرای Mirai درباره پسربچه‌ای به اسم کان است که از ورود عضو جدید خانواده یعنی خواهرش، اصلا خوشحال نیست و قصد دارد توجه پدر و مادرش را به خود جلب کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 7.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی میرای

داستان انیمه میرای از جایی آغاز می‌شود که به یک خانواده سه نفره یعنی کان، پدر و مادرش، یک عضو جدید یعنی میرای کوچولو اضافه می‌شود. کان که پسربچه‌ای 4 ساله است، ابتدا از حضور خواهر نوزادش حسابی هیجان دارد، اما کم‌کم احساس می‌کند که پدر و مادرش هیچ توجهی به او ندارند! این داستان آشنا به‌نظر می‌رسد، نه؟ خب حالا اگر می‌خواهید از ادامه ماجراجویی جادویی کان باخبر شوید و ببینید که او برای مواجه‌شدن با این خشم و حسادت خود چه کارهایی می‌کند، باید هرچه سریع‌تر تماشا انیمیشن سینمایی میرای با دوبله فارسی را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه داستان انیمه میرای

کان احساس می‌کند که دیگر هیچ‌کس او را دوست ندارد و به خاطر همین، انواع خرابکاری‌ها را انجام می‌دهد. او داد می‌زند، دعوا می‌کند و با پرت‌کردن وسایل و اسباب‌بازی‌های خود، سعی دارد که توجه والدین‌اش را به خود جلب کند. هرچند که هیچ‌ کدام از این کارها، کان را به هدفی که دارد، نمی‌رساند و او با ناراحتی، وارد باغچه خانه‌شان می‌شود. در آن‌جا، یک اتفاق عجیب رخ می‌دهد و از آن ثانیه، کان وارد گذشته و حتی آینده خواهد شد! او با پدربزرگش در زمان جوانی، با میرای کوچولو در زمان نوجوانی و حتی نسخه انسانی سگ خانواده‌شان در دوره‌های زمانی مختلف ملاقات می‌کند و هرکدام از آن‌ها، یک نکته مهم به کان یاد می‌دهند. حالا اگر می‌خواهید بدانید که ماجراجویی‌های کان او را وارد چه داستان‌هایی خواهند کرد، باید هرچه سریع‌تر تماشا انیمه میرای را با فرزند خود شروع کنید!

بچه‌ها با تماشا انیمیشن Mirai 2018 با دوبله فارسی چه نکات مثبت و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

درصورتی‌که برای یک شب‌نشینی خانوادگی با بچه‌ها به دنبال یک انیمیشن آرام، سرگرم‌کننده و در عین حال مهیج و جذاب هستید، بدون شک انیمه میرای بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این انیمیشن، فضایی شاد و رنگارنگ دارد و درست مثل همه انیمه‌های مشهور دنیا، شما را با خود به دنیایی رویایی و پر از خیال خواهد برد.
برنامه کودک میرای با موضوعی قابل لمس برای کودکان و بزرگ‌ترها، جنبه‌های مختلف وقوع تغییرات مختلف در زندگی روزمره را بررسی می‌کند. پس از تماشا انیمیشن Mirai می‌توانید درباره نکات مهم این انیمه با هم گفت‌وگو کرده و چیزهای تازه‌ای به بچه‌های خود بیاموزید. اگر دقیقا نمی‌دانید که درباره چه چیزهایی با بچه‌ها حرف بزنید، نکات مهم زیر به شما کمک خواهند کرد:

آماده‌شدن برای حضور عضو تازه خانواده

اولین و مهم‌ترین اتفاق انیمه یعنی تولد میرای کوچولو، بهترین موضوعی است که می‌توانید با بچه‌ها درباره آن صحبت کنید. به کودکان بگویید که تولد خواهر یا برادر آن‌ها، موقعیت‌شان را در خانه از بین نمی‌برد. تنها به‌دلیل نیازهای بسیار بیشتر نوزادان، احتمالا بخش زیادی از زمان والدین درگیر نوزادان خواهد شد، اما این موضوع به این معنا نیست که والدین نوزاد تازه را بیشتر دوست دارند.
درصورتی‌که منتظر تولد فرزند خود هستید یا به‌تازگی فرزند شما به دنیا آمده است، پس از تماشا کارتون حتما با کودکان کمی بزرگ‌تر خود گفت‌وگو کرده و از آن‌ها بپرسید که نظرشان راجع به تولد نوزاد جدید چیست؟
پاسخ بچه‌ها را با دقت گوش دهید و به فرزندان‌تان بگویید که تحت هر شرایطی و همیشه، حضورشان برای شما اهمیت دارد و هیچ‌گاه علاقه و محبت‌تان نسبت به آن‌ها کم نخواهد شد.

نحوه مواجه‌شدن با احساسات منفی

کاراکتر اصلی یعنی کان، نمی‌تواند احساسات منفی خود را بپذیرد یا آن‌ها را مدیریت کند. به همین دلیل با دعواکردن، داد زدن و پرت‌کردن اشیا، سعی دارد که خشم و حسادت خود را نشان دهد. به کودکان بگویید که همه این حس‌های منفی، بخشی از احساساتی هستند که همه ما تجربه می‌کنیم. روش‌های مدیریت خشم، کنترل عصبانیت، پذیرفتن غم، مواجه‌شدن با حسادت، ترس و دیگر احساسات مشابه را با هم بررسی کنید.
راه‌کارهای مختلفی برای مدیریت این حس‌ها به بچه‌ها معرفی کرده و به کودکان کمک کنید که در طی زندگی روزمره‌شان، از این راه‌کارها استفاده کنند.

اهمیت حضور اعضای خانواده در زندگی

کارتون میرای به بهترین شکل ممکن، به مخاطبان نشان می‌دهد که زندگی بدون حضور اعضای خانواده یا حتی کم‌شدن میزان حضور آن‌ها در زندگی فردی، چقدر سخت و آزاردهنده خواهد شد. از این بخش هم ایده گرفته و درباره اهمیت کنار هم بودن افراد مهم زندگی، با بچه‌ها حرف بزنید. به فرزندان خود یادآوری کنید که بحث‌ها، جدل‌ها، اختلاف‌نظرها و دل‌خوری‌های روزمره، طبیعی و بخشی از زندگی هستند، اما نباید اجازه دهیم که این مشکلات کوچک، روابط طولانی‌مدت ما را تحت تاثیر قرار دهند.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش انیمه میرای باید درنظر بگیرند

  • روند سریع داستان و پیچیدگی‌های سفر در زمان باعث شده که درک داستان این انیمه برای کودکان کمتر از 7 سال کمی دشوار باشد.

  • کاراکتر اصلی در برخی سکانس‌ها خواهر نوزاد خود را با نیشگون‌گرفتن، آزار می‌دهد.

  • جداشدن از والدین و تنهاماندن در یک محیط تازه، ممکن است برای برخی کودکان کم سن‌وسال آزاردهنده باشد. حتما در این باره با فرزندان خود حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که تحت هیچ شرایطی آن‌ها را تنها نمی‌گذارید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی میرای 2018 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمه سینمایی میرای با دوبله فارسی کامل وجود دارد. این انیمیشن را می‌توانید آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Mirai با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های کان و میرای در یک دنیای جادویی، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن میرای لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن بچه رئیس 1 و انیمیشن دختر ترسناک را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.