آفرینک
X

دختر ترسناک Scarygirl (2023)

دختر ترسناک Scarygirl

انیمیشن دختر ترسناک Scarygirl 2023 با ماموریت دختر کوچکی به اسم آرکیا آغاز می‌شود که باید بتواند خود، پدرش و البته سرزمین‌شان را از دست دانشمند شرور نجات دهد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • استرالیا
  • 6.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی دختر ترسناک

همه آدم‌های خوب چهره زیبایی ندارند و این بار در کارتون جدید دختر ترسناک ، همه با دختر شجاع و باهوشی روبه‌رو می‌شوند که در نگاه اول، بسیار ترسناک است! آرکیا، همراه با پدرش در یک سرزمین دوردست و آرام، به دور از انسان‌ها و شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ، با آرامش زندگی می‌کنند که کم‌کم اوضاع زندگی آن‌ها کاملا تغییر می‌کند. تمام گیاهان سرزمین، در حال خراب‌شدن هستند و انگار کسی نور آفتاب را از جنگل رویایی دزدیده است. البته که این تازه آغاز ماجرا است و با حمله موجودات بدجنس به محل زندگی آرکیا و پدرش، اوضاع قرار است بدتر هم بشود! اگر دقیقا نمی‌دانید که این موجودات چه کسانی هستند و چرا به آن‌جا حمله کرده‌اند، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی دختر ترسناک 2023 با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه داستان انیمیشن جدید Scarygirl

داستان این کارتون از جایی آغاز می‌شود که یک دانشمند شرور، نیروهای خود را به جنگل محل زندگی دختر ترسناک یعنی آرکیا و پدرش می‌فرستد تا پدر آرکیا را دستگیر کرده و با خود ببرند. آرکیا پس از دستگیرشدن پدرش، با ترس‌های زیادی مواجه می‌شود و باید بتواند پس از مقابله با ترس‌های خود، از محل زندگی‌اش خارج شده، وارد شهر بزرگ لایت‌سیتی شود و پدر خود را در آن‌جا یافته و او را نجات دهد! اما آیا موفق خواهد شد؟

نکات آموزنده کارتون جدید دختر ترسناک برای بچه‌ها

این انیمیشن جذاب بر اساس کتابی به همین نام ساخته شده است و پیش از این، بازی ویدئویی این داستان هم ساخته شده بود. طراحی بی‌نظیر تمام جزئیات کارتون، از همان اولین سکانس بدون شک توجه همه مخاطبان را به خود جلب خواهد کرد. ماجرای مهیج و آموزنده، کاراکترهای دوست‌داشتنی و روند فوق‌العاده داستان، باعث می‌شوند که کودکان و حتی بزرگترها، از تماشای این کارتون حسابی لذت ببرند.
داستان انیمیشن سینمایی Scarygirl به گونه‌ای است که بچه‌ها علاوه بر لذت‌بردن و سرگرم‌شدن، نکات مهم و مثبتی هم از ماجراهای کارتون می‌آموزند و می‌توانید پس از اتمام انیمیشن، درباره این نکات مثبت با هم حرف بزنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که چه مواردی را به بچه‌ها بگویید، نکات آموزنده زیر به شما ایده‌های خوبی برای مکالمه خواهند داد:

عدم قضاوت انسان ها از روی ظاهرشان

تصویرسازی کاراکترهای مثبت بر خلاف همه انیمیشن‌های دیگر، این فرصت بی‌نظیر را در اختیار شما قرار می‌دهد که به بچه‌ها بگویید هیچ‌گاه نباید از روی ظاهر، آدم‌ها را قضاوت کنند. به بچه‌ها بگویید که داشتن چهره زیبا و قشنگ، به‌معنای خوب‌بودن افراد نیست و از طرف دیگر، چهره ترسناک هم نشان‌دهنده یک آدم بدجنس و شرور نخواهد بود.
همه آدم‌ها با هر ظاهری، می‌توانند بسیار خوب یا بسیار بد باشند. به همین دلیل بچه‌ها باید اجازه دهند که هر کسی با رفتارش، شخصیت و واقعیت خود را به آن‌ها نشان دهد. هیچ‌گاه آدم‌ها را از روی ظاهرشان قضاوت نکنند و همیشه همه احتیاط‌های لازم را در نظر بگیرند.

خروج از محیط امن و تلاش برای تغییر شرایط

کاراکتر اصلی در این انیمیشن ترجیح می‌دهد که همیشه در محیط امن محل زندگی‌اش بماند و از آن‌جا خارج نشود. با وجود اتفاقات مختلف، انجام این کار برای او ممکن نیست و آرکیا باید برای نجات پدرش، از محیط امن خود خارج شود.
با اشاره به این بخش از انیمیشن دختر ترسناک ، به بچه‌ها یادآوری کنید که اغلب اوقات برای موفق‌شدن، رسیدن به شرایط بهتر و یا حتی کمک به اطرافیان، باید با ترس‌های خود مواجه شویم، آن‌ها را پشت سر بگذاریم و وارد شرایط سخت و پر از چالش شویم. از کودکان بپرسید که بزرگ‌ترین ترس‌های آن‌ها چیست و با کمک هم، راه‌های مناسبی برای کم‌کردن ترس‌ها و مواجه‌شدن با آن‌ها بیابید.

مقابله با موجودات بدجنس و زورگو

یکی دیگر از مهم‌ترین نکاتی که کودکان در کارتون Scarygirl می‌بینند، ایستادگی آرکیا و پدرش در مقابل دانشمند شرور بدجنس است. به کودکان بگویید که همه انسان‌ها در طول زندگی خود با آدم‌ها بد و زورگو مواجه می‌شوند و باید بتوانند در آن لحظات، مقابل این افراد ایستادگی کنند.
علاوه بر این، به بچه‌ها بگویید که گاهی اوقات رفتارهای ظاهرا ساده و شوخی‌های معمولی آن‌ها نسبت به افراد ضعیف‌تر در خانه، مهدکودک یا مدرسه، درست مثل زورگویی است و در این شرایط باید رفتار خود را تغییر دهند.

والدین پیش از پخش کارتون سینمایی دختر ترسناک با دوبله فارسی باید بدانند

  • با وجود حمله موجودات منفی به کاراکترهای مثبت و مبارزه‌های فیزیکی، تماشا انیمیشن Scarygirl برای بچه‌های 7 ساله به بالا مناسب‌تر خواهد بود.

  • جدا شدن کاراکتر اصلی از والد خود و تنها ماندن در خانه، ممکن است برای برخی کودکان تنش‌زا باشد. در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید و به بچه‌ها بگویید که تحت هر شرایطی آن‌ها را تنها نمی‌گذارید.

  • تماشا انیمیشن دختر ترسناک ممکن است کودکان بزرگتر را ترغیب کند که بازی ویدئویی این انیمیشن را هم امتحان کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید دختر ترسناک 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی دختر ترسناک با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر تماشا آنلاین، امکان دانلود انیمیشن سینمایی Scarygirl 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراجویی آرکیا در لایت‌سیتی، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن دختر ترسناک لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ترول ها 1 و انیمیشن ماوکا : آهنگ جنگل را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.