آفرینک
X

تام و جری ملاقات با شرلوک هلمز Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes (2010)

تام و جری ملاقات با شرلوک هلمز Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes

انیمیشن تام و جری ملاقات با شرلوک هلمز Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes درباره کمک‌های تام و جری به شرلوک هلمز برای حل‌کردن معماهای لندن است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.4 امتیاز
  • 40 دقیقه
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی تام و جری ملاقات با شرلوک هلمز

در شهرهای بزرگ، اتفاقات بزرگی هم رخ می‌دهند و این بار در لندن، یک ماجرای عجیب و غریب در جریان است! چند سرقت مرموز در شهر رخ داده و سارقان، این بار به دنبال الماس‌های بزرگ و جواهرات قیمتی هستند. هیچ‌کس و هیچ چیز در امان نیست و به همین خاطر، مردم از بزرگ‌ترین کارآگاه شهر، شرلوک هلمز مشهور و نابغه، می‌خواهند که به کمک آن‌ها بیاید و معمای این سرقت‌ها را کشف کند. البته که شرلوک هلمز، تنها نیست! اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر کارتون سینمایی تام و جری ملاقات با شرلوک هلمز با دوبله فارسی کامل را همراه با بچه‌ها، تماشا کنید!

خلاصه انیمیشن تام و جری در ملاقات با شرلوک هلمز چیست؟

همان‌طور که احتمالا شما هم می‌دانید، واتسون دستیار وفادار و همیشگی شرلوک، همراه او است. البته که این بار، شرلوک و واتسون، دو دستیار دیگر هم دارند و گربه خانگی شرلوک یعنی تام همراه با جری دوست‌داشتنی، در تلاش هستند که معمای سرقت الماس‌ها را با کمک شرلوک حل کنند! آن‌ها وارد انواع ماجراجویی‌های مرموز و کمی ترسناک هم خواهند شد و هر لحظه با یک اتفاق عجیب و پیش‌بینی نشده مواجه می‌شوند! اما آیا تام، جری و البته شرلوک هلمز باهوش، این بار هم می‌توانند معمای شهر را حل کنند؟ برای پاسخ به این سوال کافیست تماشا انیمیشن تام و جری در ملاقات با شرلوک هلمز را به همراه فرزندتان شروع کنید.

تماشا انیمیشن Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes چه پیام‌های مثبتی برای بچه‌ها دارد؟

برنامه کودک تام و جری ملاقات با شرلوک هولمز با روایتی کودکانه و جذاب، دو کاراکتر مشهور و محبوب دنیای کارتون‌ها یعنی تام و جری را در یک ماجرای معمایی مهیج قرار داده است. تام، یک گربه دوست‌داشتنی و جری یک موش بازیگوش است که همیشه در کنار هم دردسرها و ماجراهای مختلفی را پشت سر می‌گذارند.
این بار و در انیمیشن تام و جری دیدار با شرلوک هلمز با دوبله فارسی ، بچه‌ها فرآیند حل یک معمای عجیب را در فضایی طنز دنبال خواهند کرد. همه جزئیات دوست‌داشتنی کارتون‌های تام و جری در این انیمیشن سینمایی هم وجود دارد و از آن مهم‌تر این‌که می‌توانید پس از اتمام کارتون درباره پیام‌های مهم و مثبت این انیمیشن، با هم گفت‌وگو کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که انیمیشن تام و جری در ملاقات با شرلوک هلمز چه پیام‌های آموزنده‌ای دارند، نکات زیر ایده‌های خوبی برای مکالمه در اختیار شما خواهند گذاشت:

کمک به همدیگر با وجود همه اختلاف‌ها

اغلب والدین احساس می‌کنند که شخصیت تام و جری در کارتون‌ها، درست مشابه فرزندان آن‌ها است. بحث و جدل در همه لحظات روز و البته مراقب همدیگر بودن در شرایط سخت، یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های این کاراکترها است. شما نیز می‌توانید از این موضوع ایده بگیرید.
به بچه‌ها بگویید که مخالفت‌های همیشگی و دردسرهای روزانه بچه‌ها با خواهر و برادرشان، کاملا عادی و طبیعی است، اما آن‌ها باید بدانند که این اختلاف نظرها و چالش‌های روزمره، نباید بر رابطه طولانی‌مدت آن‌ها اثر بگذارد. بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده باید در هر شرایطی کنار هم بمانند و در لحظات سخت از هم مراقبت کنند.

بررسی فرآیند حل مسئله

در انیمیشن تام و جری دیدار با شرلوک هلمز درست مثل همه کارتون‌ها و داستان‌های این کارآگاه معروف، بچه‌ها فرآیند حل مسئله را خواهند دید. شرلوک، واتسون و البته تام و جری، هر لحظه شرایط را می‌سنجند، انواع سرنخ‌ها را می‌یابند و با پیدا کردن مدارک تازه، سعی می‌کنند که مشکل موجود را حل کنند.
از این بخش کمک گرفته و درباره روش‌های مختلف حل معما و البته مشکلات روزمره، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. به فرزندان‌تان بگویید که توجه به جزئیات و دنبال‌کردن سرنخ‌های مختلف، همیشه باعث می‌شود که به جواب برسند. می‌توانید معماهای ساده و قابل حل برای بچه‌ها طراحی کرده و پس از اتمام کارتون، از آن‌ها بخواهید که معمای جدیدتان را با کمک هم حل کنند.

معرفی کتاب های شرلوک هلمز و تشویق کودکان به مطالعه آن‌ها

حضور یکی از کارآگاه‌های مهم داستان‌های کودکانه و انواع فیلم و کارتون در انیمیشن Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes ، می‌تواند زمینه تشویق کودکان به خواندن کتاب‌های هلمز یا دیگر کتاب‌های مشابه با حضور کارآگاهان حرفه‌ای را فراهم کند. اگر احساس می‌کنید که بچه‌ها به این کارتون علاقمند شدند، حتما درباره این شخصیت، کمی بیشتر با هم صحبت کنید، انواع کتاب‌های شرلوک هولمز را به آن‌ها معرفی کرده و بچه‌ها را خواندن کتاب‌های مشابه، ترغیب نمایید.

والدین پیش از پخش کارتون تام و جری ملاقات با شرلوک هلمز باید این نکات مهم را به خاطر بسپارند

  • آسیب‌های مختلفی که تام و جری با آن مواجه می‌شوند، باعث شده که تماشا کارتون Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes برای کودکان 8 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • در برخی سکانس‌ها، کاراکترهای اصلی با سارقان روبه‌رو شده یا برای حل معما، به مکان‌های تاریک می‌روند. اگر احساس می‌کنید که این سکانس‌ها برای کودکان تنش‌زا هستند، حتما در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید.

  • انواع وسایل و اسباب‌بازی با تصاویر تام و جری در بازار وجود دارند که ممکن است کودکان پس از تماشا این کارتون، به خرید آن‌ها علاقه نشان دهند.

تماشا و دانلود انیمیشن تام و جری ملاقات با شرلوک هلمز با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی تام و جری ملاقات با شرلوک هلمز با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشا آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Tom and Jerry Meet Sherlock با دوبله فارسی کامل هم از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود این کارتون، می‌توانید این انیمیشن سینمایی را در یک شب آرام و تعطیل با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های تام و جری در فضای اسرارآمیز لندن، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون تام و جری ملاقات با شرلوک هلمز لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر کارتون‌های مربوط به این دو شخصیت محبوب مانند انیمیشن تام و جری : اژدهای گمشده و انیمیشن تام و جری : سرزمین آدم برفی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.