آفرینک
X

تام و جری : سرزمین آدم برفی Tom and Jerry : Snowman's Land (2022)

تام و جری Tom and Jerry

انیمیشن تام و جری : سرزمین آدم برفی Tom and Jerry : Snowman's Land با دردسرهای عجیب رساندن یک آدم برفی به سرزمین آدم برفی‌ها و نجات او از گرما، شروع می‌شود! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 4.9 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی تام و جری : سرزمین آدم برفی

تافی، برادرزاده کوچولو و بامزه جری است که برای تعطیلات، پیش عموی خود آمده و بیشتر از هر چیز در دنیا، عاشق انواع جادو و تردستی است. تافی برای شعبده‌باز شدن، همه روش‌های مختلف را امتحان می‌کند و درست وقتی چیزی به ناامید شدن او باقی نمانده، یک اتفاق عجیب می‌افتد. چه اتفاقی؟ یک آدم برفی بامزه و بزرگ، ناگهان واقعی می‌شود و حالا تافی و جری، یک دوست جدید به اسم لری دارند. لری، مثل همه آدم برفی‌ها، به سرما نیاز دارد و به خاطر همین، باید هر چه زودتر به یک جای سرد برود. برای اینکه متوجه شوید آیا تام و جری می‌توانند لری را به سرزمین برفی ببرند باید حتما با فرزند خود کارتون سینمایی تام و جری : سرزمین آدم برفی با دوبله فارسی ببینید!

داستان کارتون جدید تام و جری : سرزمین آدم برفی 2022

تافی و جری، می‌خواهند دوست جدید خودشان را هر چه سریع‌تر به یک روستای دور، سرد و آرام ببرند تا بتواند در آن‌جا زندگی کند، اما با وجود اسباب‌بازی فروش محله که می‌خواهد راز زنده شدن لری را بفهمد، کار حسابی سخت‌تر می‌شود. البته که تافی و جری اصلا تسلیم نمی‌شوند و قصد دارند با وجود همه چالش‌ها، هر چه زودتر دوست جدیدشان را به یک مکان امن ببرند و تام هم مثل همیشه قرار است در این مسیر چند ماجرای تازه برای آن‌ها درست کند!

جزئیات جالب انیمیشن سینمایی Tom and Jerry : Snowman's Land با دوبله فارسی

کارتون جدید تام و جری : سرزمین آدم برفی که یکی از انیمیشن های 2022 است با حضور دو کاراکتر محبوب و قدیمی دنیای کارتون‌ها، یک داستان تازه برای بچه‌ها دارد. همه ما، تام و جری را می‌شناسیم. این دو دوست، اغلب اوقات در حال اذیت‌کردن همدیگر هستند، اما با وجود همه مشکلات‌شان، همدیگر را دوست دارند، از هم مراقبت می‌کنند و بدون هم نمی‌توانند زندگی کنند.
انیمیشن سینمایی تام و جری : سرزمین آدم برفی با حضور چند کاراکتر جدید، یک چالش بسیار بزرگ را به بچه‌ها نشان می‌دهد که می‌توانید با استفاده از داستان آن، علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات تازه و مهمی را هم به آن‌ها آموزش دهید. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون تام و جری : سرزمین آدم برفی با دوبله فارسی کامل با فرزندان‌تان، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که همه جزئیات مهم این کارتون را درک کنند و پس از آن، درباره نکات مثبت و آموزنده این انیمیشن، با هم حرف بزنید.

دیدن انیمیشن سینمایی تام و جری : سرزمین آدم برفی چه نکات مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشا این انیمیشن برای بچه‌های 6 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون سینمایی برای کودکان شامل این موارد است:

 • استفاده از تمام توانایی‌های فردی برای مواجه‌شدن با مشکلات؛

 • ناامید نشدن و تلاش برای رسیدن به اهداف؛

 • کمک به دوستان در شرایط سخت؛

 • بررسی محیط‌های مناسب برای زندگی افراد و موجودات متفاوت.

در این انیمیشن، بر خلاف اپیزودهای کلاسیک تام و جری، بخش اصلی داستان بر عهده کاراکترهای جدید است. بچه‌ها با تماشا انیمیشن تام و جری : سرزمین برفی با تافی آشنا می‌شوند که دوست دارد شعبده‌باز شود و در این مسیر، انواع راه‌ها را امتحان می‌کند. این بخش می‌تواند فرصت خوبی باشد تا با بچه‌ها درباره اهداف و آرزوهایشان، صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که رسیدن به هر هدفی، سخت است و برای هر پیشرفت هر چند کوچک، باید به‌شدت تلاش کنند و از همه مهم‌تر اینکه در این مسیر، به‌سرعت ناامید نشوند.
از سوی دیگر، کودکان می‌بینند که تافی و جری، برای کمک به دوست جدید خود با انواع مانع‌ها روبه‌رو خواهند شد. این قسمت نیز می‌تواند فرصت صحبت درباره کمک‌کردن به دیگران، نحوه کمک به اطرافیان و قوانین مهم حفاظت از خود در مسیر کمک به افراد مختلف را به شما بدهد تا بار دیگر، همه این موارد را با بچه‌ها مرور کنید.
احتمال آب شدن لری در طی داستان نیز ایده خوبی است که درباره شرایط کره زمین و گرمایش جهانی، با کلمات ساده و کودکانه، با بچه‌ها حرف بزنید و به آن‌ها روش‌های مختلف حفاظت از کره زمین و محیط زیست را آموزش دهید.

تماشا و دانلود کارتون جدید تام و جری : سرزمین آدم برفی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن جدید تام و جری : سرزمین آدم برفی با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید و اگر فرزندان شما هم دوست دارند هر کارتون را چند بار ببینند، باید بگوییم که امکان دانلود انیمیشن Tom and Jerry : Snowman's Land 2022 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. علاوه بر بچه‌ها، همه بزرگترها هم از دیدن دو دوست قدیمی و ماجراهای جدید آن‌ها، لذت خواهند برد و بدون شک، این کارتون برای یک شب‌نشینی خانوادگی در یک تعطیلات آرام، فوق‌العاده خواهد بود.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن تام و جری : سرزمین آدم برفی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر کارتون‌های سینمایی این دو شخصیت محبوب مانند انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید و انیمیشن تام و جری : اژدهای گمشده را نیز در برای او آفرینک پخش یا دانلود کنید.