آفرینک
X

مسابقات رالی جاده ای Rally Road Racers (2023)

مسابقات رالی جاده ای Rally Road Racers

انیمیشن مسابقات رالی جاده ای Rally Road Racers 2023 درباره هیجان‌انگیزترین مسابقه ماشین‌سواری دنیا است که «چی» می‌خواهد برای بردن جایزه اصلی، در آن شرکت کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی مسابقات رالی جاده ای

در یک دنیای جذاب و عجیب، همه حیوانات در کنار هم زندگی می‌کنند و دقیقا زندگی‌شان شبیه ما انسان‌ها است! آن‌ها هم ماشین‌سواری می‌کنند، مسابقه می‌دهند و دقیقا همان ماجراجویی‌ها را دارند که انسان‌های عادی آن را از سر می‌گذارنند. حالا و در این شرایط، ماجراجویی‌های یک تنبل‌درختی یا همان اسلولوریسی به اسم «چی» شروع می‌شود. چی عاشق ماشین‌سواری و مسابقه است، سرعت را دوست دارد و از مسابقه 4 روزه رالی جاده‌ای باخبر می‌شود. از طرف دیگر، خانه مادربزرگ «چی» و البته روستای آن‌ها، در معرض نابودی است و چی برای نجات دادن آن‌ها، شدیدا به جایزه این مسابقه هم نیاز دارد. مشکلات چی جوان، به این موارد محدود نمی‌شوند. با تماشا کارتون سینمایی مسابقات رالی جاده ای با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، می‌توانید از بقیه چالش‌های چی جوان و ماجراجو، باخبر شوید!

خلاصه داستان انیمیشن جدید مسابقات رالی جاده ای 2023

«چی»، تصمیم می‌گیرد که برای مسابقه‌دادن، برنده‌شدن و البته به‌دست آوردن جایزه اصلی، با بزرگترین قهرمان رالی دنیا، رقابت کند. هر چند که او ماشین ندارد، هیچ چیزی درباره مسابقه‌ها نمی‌داند و از آن‌ مهم‌تر اینکه اصلا نمی‌داند چطور باید خود را برای چنین مسابقه‌ای آماده کند! در همین شرایط، چی با یک استاد مرموز هم آشنا می‌شود که با چند شرط مهم، وظیفه آموزش به او را برعهده می‌گیرد. الان و با این شرایط، آیا یک تنبل‌درختی جوان، می‌تواند بزرگ‌ترین قهرمان مسابقات ماشین‌سواری را شکست دهد؟ با تماشای انیمیشن مسابقات رالی جاده ای با فرزندتان  به پاسخ این سوال خواهیدرسید!

نکات مهم و مثبت انیمیشن Rally Road Racers با دوبله فارسی برای بچه ها چیست؟

کارتون جدید مسابقات رالی جاده ای ، یکی از انیمیشن های 2023 بوده که برای بچه‌هایی مناسب است که از تماشای سرعت، مسابقه و از همه مهم‌تر، انواع ماشین‌ها لذت می‌برند. این کارتون جدید و سینمایی، چندین پیام مثبت برای بچه‌ها دارد که شامل موارد زیر هستند:

تلاش و پشتکار و اهمیت آن

«چی» برای شروع مسابقه، مهارت و تجربه کافی ندارد. برای همین به تمرین‌های سخت و طولانی نیاز خواهد داشت. این بخش از انیمیشن مسابقات رالی جاده ای ، فرصت خوبی است که به بچه‌ها بیاموزید که هیچ مهارتی، بدون تمرین زیاد، تلاش و پشتکار به‌دست نمی‌آید.

مقابله با پیش‌داوری‌های جامعه

کاراکتر اصلی همان موجودی است که به آهسته‌بودن شهرت دارد. از طرف دیگر خانواده‌اش از او انتظار دارند که شغل خانوادگی را در پیش بگیرد. از این بخش استفاده کرده و به کودکان بیاموزید که اجازه ندهند قضاوت‌ها و پیش‌داوری اطرافیان و جامعه، آن‌ها را از رسیدن به خواسته‌های‌شان ناامید کند. به بچه‌ها بگویید که علایق و استعدادهای خود را بدون توجه به موانع موجود، انتخاب کنند. به آن‌ها اطمینان دهید که کنارشان هستید و در زمان مواجه‌شدن با چالش‌ها، آن‌ها را تنها نمی‌گذارید.

ترکیب ابزار و مهارت برای رسیدن به هدف

در انیمیشن مسابقات رالی جاده ای ، «چی» تصور می‌کند که برای برنده‌شدن، فقط به بهترین و بزرگترین ماشین نیاز دارد. استاد او اشاره می‌کند که ابزار فقط بخشی از نیازمندی است و مهارت راننده، اهمیت بسیار بیشتری دارد. از این بخش و از این جمله کمک گرفته و به کودکان یادآوری کنید که داشتن جدیدترین و قدرتمندترین ابزار، الزاما به معنای موفقیت حتمی نیست. درباره این موضوع با توجه به علایق و خواسته‌های کودکان، گفت‌وگو کنید.

والدین قبل از پخش کارتون مسابقات رالی جاده ای باید چه مواردی را در نظر بگیرند؟

  • این کارتون دارای لحظات حساس مسابقه‌ای، اتفاقات مهیج و داستان نسبتا پیچیده است و به همین خاطر، تماشای آن برای کودکان بالای 6 سال مناسب‌تر خواهد بود.

  • مسابقه ماشین‌سواری هیچ قانون مشخصی ندارد. از این بخش استفاده کرده و درباره معایب نبود قوانین، آسیب‌های ناشی از آن و اتفاقات خطرناک مشابه، با کودکان گفت‌وگو کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی مسابقات رالی جاده ای با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون جدید مسابقات رالی جاده ای 2023 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. البته اگر دوست دارید این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید، باید یک خبر خوب به شما بدهیم. امکان دانلود انیمیشن Rally Road Racers 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون را در یک شب آرام و تعطیل تماشا کرده و یک مسابقه مهیج، جذاب و پر از چالش را در محیط امن خانه، با بچه‌ها تجربه کنید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مسابقات رالی جاده ای لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن سگ های نگهبان : مسابقه نجات و انیمیشن توربو را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.