آفرینک
X

وامبت قهرمان Combat Wombat (2020)

وامبت قهرمان Combat Wombat

انیمیشن وامبت قهرمان Combat Wombat داستان یک وامبت است که ناخواسته به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • استرالیا
 • 5.2 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی وامبت قهرمان

همه بچه‌ها عاشق ابرقهرمان‌هایی هستند که همه مشکلات را در چند ثانیه حل کرده و آرامش را به شهر برمی‌گردانند. خوشبختانه قرار است در انیمیشن سینمایی وامبت قهرمان هم با یک ابرقهرمان جدید آشنا شوند که فقط کمی، با بقیه ابرقهرمان‌ها فرق دارد. چه فرقی؟ همراه ما باشید تا به شما هم بگوییم!

داستان انیمیشن وامبت قهرمان

«مگی دیگنز» به همه رویاهای خود رسیده بود و با همسرش، در یک خانه قشنگ زندگی می‌کردند. همه چیز در یک لحظه و با یک حادثه کاری، خراب می‌شود و مگی وارد اتفاقاتی می‌شود که به هیچ عنوان قصد آن‌ها را نداشت. بعد از اینکه او یکی از شهروندان را در یک حادثه نجات می‌دهد، مردم شهر او را به‌عنوان ابرقهرمان جدید انتخاب می‌کنند، ولی مگی هیچ علاقه‌ای به این موضوع ندارد. البته که با قدرت و توانایی بیشتر، مسئولیت‌ها هم بیشتر می‌شود و مگی باید معماهای زیادی را حل کند. آیا مگی یک ابرقهرمان قوی خواهد شد؟

جزئیات جالب کارتون سینمایی وامبت قهرمان با زبان اصلی

انیمیشن وامبت قهرمان یک انیمیشن استرالیایی است که توانست در مدت زمان کمی، توجه منتقدان و مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. در این انیمیشن، انواع حیوانات استرالیایی وجود دارند و بچه‌ها عاشق تمام جزئیات این حیوانات جالب خواهند شد. کیفیت ساخت، طراحی کاراکترها و دکور صحنه و البته داستان قوی این انیمیشن، باعث شده که علاوه بر کودکان، بزرگسالان زیادی از دیدن این انیمیشن لذت ببرند.
در صورتی که فرزندان شما کم سن و سال هستند، می‌توانید با تماشا انیمیشن وامبت قهرمان با دوبله فارسی در کنار آن‌ها، به فرزندان‌تان کمک کنید که تمام جزئیات داستان را درک کرده و از دیدن آن به‌صورت کامل لذت ببرند. البته تماشا کارتون سینمایی وامبت قهرمان با زبان اصلی و زیرنویس فارسی هم برای کودکان کمی بزرگ‌تر مفید بوده و باعث تقویت مهارت شنیداری آن‌ها خواهد شد. پس از تماشای این کارتون، می‌توانید نکات مهمی را به کودکان خود آموزش دهید که در ادامه، برخی از این موارد را با هم بررسی خواهیم کرد.

بررسی نکات مثبت و منفی انیمیشن وامبت قهرمان دوبله فارسی

انیمیشن سینمایی وامبت قهرمان با یک اتفاق نسبتا تلخ یعنی حادثه کاری همسر مگی و فوت او، شروع می‌شود. یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا، توضیح‌دادن مفهوم مرگ و نحوه مواجهه با آن برای کودکان است و تماشای انیمیشن‌هایی با این مضمون، می‌تواند برای والدین کمک‌کننده باشد. در کارتون وامبت قهرمان ، شخصیت اصلی داستان با چنین اتفاقی مواجه می‌شود و می‌توانید از این موضوع کمک‌ گرفته و درباره مفهوم مرگ، نحوه مواجه شدن با آن و دیگر سوالاتی که بچه‌ها در این باره دارند، با فرزندان‌تان صحبت کنید.
علاوه بر این موضوع، مگی در ادامه داستان باید با ضد قهرمان‌های مختلفی بجنگد تا بتواند آرامش را به شهرشان برگرداند. مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن شامل این موارد هستند:

 • همیشه نمی‌توان همان مسیر و برنامه مشخص را طی کرد و گاهی انسان‌ها باید تمام مسیر زندگی خود را تغییر دهند؛

 • زندگی سخت است، ولی می‌توان در کنار هم، از سختی‌ها گذر کرد.

مهم‌ترین ارزش‌های کارتون سینمایی وامبت قهرمان شامل این موارد هستند:

 • شجاعت؛

 • پشتکار و تلاش برای رسیدن به اهداف بزرگ؛

 • اهمیت دوستان و خانواده؛

 • داشتن اعتماد به‌نفس.

ضد قهرمان‌های این انیمیشن با نشان‌دادن صفات بد مثل طمع، حرص، دروغ‌گفتن، خرابکاری و...، سعی می‌کنند به اهداف خود دست پیدا کنند و حتی اعتقاد دارند به دلیل اهداف مثبت خود، این کارها قابل قبول هستند. با توجه به این موضوع می‌توانید به فرزندان خود بگویید که نباید برای رسیدن به اهداف خوب، تمام رفتارهای بد و اشتباه را انجام دهند و هدف، هیچ‌گاه وسیله را توجیه نمی‌کند.

تماشا و دانلود کارتون وامبت قهرمان با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا وامبت قهرمان با زبان اصلی و زیرنویس فارسی ، به‌صورت آنلاین وجود دارد و البته می‌توانید کارتون وامبت قهرمان با دوبله فارسی کامل را هم به همین شکل در آفرینک تماشا کنید. همچنین امکان دانلود انیمیشن وامبت قهرمان نیز در آفرینک فراهم شده و می‌توانید به‌راحتی و با دیگر اعضای خانواده خود، این کارتون سینمایی مهیج، آموزنده و بسیار جذاب را تماشا کنید. انیمیشن وامبت قهرمان با زبان کودکانه خود، به موضوعات مهمی اشاره می‌کند که همه انسان‌ها دیر یا زود با آن‌ها مواجه می‌شوند و دیدن آن برای کودکان آموزنده و برای بزرگ‌ترها، یادآور بسیار خوبی است.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن وامبت قهرمان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن شگفت انگیزان را برای اون از آفرینک دانلود و پخش کنید.