آفرینک
X

غرور (2001)

غرور

انیمیشن غرور 3-2-1 Penguins: Runaway Pride at Lightstation Kilowatt داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های جیسون و میشل هستش. ماجرا از جایی شروع می‌شه ک ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلستان
  • 6.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی غرور

انیمیشن غرور 3-2-1 Penguins: Runaway Pride at Lightstation Kilowatt داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های جیسون و میشل هستش. ماجرا از جایی شروع می‌شه که میشل گرسنه می‌شه و به آشپزخونه می‌رود. مادربزرگ در حال درست کردن کلوچه‌های خوشمزه هست و داستانی رو برای میشل تعریف می‌کنه. مادربزرگ در دوران جوانی در کلیسا شیرینی می‌پخته و یه همکار خیلی مغرور داشته. غرور او تا حدی بوده که به هیچ‌کس اجازه نمی‌داده تا بهش در هیچ کاری کمک کنه و یه بار که از نردبون بالا می‌رود تا کیک رو تزئین کنه، از بالای آن به پایین پرت می‌شه چون به کسی اجازه نداده بوده که پایه‌های نردبان رو بگیرد.

میشل و جیسون به زیرشیروانی می‌روند و از بین خرت و پرت‌ها کارت‌های رنگ‌آمیزی رو پیدا می‌کنند. میشل عینکش رو نزده چون فکر می‌کنه که در نقاشی خیلی استعداد دارد و بدون عینک هم می‌تونه نقاشی کنه. او نصف بیشتر رنگ‌هایش رو مصرف می‌کنه در حالی که هنوز نصف نقاشی رو هم رنگ نکرده چون چشمانش نمی‌بینند. جیسون می‌خواهد به میشل کمک کنه ولی او نمی‌گذارد چون فکر می‌کنه که یه هنرمنده و می‌دونه داره چیکار می‌کنه. جیسون که می‌بینه اگه آنجا بمونه به احتمال زیاد با خواهرش دعوایش می‌شه، به طبقه پایین می‌رود.

در همین لحظه پنگوئن‌ها سوار بر فضاپیمایشان از راه می‌رسند و میشل را با خودشون برای انجام مأموریت می‌برند. یکی از پنگوئن‌ها می‌فهمه که میشل هیچ جایی رو نمی‌تونه ببینه و برای همین از بین لوازم ضروری فضاپیما یه عینک پیدا می‌کنه و به میشل می‌دهد. مأموریت آن‌ها این هست که جلوی نابودی صدها ناو فضایی که در کهکشان در حال حرکت هستند رو بگیرند. برای این کار باید فانوس دریایی بزرگی که در کهکشان هست رو تعمیر کنند. در این مأموریت میشل وظیفه دارد تا ترکیب رنگی و نوع نمایش رنگ‌ها رو از داخل سفینه کنترل کنه.

تا الان فهمیدیم که میشل به خاطر غرورش به پنگوئن‌ها نگفته که استعدادی در رنگ‌آمیزی نداره. آیا او به اشتباهش پی می‌بره؟ آیا او می‌تونه به پنگوئن‌ها کمک کنه؟ خودتون انیمیشن زیبای غرور رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن غرور، جیسون، میشل، فیجل، زیجل و میجل هستند.

در صورتی که از انیمیشن غرور خوشتون اومده، انیمیشن رعایت نوبت رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن غرور 3-2-1 Penguins: Runaway Pride at Lightstation Kilowatt

این انیمیشن به کارگردانی Ron Smith و محصول شرکت Big Idea Productions هستش که در سال 2003 ساخته شده.