آفرینک
X

لاروا معلق Larva Pendant (2022)

لاروا معلق Larva Pendant

انیمیشن لاروا معلق Larva Pendant 2022 درباره ماجراجویی‌های دو دوست حشره‌ای قرمز و زرد است که دردسرهای مختلفی برای خود و البته دیگران، درست می‌کنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کره جنوبی
  • 5.4 امتیاز
  • 33 دقیقه
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی لاروا معلق

کنجکاوی بچه‌ها تمامی ندارد و برای بیشترشان این سوال ایجاد می‌شود که آیا حشره‌ها هم مثل ما زندگی می‌کنند؟ دنیای آن‌ها چه شکلی است؟ ما را چه جوری می‌بینند و سوالاتی که احتمالا شما هم هر از گاهی با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید. با توجه به همه این‌ها باید به شما بگوییم که کارتون لاروا معلق، یک دید کاملا کارتونی و بامزه از دنیای حشره‌ها به بچه‌ها می‌دهد و بچه‌ها عاشق این کارتون خواهند شد، اما داستان این انیمیشن چیست؟

داستان انیمیشن سینمایی لاروا معلق 2022

دو کرم زرد و قرمز، از جزیره محل زندگی‌شان خارج شده و وارد شهر بزرگی می‌شوند. این دو در کنار هم اتفاقات جالب و مهیجی را تجربه می‌کنند، با دشمنان‌شان مبارزه کرده و البته دردسرهای زیادی هم درست می‌کنند.

نکات جالب کارتون جدید لاروا معلق

سریال لاروا در سال 2011 ساخته شد و در طی هر اپیزود، این دو کرم کوچک تمام چیزهایی را که وارد فاضلاب می‌شد، بررسی می‌کردند. کارتون سینمایی لاروا معلق به‌عنوان یک داستان کاملا مجزا ولی با همان شخصیت‌ها، ساخته شده است. در این کارتون سینمایی که یکی از انیمیشن های 2022 است، کرم‌های کوچک زرد و قرمز با یک گربه بزرگ روبه‌رو هستند و باید بتوانند او را از سر راه خود کنار بزنند.
انیمیشن لاروا 2022 در فضایی کاملا متفاوت و جذاب ساخته شده و با یک زاویه دید متفاوت نسبت به کارتون‌های مشابه، سکانس‌های جذاب و مهیجی برای مخاطبان ایجاد می‌کند. در این انیمیشن، هیچ مکالمه‌ای وجود ندارد و داستان، تنها با افکت‌های صوتی و حرکت چهره شخصیت‌های کارتون، دنبال می‌شود.
با وجود اینکه در طی انیمیشن هیچ مکالمه‌ای وجود ندارد، اما رتبه‌بندی این کارتون برای کودکان بالای 7 سال است. تماشای زد و خوردهای فراوان، مبارزه‌های دائم و البته انتشار بوهای ناخوشایند از سوی کرم‌ها، احتمالا برای کودکان کوچک چندان مناسب نیست.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن لاروا معلق

پس از تماشا کارتون جدید لاروا معلق با کودکان، می‌توانید راجع به حشره‌ها و موجودات کوچک، با آن‌ها حرف بزنید. ابزارهای دفاعی هر موجود را برای کودکان شرح داده و از آن‌ها بخواهید که انواع حشره‌های موجود در محل زندگی‌تان را نام ببرند.
با الهام‌گرفتن از سکانس کمک‌کردن دو کرم کوچک به همدیگر در این انیمیشن، می‌توانید به آن‌ها یادآوری کنید که در هر شرایطی باید مراقب دوستان یا خواهر و برادر خود باشند. همکاری با یکدیگر و مراقبت از هم، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که در این انیمیشن به آن اشاره می‌شود.
آزار ندادن سایر موجودات، دیگر موضوع مهمی است که پس از تماشا انیمیشن لاروا معلق می‌توانید به کودکان خود بیاموزید. اگر کودک شما به موجودات کوچک علاقه‌ای ندارد یا از آن‌ها می‌ترسد؛ می‌توانید با کمک این انیمیشن، بچه‌ها را با دنیای حشره‌ها آشنا کنید.

تماشا کارتون لاروا معلق در آفرینک

امکان تماشا آنلاین انیمیشن لاروا معلق در آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون بامزه و سرگرم‌کننده را همراه با کودکان خود تماشا کرده و از سکانس‌های خنده‌دار آن، لذت ببرید. امکان دانلود کارتون لاروا معلق و تماشای آفلاین آن نیز وجود دارد و می‌توانید در کنار سایر اعضای خانواده، این کارتون بامزه را ببینید.