آفرینک
X

ابرقهرمانان لگو : لیگ عدالت در برابر عجیب غریب ها Lego DC Comics Super Heroes : Justice League vs. Bizarro League (2015)

ابرقهرمانان لگو Lego DC Comics Super Heroes

ابرقهرمانان لگو : لیگ عدالت در برابر عجیب و غریب‌ها (Lego Super Heroes : Justice League vs. Bizarro League) دوستان گلم می‌دونم که شما هم مثل من ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.9 امتیاز
  • 49 دقیقه
  • 7+ سال
  • HD

معرفی ابرقهرمانان لگو : لیگ عدالت در برابر عجیب غریب ها

ابرقهرمانان لگو : لیگ عدالت در برابر عجیب و غریب‌ها (Lego Super Heroes : Justice League vs. Bizarro League)

دوستان گلم می‌دونم که شما هم مثل من لگوها رو خیلی دوست دارین، این قسمت از کارتون لگو هم مثل تمامی قسمت‌های اون خیلی جذاب و هیجان‌انگیزه و اتفاقات جالبی در اون میفته. برای اینکه تا حدودی با شخصیت‌های اصلی این کارتون زیبا که سوپرمن و بیزارو هستن آشنا بشین قسمت‌های کوتاهی از اون رو براتون تعریف می‌کنم:

بچه‌های لگویی توی شهربازی مشغول بازی بودن و مامان‌هاشون هم داشتن اونارو تماشا می‌کردن و می‌خندیدن که ناگهان سوپرمن از راه می‌رسه و چرخ‌وفلک غول‌آسای بچه‌ها رو که شبیه هشت‌پا هست رو به آسمون پرتاب می‌کنه و بچه‌ها هم با اون به آسمون پرتاب میشن ولی ناگهان یه نفر بچه‌ها رو بین زمین و آسمون بغل می‌کنه و نجاتشون میده و می‌بره پیش مامانهاشون، اونها با تعجب می‌بینن که سوپرمن‌ها دوتا هستن و به سوپرمن واقعی می‌گن که برادرت کارهای بدی انجام می‌ده و بچه‌های ما رو اذیت می‌کنه، ولی سوپرمن می‌گه که اون برادر من نیست و اسمش بیزارو هست و فقط شبیه منه ولی رفتارش درست برعکس رفتارهای منه و به اونها قول می‌ده که این مشکل رو حل کنه.

از اونجا که سوپرمن همیشه سعی می‌کنه تا به همه کمک کنه و جونشون رو نجات بده، مردم شهر دوستش دارن و بین بچه‌های شهر محبوبیت داره ولی بیزارو دقیقاً برعکس سوپرمن برای مردم دردسر درست می‌کنه و جون اونها رو به خطر می‌ندازه. اون از اینکه شبیه به بیزارو هست خیلی ناراحته و نگرانه که مبادا شباهتش به بیزارو و کارهای زشتش باعث بدبینی مردم متروپلیس نسبت به سوپرمن بشه، برای همین تصمیم می‌گیره برای اینکه هم خودش و هم مردم متروپولیس از دست بیزارو در امان باشن اون رو به جایی دور از زمین بفرسته.

سوپرمن به بیزارو پیشنهاد می‌ده که به سیاره دیگه‌ای بره، بیزارو هم قبول می‌کنه و با سفر به اون سیاره زندگی جدیدی رو آغاز می‌کنه و بعد از مدتی شهر بیزاروپلیس رو در اونجا می‌سازه.

و اما ماجراهای اصلی کارتون ابرقهرمانان لگو : لیگ عدالت در برابر عجیب و غریب‌ها (Lego Super Heroes : Justice League vs. Bizarro League) از اینجا شروع میشه که بعد از گذشت یک سال، بیزارو به متروپلیس برمی‌گرده ولی این بار تنها نیست و با تعدادی از دوستاش اومده تا با سوپرمن و لیگ عدالت بجنگه.

سوپرمن با بقیه دوستاش یعنی بتمن، کماندار، پلاستیکی، زن شگفت‌انگیز، فلش و سایگو در لیگ عدالت مقابل بیزارو و بتزارو و گرین‌زارو و بقیه دوستاش در لیگ بیزارو مبارزه می‌کنن و صحنه‌های جذاب و شگفت‌انگیزی رو در این کارتون برای شما به نمایش می‌گذارن. امیدوارم از دیدن این کارتون قشنگ لذت ببرین.