آفرینک
X

کله لرزونکی ها Bobbleheads : The Movie (2020)

کله لرزونکی ها Bobbleheads

انیمیشن کله لرزونکی ها Bobbleheads : The Movie درباره تلاش عروسک‌های کله لرزونکی برای دفاع از خانه‌شان در برابر یک حمله تهدیدکننده است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 2.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی کله لرزونکی ها

داستان انیمیشن سینمایی کله لرزونکی ها که با اسم « کله حبابی ها » هم در ایران مشهور شده است، از جایی شروع می‌شود که جیم به‌همراه همسر و دو دخترش، تصمیم می‌گیرند که برای تعطیلات آخر هفته به یک مسافرت کوتاه بروند. در این شرایط هم عروسک‌های بامزه کله لرزونکی ها را در خانه تنها می‌گذارند تا عجیب‌ترین و مهیج‌ترین اتفاق زندگی عروسک‌ها رخ بدهد! منظور ما چیست؟ خب الان به شما می‌گوییم! برادر جیم یعنی ایرل همراه با همسرش، به خانه جیم و خانواده‌اش می‌آیند و دزدکی وارد خانه می‌شوند. اوضاع لحظه‌به‌لحظه خراب‌تر می‌شود تا اینکه عروسک‌ها وارد عمل شده و شرایط را به‌کلی تغییر می‌دهند. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، باید هرچه زودتر تماشا کارتون سینمایی کله لرزونکی ها با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه کارتون سینمایی کله لرزونکی ها

عروسک‌های کله لرزونکی جیم، حسابی ارزشمند هستند و ایرل قصد دارد آن‌ها را بدزدد. البته که عروسک‌ها هم در این شرایط، اصلا بیکار نمی‌مانند و با یک برنامه‌ریزی جذاب و مهیج، سعی دارند که این دو نفر را از خانه بیرون کنند و اجازه ندهند که خانه جیم و خانواده‌‌اش مورد سرقت قرار بگیرد. عروسک‌های کله لرزونکی برای رسیدن به این هدف، باید چندین نقشه جدید بچینند، از همه توانایی‌های خود استفاده کنند و در نهایت به کمک همدیگر، این دو نفر را از خانه بیرون بیندازند! اما آیا موفق خواهند شد؟

بچه ها با تماشا انیمیشن Bobbleheads با دوبله فارسی چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

کودکان از همان اولین سکانس‌ها، عاشق ماجراجویی جذاب و بامزه کاراکترهای اصلی می‌شوند و بزرگ‌ترها بدون شک، فیلم تنها در خانه و البته کارتون داستان اسباب‌بازی‌ها را به یاد خواهند آورد. استفاده‌از المان‌های جذاب این دو عنوان بسیار محبوب در یک فضای تازه و ساخت یک ماجراجویی مهیج برای کاراکترهای عروسکی، دقایق سرگرم‌کننده‌ای را برای همه اعضای خانواده خواهد ساخت.
انیمیشن سینمایی کله لرزونکی ها با دوبله فارسی پیام‌های آموزنده و مثبتی برای بچه‌ها دارد که شامل موارد زیر هستند:

برنامه‌ریزی برای انجام ماموریت‌های مهم

عروسک‌ها برای مراقبت از خانه و محل زندگی‌شان، باید انواع ترفندها را به‌کار ببرند، نقشه‌های مختلفی داشته باشند و برنامه‌ریزی‌های خود را به‌صورت گروهی پیاده‌سازی کنند. همه این موارد در کنار همدیگر، باعث می‌شود که کاراکترهای اصلی به هدف خود نزدیک شوند. از این بخش از انیمیشن کله لرزونکی ها کمک گرفته و درباره اهمیت برنامه‌ریزی پیش از شروع یک کار مهم، با فرزندان خود حرف بزنید. به بچه‌ها بگویید که تنها با داشتن یک برنامه درست و دقیق، رسیدن به هدف امکان‌پذیر می‌شود.

اتحاد و اهمیت حضور دوستان در زندگی

پس از بررسی مورد پیشین، به کودکان بگویید که برنامه‌ریزی، تنها یکی از بخش‌های اصلی تلاش برای رسیدن‌به اهداف است و انسان‌ها برای موفق‌شدن، باید اتحاد و هماهنگی با دیگر اعضای خانواده یا دوستان را هم یاد بگیرند. فعالیت‌های مختلف کاراکترهای اصلی کارتون کله لرزونکی ها را مثال بزنید و از بچه‌ها بپرسید که کدام رفتار مثبت آن‌ها، باعث موفقیت‌شان می‌شود؟
جواب کودکان را به‌دقت گوش دهید و سپس پاسخ فرزندان‌تان را کامل کنید و کمی بیشتر درباره نکاتی که بچه‌ها می‌گویند، حرف بزنید. با این روش، کودکان احساس می‌کنند که خود به جواب سوال رسیده‌اند و احتمال اجرای این رفتارها در زندگی شخصی‌شان بسیار بیشتر می‌شود.

بررسی رفتارهای مهم اجتماعی

ورود بی‌اجازه به خانه دیگران، برداشتن وسایل آن‌ها و آسیب‌زدن به وسایل ارزشمند اطرافیان، در انیمیشن Bobbleheads مورد بررسی قرار گرفته است. از این بخش کمک بگیرید و به بچه‌ها یادآوری کنید که هیچ‌وقت نباید بدون اجازه یک نفر، به وسایل او دست بزنند. اگر فرزندان شما خیلی کوچک هستند، می‌توانید تفاوت وسایل عمومی و خصوصی را در این بخش برای آن‌ها توضیح دهید. به کودکان کمی بزرگ‌تر هم بگویید ورود بی‌اجازه به اتاق والدین، خواهر یا برادر خود هم می‌تواند یک رفتار زشت و نادرست باشد.

والدین پیش‌از پخش کارتون کله لرزونکی ها برای بچه‌ها باید این موارد مهم را به خاطر بسپارند

  • احتمال ربودن کاراکترهای اصلی و تعقیب و گریزهای مختلف، باعث شده که تماشا کارتون سینمایی کله لرزونکی ها برای بچه‌های 7 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • جان‌بخشیدن به وسایل بی‌جان در انیمیشن Bobbleheads ، در عین تقویت قوه تخیل کودکان، ممکن است برای آن‌ها کمی ترسناک باشد. اگر فرزندان شما نسبت به این موضوع واکنش منفی داشتند، حتما به بچه‌ها بگویید که وسایل و اسباب‌بازی‌های آن‌ها، امکان حرکت‌کردن ندارند.

  • برای فرزندان کمی کوچک‌تر خود، حتما مفهوم کلکسیون و وسایل باارزش کلکسیونی را توضیح دهید که بتوانند روند کارتون را بهتر درک کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی کله لرزونکی ها با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا آنلاین کارتون سینمایی کله لرزونکی ها با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن سینمایی کله لرزونکی ها با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود می‌توانید این کارتون را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های عروسک‌ها در یک فضای جدید، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن کله لرزونکی ها لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ایموجی ها و مجموعه داستان اسباب بازی ها را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.