آفرینک
X

تعطیلات پاندای کونگ فو کار Kung Fu Panda Holiday (2010)

تعطیلات پاندای کونگ فو کار Kung Fu Panda Holiday

انیمیشن کوتاه تعطیلات پاندای کونگ فو کار Kung Fu Panda Holiday مخصوص ایام کریسمس و تعطیلات تولید و پخش شده. اگه از کارتون های کریسمسی خوشتون میاد میتونید ان ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • 25 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی تعطیلات پاندای کونگ فو کار

انیمیشن کوتاه تعطیلات پاندای کونگ فو کار Kung Fu Panda Holiday مخصوص ایام کریسمس و تعطیلات تولید و پخش شده. اگه از کارتون های کریسمسی خوشتون میاد میتونید انیمیشن شادی کریسمس رو هم ببینید. توی تعطیلات پاندای کونگ فو کار پو قرار هست میزبان دوستهاش باشه و برای اونها یک شب خوب و به یادموندنی رو برگذار کنه، بنظرتون میتونه؟

استاد شیفو به پو دستور میده که خودش رو برای پذیرایی از بقیه حیوانات در شب کریسمس آماده کنه. این درواقع یک رسم سالانه هست که همه استادهای کونگ فو باید برگذارش کنن، از اون مراسم خیلی رسمی و پر از ادا و اطوار که معلومه پو حوصله اش رو نداره. در عوض اون دلش میخواد شب کریسمس رو با پدرش بگذرونه و با هم پلو و کیک بخورن. از اون طرف پدر پو فکر میکنه که پسرش بیشتر نگران وظیفه اش به عنوان جنگجوی اژدها هست و علاقه ای نداره که به اون در شب کریسمس برای غذا دادن به کسایی که جایی ندارن برن کمک کنه. خلاصه که هر کسی داره برای خودش یک جوری فکر و برنامه ریزی میکنه.

حالا این وسط پو تصمیم میگیره خودش برای مهمونی غذا بپزه و بیایید بهش فکر نکنیم که چه چیزی میپزه. بهتره بشینیم به تماشای این انیمیشن کوتاه و ببینیم که چه اتفاقهایی قرار هست بیفته. زبان اصلی انیمیشن تعطیلات پاندای کونگ فو کار انگلیسی هست ولی شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن کوتاه تعطیلات پاندای کونگ فو کار Kung Fu Panda Holiday

مثل بقیه قسمت های پاندا توی این انیمیشن هم بازیگرای مهم هالیوود، یعنی جک بلک Jack Black و داستین هافمن Dustin Hoffman و آنجلینا جولی Angelina Jolie بجای شخصیت های اصلی حرف میزنن. کارگردانش هم تیم جانسون Tim Johnson هست که قبل از این کارگردان انیمیشن خانه و آنسوی پرچین بوده.