آفرینک
X

عبور از حلقه موبیوس Thru the Moebius Strip (2005)

عبور از حلقه موبیوس Thru the Moebius Strip

انیمیشن عبور از حلقه موبیوس Thru the Moebius Strip داستان پسری به اسم جک هست. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که سایمون، پدر جک، دو سال برای کامل کردن یک ت ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال
  • HD

معرفی عبور از حلقه موبیوس

انیمیشن عبور از حلقه موبیوس Thru the Moebius Strip داستان پسری به اسم جک هست. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که سایمون، پدر جک، دو سال برای کامل کردن یک تکنولوژی پیشرفته تلاش کرده و فقط یه قدم دیگه باید بردارد تا به نتیجه برسد. او به قدری از نتیجه کارش مطمئن هست که در آخرین تماسش، به خانواده‌اش قول می‌دهد که برای شام به خانه بر می‌گرده. سایمون با استفاده از این تکنولوژی تونسته دریچه‌ای رو اختراع کنه که با استفاده از آن‌ بتونه به هر سیاره‌ای در هر کجای کهکشان برود. او برای امتحان کردن دریچه، داوطلب می‌شه و منتظر گروه پشتیبانی نمی‌مونه. او لباس فضایی مخصوص رو می‌پوشه و آماده می‌شه تا از ورودی عبور کنه و قدم به سیاره ناشناخته بگذارد.

سایمون نباید بیشتر از ده متر از دریچه دور بشود وگرنه ارتباطش با آرتور و مرکز فرماندهی قطع می‌شود. سیستم خودکار، شرایط زیست محیطی فضای سیاره رو برای تنفس قابل قبول می‌دونه و سایمون دیگه نیازی به کپسول اکسیژن نداره. او در حال جستجو در سیاره هست که در یه لحظه یه موجود ناشناس دستگیرش می‌کنه و داخل یه قفس می‌اندازه و به معبد مقدس می‌بره. کاهن بزرگ این موجود کوچیک، سایمون، رو به ریجز می‌دهد و مسئولیت مراقبت از سایمون رو در اختیارش قرار می‌دهد.

هفت سال از اون ماجرا می‌گذره و خبری از سایمون نشده. جک هنوز با خاطرات پدرش زندگی می‌کنه و مطمئنه که پدرش هنوز زنده هست چون حضورش رو حس می‌کنه. مادر سعی می‌کنه تا جک رو از فکر کردن به پدرش منصرف کنه تا بتونه به آینده فکر کنه ولی جک فقط به صدای قلبش گوش می‌دهد. به همین دلیل جک تمام تلاش خودش رو انجام می‌دهد تا بتونه پدرش رو پیدا کنه ولی از راهی که وارد می‌شه به بن‌بست می‌خوره.  تا الان فهمیدیم که جک مطمئنه پدرش زنده هست و برای برگردوندن او حاضره هر کاری بکنه. به نظرتون او می‌تونه پدرش رو پیدا کنه؟ خودتون انیمیشن زیبای عبور از حلقه موبیوس رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن عبور از حلقه موبیوس، جک، سایمون، مادر جک و ریجز هستند.

در صورتی که از انیمیشن عبور از حلقه موبیوس خوشتون اومده، انیمیشن کارخانه قهرمان سازی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن عبور از حلقه موبیوس Thru the Moebius Strip

این انیمیشن به کارگردانی Glenn Chaika در سال 2005 ساخته شده و محصول شرکت‌های BloodWorks و GDC Productions است.