آفرینک
X

افسون Encanto (2021)

افسون Encanto

انیمیشن افسون Encanto 2021 یا همان انکانتو ما را به یک دنیای جادویی دیگر دعوت می‌کند، دنیایی پر از رنگ، رقص، زیبایی و البته جادوی در حال انقراض. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی افسون

انیمیشن افسون Encanto 2021 یا همان انکانتو ما را به یک دنیای جادویی دیگر دعوت می‌کند، دنیایی پر از رنگ، رقص، زیبایی و البته جادوی در حال انقراض.

داستان جذاب و جدید انیمیشن افسون Encanto

همه داستان‌های جادویی، با حضور یک کودک دارای قدرت‌های متفاوت شروع می‌شود؛ اما انیمیشن Encanto این داستان تکراری را تغییر داده است. در یک دنیای جادویی زیبا، همه کودکان با انواع قدرت‌های سحرآمیز و منحصر به‌فرد متولد می‌شوند و تنها یکی از دختران خانواده به نام «میرابل»، هیچ قدرت جادویی ندارد.
این موضوع در ابتدا باعث می‌شود که میرابل از سایر اعضای خانواده خود دور بماند، ولی کم‌کم با شروع اتفاقات عجیب و کم‌شدن قدرت‌های جادویی سایر افراد خانواده، میرابل وظیفه مهم یافتن مشکل و از بین بردن آن را برعهده می‌گیرد.
در ادامه انیمیشن افسون و پیش رفتن داستان، میرابل باید با معماهای مختلفی روبه‌رو شود، چرا قدرت بقیه در حال کم‌شدن است؟ چه اتفاقی برای شهر جادویی و پنهانی آن‌ها افتاده است؟ و اینکه چگونه میرابل می‌تواند شهر و خانواده خود را نجات دهد؟ جواب همه این سوالات در کارتون انکانتو وجود دارد و می‌توانید با دانلود انیمیشن افسون دوبله فارسی و تماشای آن، از همه معماهای دیگر و البته پاسخ‌شان نیز مطلع شوید.

چرا بچه‌ها باید کارتون افسون را ببینند؟

انیمیشن دیزنی افسون یکی از جدیدترین محصولات این کمپانی بوده و یکی از بهترین انیمیشن های 2021 است که با سایر محصولات پیشین آن، تفاوت‌های زیادی دارد. در این دنیای جادویی و جدید، میرابل دختر خانواده، بدون هیچ قدرت و توانایی خارق‌العاده‌ای، سعی می‌کند سایر افراد در ظاهر خاص‌تر و قوی‌تر را نجات دهد. فیلم Encanto 2021 نگاه جدیدی به قدرت‌های جادویی، انسان‌های به‌ظاهر عادی و البته قهرمان‌های نسل جدید دارد.
تا سال‌های پیش اغلب قهرمان‌ها، مردان قوی‌هیکل و تنومندی بودند و به همین خاطر، می‌توانستند آدم‌های بد داستان را به‌سرعت از بین ببرند، اما این موضوع در سال‌های اخیر به‌خوبی در حال تغییر است و انیمیشن جدید افسون 2021 یکی از بهترین نمونه‌های این تغییر بزرگ و ضروری است.
در این داستان با یک دختر عادی روبه‌رو هستیم که با وجود نداشتن توانایی‌های جادویی، کارهای خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد. همین موضوع می‌تواند علاوه بر افزایش اعتماد به‌نفس کودکان، نگاه آن‌ها را به خود و توانایی‌های‌شان تغییر دهد. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم با تماشای آنلاین یا دانلود انیمیشن افسون این فرصت بی‌نظیر را در اختیار آن‌ها قرار دهید و آن‌ها را با نسل جدید قهرمان‌های دنیا آشنا کنید. انیمیشن Encanto 2021 علاوه بر داستان روان و زیبا، فضای بی‌نظیری نیز دارد و این موضوع یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت آن است.

تماشای آنلاین و دانلود انیمیشن افسون دوبله فارسی

انیمیشن افسون - Encanto 2021 دقیقا همان چیزی است که در دنیای ساکت و خسته این روز‌ها به آن نیاز داریم، داستانی پر از طرح‌های زیبا، رنگ‌های شاد و اتفاقات خوشایند که قوه تخیل بچه‌ها را فعال می‌کند. انیمیشن افسون با دوبله فارسی کامل در حال حاضر در آفرینک وجود دارد. اگر کودکان کم‌سن و سالی دارید و یا ترجیح می‌دهید همه اعضای خانواده در کنار یکدیگر این انیمیشن فوق‌العاده را تماشا کنند، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن Encanto 2021 را با دوبله فارسی از آفرینک دانلود کرده و از تماشای آن لذت ببرید. امکان تماشای آنلاین کارتون انکانتو نیز در آفرینک وجود دارد و توصیه می‌کنیم فرصت تماشای این فیلم جدید دیزنی را به هیچ عنوان از دست ندهید.