ماشین ها 2 Cars 2 (2011)

ماشین ها 2 Cars 2

در انیمیشن ماشین‌ها 2 Cars 2 لایتنینگ مک‌کوئین و ماتر به ژاپن می‌روند. فین مک‌میسل، یه جاسوس انگلیسی، یک باند تبهکاری متشکل از ماشین&zwn; ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی ماشین ها 2

در انیمیشن ماشین‌ها 2 Cars 2 لایتنینگ مک‌کوئین و ماتر به ژاپن می‌روند. فین مک‌میسل، یه جاسوس انگلیسی، یک باند تبهکاری متشکل از ماشین‌های لمون رو پیدا می‌کنه، که منابع عظیمی از روغن رو در دست دارند و بعد از اینکه شناسایی می‌شه، از دستشون فرار می‌کنه و وانمود می‌کنه که مرده. الان لایتنینگ مک‌کوئین برای چهار بار متوالی قهرمان کاپ پیستون شده و به رادیاتور اسپرینگز برمی‌گرده. اما یه ماشین مسابقه فرمول یک ایتالیایی، فرانسسکو، او رو برای شرکت در مسابقه جدید به اسم ورلد گرند پریکس که توسط سر مایلز اکسلرود طراحی شده، دعوت می‌کنه. او به همراه دوستانش، ماتر، لوئیجی، گوئیدو، فیلمور و سارج به سمت توکیو، محل برگزاری اولین مسابقه، می‌روند. در این میان ماشین‌های لمون که توسط یک طراح اسلحه، پروفسور زونداپ، و یک مغز متفکر نامعلوم رهبری می‌شوند، نقشه‌ای رو برنامه‌ریزی می‌کنند که بتونند سود حاصل از فروش منابعشون رو افزایش بدهند.

آن‌ها می‌خواهند این کار رو با استفاده از تابش اشعه الکترومگنتیک و ترکوندن موتور ماشین‌های مسابقه در گرند پریکس انجام بدهند. آن‌ها می‌خواهند با بی‌اعتماد کردن ماشین‌ها به استفاده از روغن آلینول، که یه سوخت زیست‌سازگار هستش و توسط الکساندر ساخته شده، آن‌ها را به استفاده از سوخت خودشون ترغیب کنند. آن‌ها این کار رو از مسابقات پریکس گرند شروع کردند، مسابقه‌دهندگان مجبورند تا از سوخت آلینول استفاده کنند. مک‌میسل و همکارش، هالی شیفت‌ول، تلاش می‌کنند تا یه جاسوس آمریکایی، راد تورک ردلاین، رو در رویداد گرند پیکس در توکیو ملاقات کنند تا اطلاعاتی رو در مورد مغز متفکر پشت صحنه پیدا کنند. ردلاین توسط ملازمان زونداپ دستگیر می‌شه. در همین لحظه ماتر هم حضور داره و ردلاین قبل از اینکه کشته بشه اطلاعات رو به ماتر منتقل می‌کنه.

تا الان فهمیدیم که مک‌کوئین برای شرکت تو یه مسابقه جهانی در توکیو هستش و ماتر به طور ناخواسته درگیر یه ماجرای مرموز شده. از این به بعد قراره چه اتفاقی بیفته؟ خودتون انیمیشن زیبای ماشین‌ها 2 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن ماشین‌ها 2، مک‌کوئین، ماتر، مک‌میسل، زونداپ، هالی شیفت‌ول و الکساندر هستند. در صورتی که از انیمیشن ماشین‌ها 2 خوشتون اومده، انیمیشن ماشین‌ها 3 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن ماشین‌ها 2 Cars 2

جایی برویم که تا حالا هیچ ماشینی تا حالا نرفته.