آفرینک
X

رومئو Roadside Romeo (2008)

رومئو Roadside Romeo

انیمیشن زیبای رومئو Roadside Romeo داستان حوادثی است که در خیابان‌های بمبئی برای سگی به اسم رومئو اتفاق می‌افته. شما می‌تونید همین الان نسخه ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • هند
  • 5.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی رومئو

انیمیشن زیبای رومئو Roadside Romeo داستان حوادثی است که در خیابان‌های بمبئی برای سگی به اسم رومئو اتفاق می‌افته. شما می‌تونید همین الان نسخه کامل انیمیشن رومئو را بالاترین کیفیت و دوبله و زیرنویس فارسی به صورت آنلاین و رایگان تماشا کنید.

رومئوی داستان ما زمانی زندگی اشرافی و مرفهی داشت تا اینکه صاحبانش تصمیم می‌گیرن به لندن نقل مکان کنن و رومئو را به خدمتکارشون می‌سپارن. اما خدمتکار فکر بدی در سر داره. بعد از رفتن صاحبان رومئو به لندن، خدمتکار رومئو را از خونه بیرون می‌کنه و سگ بی‌چاره توی خیابان‌های بمبئی سرگردان می‌شه. طولی نمی‌کشه که رومئوی بی‌پناه و سردرگم توسط دار و دسته سگ‌های خیابانی تهدید می‌شه. یه گربه به اسم مینی که فکر می‌کنه سگ هست و چند سگ به نام‌های گرو، اینتروال و هیرو اعضای این گروه خیابانی را تشکیل می‌دن.

سگ‌ها به رومئو می‌گن که خیابان‌هایی که داره زندگی می‌کنه قلمرو اون‌ها هست و اون باید این محل را ترک کنه. رومئو اما نمی‌تونه به این راحتی‌ها تسلیم بشه.  رومئو را به خاطر کوچک‌ترین چیز‌ها هم اذیت می‌کنن حتی به خاطر طرز حرف زدنش هم کلی سگ‌های دیگه مسخره‌اش می‌کنن. اما بلاخره یه راهی پیدا می‌شه که رومئو بتونه بین گروه جا باز کنه و دیگران قبولش کنن.  رومئو موی سگ‌های خیابانی را اصلاح می‌کنه و اونا هم که از مدل موی جدیدشون خیلی خوششون اومده به خاطر این کار خوب رومئو اونو توی گروهشون راه می‌دن و دیگه اذیتش نمی‌کنن.

گروه باهم دیگه و با کمک رومئو یه کسب و کار آرایش و پیرایش سگ افتتاح می‌کنن و حسابی کارشون می‌گیره تا اینکه یه روز سگی به نام چاینو از راه می‌رسه. چاینو دستیارِ چارلی آنا هست که خودشو سردسته سگ‌های اراذل و اوباش بمبئی می‌دونه. چاینو هر هفته می‌آد تا باج هفتگی از سگ‌ها جمع کنه. اما این بار رومئو اجازه این کار را بهش نمی‌ده و اونو بیرون می‌کنه. سگ‌های دیگه می‌دونن که این کار رومئو می‌تونه باعث دردسر بزرگی بشه برای همین خیلی می‌ترسن و باهم دیگه می‌رن پیش چارلی آنا تا ازش معذرت خواهی کنن.

چارلی آنا گروه را تهدید می‌کنه که سگ‌های نینجا را به سراغشون می‌فرسته تا تیکه پارشون کنن اما رومئو هرطوری شده چارلی را قانع می‌کنه که به دوستاش کاری نداشته باشه. در ادامه رومئو با لایلا آشنا می‌شه و ازش خوشش می‌آد. این دوتا تصمیم می‌گیرن باهم دیگه ازدواج کنن اما یه مشکل بزرگ سر راهشون وجود داره. رومئو یه انیمیشن جذاب هندی – امریکایی با کلی آهنگ و لحظه‌های دیدنی هست. پیشنهاد می‌کنیم این انیمیشن را از دست ندین و خودتون ادامه داستان را ببینین. شخصیت‌های اصلی انیمیشن رومئو Roadside Romeo، لایلا، رومئو و چارلی آنا هستند.

در صورتی که از انیمیشن رومئو Roadside Romeo خوشتون اومده، انیمیشن‌های دیگه مثل سفر به دهلی را هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن رومئو Roadside Romeo

امسال همزمان با فستیوال رنگ‌ها ببینید چگونه رومئو به رومئوی خیابانی بدل می‌شود و خود را برای داشتن اوقاتی خوش آماده کنید.