آفرینک
X

دختر کفشدوزکی و گربه سیاه : بیداری Ladybug & Cat Noir : Awakening (2023)

دختر کفشدوزکی و گربه سیاه Ladybug & Cat Noir

انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه : بیداری Ladybug and Cat Noir : Awakening 2023 درباره مرینت و آدرین است که باید پاریس را از دست موجودات شرور نجات دهند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 8.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه : بیداری

مرینت یک دختر نوجوان کمی خجالتی و به‌شدت مهربان است که همیشه به بقیه کمک می‌کند. این خوش‌قلبی مرینت، باعث می‌شود که در یک روز عادی، به یک پیرمرد در خیابان کمک کند و پیرمرد هم در جواب کار خوب‌ او، یک جفت گوشواره عجیب به او هدیه می‌دهد. در همان اولین لحظه‌ای که مرینت گوشواره‌ها را استفاده می‌کند، یک اتفاق عجیب رخ می‌دهد! با تماشا کارتون سینمایی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه : بیداری با دوبله فاسی کامل همراه با بچه‌ها، می‌توانید اتفاق عجیب زندگی مرینت را ببینید. البته باید به شما بگوییم این کارتون جذاب که با اسم‌های دیگری مثل « میراکلس : بیداری »، « دختر کفشدوزکی : بیداری » و « لیدی باگ و کت نوآر : بیداری » هم در ایران ترجمه شده است، نکته‌های مهمی دارد که قبل از پخش آن برای بچه‌ها، بهتر است از آن‌ها باخبر شوید!

خلاصه داستان انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه : بیداری چیست؟

در کارتون ماجراجویی در پاریس ، مرینت از گوشواره‌هایی که پیرمرد به او داده بود، استفاده می‌کند و همان ثانیه، همه چیز عوض می‌شود. لباس‌های مرینت تغییر می‌کند، یک ماسک کوچک روی چشمان او می‌آید و از آن لحظه به بعد، مرینت به دختر کفشدوزکی تبدیل می‌شود. این گوشواره‌ها، سنگ‌های جادویی میراکلس هستند که جفت دیگری از آن‌ها، به دست یکی از هم‌کلاسی‌های مرینت یعنی آدرین رسیده است. آدرین با داشتن این سنگ‌ها، به گربه سیاه ابرقهرمان تبدیل می‌شود. حالا این دو نوجوان در قسمت‌های مختلف، باید در کنار هم یک مبارزه مهم را شروع کنند، در برابر هاوک ماوث از شهر پاریس محافظت نمایند و در این بین، زندگی عادی خود را به‌عنوان دو نوجوان دبیرستانی، ادامه دهند. انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه : بیداری نیز یکی از سینمایی‌های جدید بوده و درباره مبارزه این دو ابرقهرمان با شرورهای جدید پاریس است.

کودکان با تماشا کارتون سینمایی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه : بیداری چه نکات مثبتی می آموزند؟

این انیمیشن جدید و جذاب، بر اساس سریال کارتونی محبوبی به همین نام ساخته شده است. تاریخ اکران انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه : بیداری، تابستان 2023 است و طرفدارن این ابرقهرمان‌های جذاب، بی‌صبرانه در انتظار تماشای این کارتون هستند. ماجراهای مهیج، اتفاقات قابل درک و روند داستانی ساده، بچه‌ها و حتی بزرگسالان زیادی را به این کارتون علاقمند کرده است.
والدین پیش از پخش انیمیشن جدید Ladybug and Cat Noir : Awakening با دوبله فارسی باید بدانند که حمله به شهر و مبارزه کاراکترهای مثبت و منفی باعث شده که تماشای این کارتون برای بچه‌های 7 ساله و بزرگتر، مناسب‌تر باشد. می‌توانید این کارتون سینمایی جذاب را با بچه‌ها تماشا کرده و پس از اتمام کارتون، درباره موارد زیر با فرزندان خود حرف بزنید:

کمک به دیگران

دختر کفشدوزکی در کارتون ماجراجویی در پاریس ، صاحب گوشواره‌های میراکلس می‌شود. این بخش به کودکان یاد می‌دهد که کمک به دیگران، ارزش بسیار زیادی دارد و با کمک به افراد مسن، کودکان و...، می‌توانند کارهای مهم و مثبتی انجام دهند. با وجود این پیام مثبت و خیلی خوب، بهتر است در همین بخش و با اشاره به این موضوع، قوانین مشخصی برای کمک به دیگران، تعیین کنید.
بعد از تماشا انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه : بیداری ، فرزندان‌تان بگویید که نباید برای کمک به دیگران، خود را در موقعیت‌های خطرناک قرار دهند، نباید برای کمک به افراد غریبه یا حتی آشنا، بدون اطلاع والدین خود از محل زندگی دور شوند بهتر است این موارد را مدام برای فرزندان‌تان تکرار کنید که آن‌ها برای انجام یک کار مثبت، خود را در شرایط خطرناک و ناشناخته قرار ندهند.

همکاری با هم برای رسیدن به یک هدف مشترک

دو ابرقهرمان مثبت این انیمیشن، برای محافظت از خودشان و مردم شهر پاریس، باید با هم همکاری کنند. در مقابل موجودات بدجنس مبارزه کرده و آن‌ها را شکست دهند. این موضوع، فرصت مکالمه درباره اهمیت انجام کارها به‌صورت گروهی و تیمی را در اختیار شما می‌گذارد. به بچه‌ها بگویید که با وجود تمام توانایی‌های فردی، انجام کارها به‌صورت تیمی باعث می‌شود که خیلی سریع‌تر و راحت‌تر به اهداف خود برسیم.
درباره بازی‌ها و ورزش‌های گروهی با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و برای تقویت توانایی کار با دیگران، برای فرزندان خود، فعالیت‌های تیمی تعریف کنید. آن‌ها را به کار گروهی تشویق کرده و از کودکی، مهارت همکاری با هم را به بچه‌ها یاد بدهید.

استفاده از توانایی‌های خود و مسئولیت پذیری در برابر دیگران

مرینت و آدرین هر کدام مشکلات شخصی خود را دارند، با وجود این و با داشتن توانایی‌های ابرقهرمانی، مسئولیت سخت خود را پذیرفته و وارد مبارزه‌های گوناگون می‌شوند. درباره این موضوع و اهمیت مسئولیت‌پذیری با توجه به توانایی‌ها و قدرت‌های فردی، با فرزندان خود حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که قدرت بیشتر به معنای مسئولیت بیشتر است و مسئولیت‌پذیری، از وظایف کوچک در خانه و مدرسه آغاز می‌شود و تا جایگاه‌های مهم‌تر در جامعه را در بر می‌گیرد.

تماشا و دانلود کارتون کامل دختر کفشدوزکی و گربه سیاه : بیداری با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن جدید Ladybug and Cat Noir : Awakening 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را به‌صورت رایگان و آنلاین در آفرینک تماشا کنید. البته اگر فرزندان شما هم دوست دارند هر کارتون را چند بار تماشا کنند، یک خبر خوب هم برای شما داریم. امکان دانلود انیمیشن سینمایی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه : بیداری با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را به‌صورت آفلاین در یک شب تعطیل و آرام همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های مرینت، آدرین و دوستان آن‌ها، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما به دختر کفشدوزکی و گربه سیاه علاقه زیادی دارد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن‌های سینمایی این دو ابرقهرمان یعنی انیمیشن ماجراجویی در شانگهای و انیمیشن ماجراجویی در نیویورک را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.