سریال دختر کفشدوزکی : ماجراجویی در پاریس Miraculous : Tales of Ladybug & Cat Noir (2015)

دختر کفشدوزکی Miraculous

کارتون دختر کفشدوزکی ماجراجویی در پاریس Miraculous Tales of Ladybug and Cat Noir ماجرای نجات پاریس توسط ابرقهرمانان نوجوان است. ادامه متن

  • فرانسه
  • 7.7 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 5 سریال دختر کفشدوزکی

فصل 4 سریال دختر کفشدوزکی

فصل 3 سریال دختر کفشدوزکی

فصل 2 سریال دختر کفشدوزکی

فصل 1 سریال دختر کفشدوزکی

معرفی سریال دختر کفشدوزکی : ماجراجویی در پاریس

کارتون دختر کفشدوزکی ماجراجویی در پاریس Miraculous Tales of Ladybug and Cat Noir ماجرای نجات پاریس توسط ابرقهرمانان نوجوان است.
در کارتون میراکلس (نام دیگر فیلم دختر کفشدوزکی و گربه سیاه ) مرینت و آدرین با شخصیت‌های ابرقهرمانی خودشان، یعنی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه، تلاش می‌کنند تا شهر پاریس را در مقابل خطرات نقشه‌های پلید دشمنانشان محافظت کنند.

داستان کارتون ماجراجویی در پاریس Miraculous Tales of Ladybug and Cat Noir

همان‌طور که بالاتر هم خواندید کارتون ماجراجویی در پاریس یا همان کارتون دختر کفشدوزکی درباره داستان زندگی دو نوجوان پاریسی است که با شخصیت‌های مرموز و پنهان ابرقهرمانی خود با شخصیت‌های شرور شهر مبارزه می‌کنند. مرینت دختری است که تبدیل به دختر کفشدوزکی می‌شود، و آدرین، دوست و هم‌مدرسه‌ای او، تبدیل به شخصیت سوپرهیرویی گربه سیاه می‌شود. این دو دوست از شخصیت ابرقهرمانی هم آگاه نیستند و نمی‌دانند که همکارشان در مبارزه با جنایت با پاریس، همان دوست مدرسه‌شان است!
دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای از ابزار جادویی خود استفاده می‌کنند تا در مقابل نقشه‌های شرور بزرگ پاریس، هاوک موث، بایستند. او قصد دارد با کمک نیروهای مخرب خود مردم پاریس را به افرادی شرور تبدیل کند و ماموریت قهرمانان کارتون دختر کفشدوزکی ماجراجویی در پاریس این است که او را متوقف کرده، شهرشان را نجات دهند.

پدر و مادرها باید دربارۀ کارتون دختر کفشدوزکی یا میراکلس بدانند...

علاوه بر نسخۀ زبان اصلی ، فصل 1 تا انتهای کارتون دختر کفشدوزکی دوبله فارسی نیز آماده شده است و فرزند شما می‌تواند به‌راحتی به تماشای این انیمیشن بنشیند. قسمت جدید کارتون ماجراجویی در پاریس یا همان فصل 4 دختر کفشدوزکی و گربه سیاه نیز دوبله فارسی شده است و می‌توانید در آفرینک به‌تماشای آن بپردازید.
مسئلۀ سانسور کارتون دختر کفشدوزکی نباید برای والدین موضوعی مهم باشد؛ چراکه این انیمیشن مناسب گروه‌های سنی کودکان است و صحنه‌های خون‌ریزی، قتل و مرگ، و... ندارد. درگیری‌ها و مبارزات ابرقهرمانان و شرورهای داستان منجر به جراحت و آسیب شخصیت‌ها نمی‌شود و خیالتان از این بابت راحت باشد. از لحاظ زبانی نیز انیمیشن میراکلس مناسب کودکان است و در نسخۀ دوبله فارسی آن نیز این تناسب رعایت می‌شود تا والدین بتوانند با خیالی آسوده فرزند خود را به‌تماشای این انیمیشن ترغیب کنند.
این انیمیشن جذاب حاوی درس‌های اخلاقی و آموزندگی‌هایی نیز هست و به اهمیت شجاعت و ایستادن در مقابل شخصیت‌های شرور تاکید می‌کند. کودکان با تماشای این کارتون طولانی می‌توانند به ارزش دوستی و همکاری، مهربانی و شجاعت و... پی ببرند.

تماشای رایگان فصل 1 تا 4 کارتون دختر کفشدوزکی دوبله فارسی

دوبله فارسی کارتون ماجراجویی در پاریس دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای از فصل اول تا فصل 4 در آفرینک قرار دارد و شما می‌توانید بدون خرید اشتراک به‌صورت رایگان این انیمیشن را در اپلیکیشن آفرینک تماشا کنید. آفرینک خود را متعهد به ایجاد فضایی امن برای کودکان کرده است تا شما بتوانید بدون نگرانی فرزند دلبندتان را با اپلیکیشن یا سایت آفرینک تنها بگذارید و مطمئن باشید که آنها هم سرگرم می‌شوند و هم می‌آموزند.
در ضمن توجه داشته باشید که امکان دانلود انیمیشن دختر کفشدوزکی و تماشای آفلاین نیز در آفرینک مهیاست. شما هم نظرتان را درباره این انیمیشن جذاب بنویسید تا دیگر والدین هم از تجربه‌های شما بهره‌مند شوند.