آفرینک
X

سریال دختر کفشدوزکی : ماجراجویی در پاریس Miraculous : Tales of Ladybug & Cat Noir (2015)

دختر کفشدوزکی Miraculous

کارتون دختر کفشدوزکی ماجراجویی در پاریس Miraculous Tales of Ladybug and Cat Noir ماجرای نجات پاریس توسط ابرقهرمانان نوجوان است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 7.7 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 5 سریال دختر کفشدوزکی

فصل 4 سریال دختر کفشدوزکی

فصل 3 سریال دختر کفشدوزکی

فصل 2 سریال دختر کفشدوزکی

فصل 1 سریال دختر کفشدوزکی

معرفی سریال دختر کفشدوزکی : ماجراجویی در پاریس

کارتون دختر کفشدوزکی ماجراجویی در پاریس Miraculous Tales of Ladybug and Cat Noir ماجرای نجات پاریس توسط ابرقهرمانان نوجوان است.
در کارتون میراکلس (نام دیگر فیلم دختر کفشدوزکی و گربه سیاه ) مرینت و آدرین با شخصیت‌های ابرقهرمانی خودشان، یعنی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه، تلاش می‌کنند تا شهر پاریس را در مقابل خطرات نقشه‌های پلید دشمنانشان محافظت کنند.

داستان کارتون ماجراجویی در پاریس Miraculous Tales of Ladybug and Cat Noir

همان‌طور که بالاتر هم خواندید کارتون ماجراجویی در پاریس یا همان کارتون دختر کفشدوزکی درباره داستان زندگی دو نوجوان پاریسی است که با شخصیت‌های مرموز و پنهان ابرقهرمانی خود با شخصیت‌های شرور شهر مبارزه می‌کنند. در این کارتون سریالی ، مرینت دختری است که تبدیل به دختر کفشدوزکی می‌شود، و آدرین، دوست و هم‌مدرسه‌ای او، تبدیل به شخصیت سوپرهیرویی گربه سیاه می‌شود. این دو دوست از شخصیت ابرقهرمانی هم آگاه نیستند و نمی‌دانند که همکارشان در مبارزه با جنایت با پاریس، همان دوست مدرسه‌شان است!
دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای از ابزار جادویی خود استفاده می‌کنند تا در مقابل نقشه‌های شرور بزرگ پاریس، هاوک موث، بایستند. او قصد دارد با کمک نیروهای مخرب خود مردم پاریس را به افرادی شرور تبدیل کند و ماموریت قهرمانان کارتون دختر کفشدوزکی ماجراجویی در پاریس این است که او را متوقف کرده، شهرشان را نجات دهند.

داستان کارتون دختر کفشدوزکی فصل 5 ؛ جدیدترین فصل سریال ماجراجویی در پاریس

مرینت در این فصل، با یک مشکل بزرگ مواجه شده است و باید بتواند هر چه زودتر همراه با گربه سیاه، اوضاع را به حالت قبلی برگرداند! داستان از جایی شروع می‌شود که مرینت، تمام سنگ‌های جادویی و قدرتمند میراکلس را گم می‌کند و به جز گوشواره‌های خود و البته سنگ‌های جادویی گربه سیاه، همه به دست دشمن بدجنس‌شان می‌افتد. «شادو ماوث» که الان اسم خود را به «مونارک» تغییر داده، به پیروزی نزدیک شده است و احتمال شکست خوردن دو ابرقهرمان نوجوان داستان ما، لحظه به لحظه بیشتر و بیشتر می‌شود! حالا شما فکر می‌کنید در کارتون ماجراجویی در پاریس فصل 5 ، بالاخره کدام گروه برنده خواهند شد؟

پدر و مادرها باید دربارۀ کارتون دختر کفشدوزکی یا میراکلس بدانند...

علاوه بر نسخۀ زبان اصلی ، فصل 1 تا انتهای کارتون دختر کفشدوزکی دوبله فارسی نیز آماده شده است و فرزند شما می‌تواند به‌راحتی به تماشای این انیمیشن بنشیند. قسمت جدید کارتون ماجراجویی در پاریس یا همان فصل 4 دختر کفشدوزکی و گربه سیاه نیز دوبله فارسی شده است و می‌توانید در آفرینک به‌تماشای آن بپردازید.
مسئلۀ سانسور کارتون دختر کفشدوزکی نباید برای والدین موضوعی مهم باشد؛ چراکه این انیمیشن مناسب گروه‌های سنی کودکان است و صحنه‌های خون‌ریزی، قتل و مرگ، و... ندارد. درگیری‌ها و مبارزات ابرقهرمانان و شرورهای داستان منجر به جراحت و آسیب شخصیت‌ها نمی‌شود و خیالتان از این بابت راحت باشد. از لحاظ زبانی نیز انیمیشن میراکلس مناسب کودکان است و در نسخۀ دوبله فارسی آن نیز این تناسب رعایت می‌شود تا والدین بتوانند با خیالی آسوده فرزند خود را به‌تماشای این انیمیشن ترغیب کنند.
این انیمیشن جذاب حاوی درس‌های اخلاقی و آموزندگی‌هایی نیز هست و به اهمیت شجاعت و ایستادن در مقابل شخصیت‌های شرور تاکید می‌کند. کودکان با تماشای این کارتون طولانی می‌توانند به ارزش دوستی و همکاری، مهربانی و شجاعت و... پی ببرند. علاوه بر این موارد، فصل 5 کارتون ماجراجویی در پاریس شامل نکات آموزنده زیر نیز می‌باشد:

ناامید نشدن و ادامه‌دادن تلاش خود

بچه‌ها در تمام قسمت های دختر کفشدوزکی فصل 5 ، تلاش‌های خستگی‌ ناپذیر دختر کفشدوزکی و گربه سیاه برای یافتن سنگ‌ها را می‌بینند. کاراکترهای اصلی با وجود همه مشکلات و احتمال شکست خوردن، ناامید نمی‌شوند. این موضوع در کارتون دختر کفشدوزکی فصل 5 مدام تکرار می‌شود و کودکان به‌خوبی متوجه می‌شوند که رسیدن به اهداف، اصلا کار راحتی نیست و به تلاش و پشتکار مستمر، نیاز دارد. درباره این موضوع، با کودکان حرف بزنید و به آن‌ها یادآوری کنید که رسیدن به مقصد و هدف اصلی، هیچ‌وقت ساده و راحت نیست، اما با ادامه دادن مسیر، احتمال پیروزی هر لحظه بیشتر می‌شود.

کمک‌گرفتن از دیگران

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که کودکان در سریال دختر کفشدوزکی فصل 5 با دوبله فارسی با آن آشنا می‌شوند، اهمیت کمک‌گرفتن از همدیگر است. در مقابل اصل مهم کمک کردن به اطرافیان، بچه‌ها باید از سنین کودکی یاد بگیرند که خود آن‌ها هم در موقعیت‌های مختلفی، به کمک بقیه افراد نزدیک‌شان نیاز دارند. در کارتون دختر کفشدوزکی فصل 5 قسمت 7 ، مرینت برای یافتن بقیه سنگ‌ها یک راه‌حل تازه پیدا می‌کند. او متوجه می‌شوند که می‌تواند با مالکان پیشین سنگ‌های جادویی، ارتباط برقرار کند تا شاید از این طریق، بتواند محل فعلی سنگ‌ها را بیابد. در این بخش به کودکان بگویید که در شرایط سخت، نباید از سرزنش‌شدن بترسند. از طرف دیگر تصور نکنند که کمک گرفتن از بقیه، آن‌ها را ضعیف جلوه می‌دهد. انسان‌ها برای انجام کارهای بزرگ، به همکاری با هم نیاز دارند و کمک‌گرفتن از بقیه، یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای آغاز یک همکاری است.

تماشای رایگان فصل 1 تا 5 کارتون دختر کفشدوزکی دوبله فارسی

دوبله فارسی کارتون ماجراجویی در پاریس دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای از فصل اول تا فصل 5 در آفرینک قرار دارد و شما می‌توانید بدون خرید اشتراک به‌صورت رایگان این انیمیشن را در اپلیکیشن آفرینک تماشا کنید. آفرینک خود را متعهد به ایجاد فضایی امن برای کودکان کرده است تا شما بتوانید بدون نگرانی فرزند دلبندتان را با اپلیکیشن یا سایت آفرینک تنها بگذارید و مطمئن باشید که آنها هم سرگرم می‌شوند و هم می‌آموزند.
در ضمن توجه داشته باشید که امکان دانلود انیمیشن دختر کفشدوزکی و تماشای آفلاین نیز در آفرینک مهیاست. شما هم نظرتان را درباره این انیمیشن جذاب بنویسید تا دیگر والدین هم از تجربه‌های شما بهره‌مند شوند.