آفرینک
X

سریال شیرینی و آذرخش Sweetness and Lightning (2016)

شیرینی و آذرخش Sweetness and Lightning

انیمیشن سریالی شیرینی و آذرخش Sweetness and Lightning با عنوان ژاپنی Amaama to Inazuma تولید و پخش شده. یک داستان آروم و خانوادگی از رابطه یک پدر و دختر و خ ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 7.6 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 1 سریال شیرینی و آذرخش

معرفی سریال شیرینی و آذرخش

انیمیشن سریالی شیرینی و آذرخش Sweetness and Lightning با عنوان ژاپنی Amaama to Inazuma تولید و پخش شده. یک داستان آروم و خانوادگی از رابطه یک پدر و دختر و خوراکی ها. بیشتر زمان این انیمیشن هم مثل انیمیشن موش سرآشپز توی آشپزخونه و پختن غذا میگذره. تسوموگی Tsumugi دختربچه کوچکی هست که به تازگی مادرش رو از دست داده. کوهی Kohei، پدرِ اون که هم باید با غم از دست دادن همسر و کار روزانه و بزرگ کردن دخترش کنار بیاد، روزهای سختی رو میگذرونه. هر کسی برای گذروندن روزهای سخت یک کاری میکنه، یکی میره مسافرت و یکی آواز میخونه و یکی میگیره میخوابه ولی کوهی این کارها رو نمیتونه بکنه. اون باید مواظب دخترش باشه و زندگی براش متوقف نشده. راهی که اون برای گذروندن روزهای سخت پیدا میکنه آشپزی هست. اینجوری هم سرش گرم میشه هم میتونه وقت بیشتری رو با دخترش بگذرونه. تا مدتها کوهی برای خودشون غذای آماده میخرید ولی ملاقات با یکی از شاگردای قدیمش، کوتوری لیدا Kotori Iida که یک رستوران کوچک داره، باعث تصمیمات جدید میشه. حالا اون توی آشپزخونه کوچک اما پر رنگ و بوی خونه شون برای خودش و دخترش غذاهای مختلف میپزه. رابطه پدر و دختر از نو و با شادی و حرارتی خیلی بیشتر شروع میشه و اونها با همدیگه کلی اتفاقات جدید رو تجربه میکنن. لازمه بگم که شاگرد قدیمی، خانم کوتوری هم وارد زندگی زیبا و پر محبت این پدر و دختر میشه؟ انیمیشن شیرینی و آذرخش جزو انیمه ها هست، مثل کارتون فوتبالیست ها. زبان اصلی این انیمه ژاپنی هست و شما میتونید توی آفرینک اون رو با زیرنویس فارسی ببینید. وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این داستان خانوادگی و آروم و پرمحبت بشینید.

جزئیات ساخت انیمه شیرینی و آذرخش Sweetness and Lightning

این انیمیشن از روی یک کتاب مصور به همین اسم ساخته شده. کارگردان هاش یوچی ناکامورا و رینو انده هست. شرکت تی ام اس اینترتینمنت TMS Entertainment هم تولید و پخش اون رو انجام داده.