آفرینک
X

سریال خانه عروسکی گابی Gabby's Dollhouse (2021)

خانه عروسکی گابی Gabby's Dollhouse

کارتون خانه عروسکی گابی Gabby's Dollhouse پدرباره یک دختر دوست‌داشتنی و به شدت خیال‌پرداز است که هر بار وارد یک ماجراجویی جذاب می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.2 امتیاز
  • دوبله
  • 4+ سال

فصل 1 سریال خانه عروسکی گابی

معرفی سریال خانه عروسکی گابی

گابی یک دختر مهربان و دوست‌داشتنی است که با استفاده از یک هدبند جادویی با گوش‌های گربه‌ای به اندازه یک گربه، کوچک می‌شود! او پس از کوچک‌شدن، وارد خانه عروسکی شده و همراه با دوستان‌گربه‌ای خود، انواع ماجراهای عجیب و غریب را تجربه می‌کند. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید گابی و دوستان او چه ماجراهایی دارند، باید هر چه سریع‌تر تماشا قسمت اول کارتون خانه عروسکی گابی با دوبله فارسی در فصل اول را با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه کارتون کامل خانه عروسکی گابی

در قسمت 1 سریال خانه عروسکی گابی ، گابی و دوست گربه‌ای او یعنی پاندی، مهارت‌های کوچک‌شدن ابعادشان را تمرین می‌کنند. سپس وارد خانه عروسکی شده و در آن‌جا با انواع اتفاقات مختلف، مواجه می‌شوند. رفتن به مدرسه، گرفتن عکس‌های گروهی، محافظت از خانه عروسکی، کمک به همدیگر برای یادگرفتن مهارت‌های تازه و ده‌ها اتفاق دیگر، تنها بخشی از ماجراهایی است که گابی و پاندی در هر قسمت از انیمیشن سریالی خانه عروسکی گابی با آن روبه‌رو خواهند شد!

بچه‌ها با تماشا فصل اول سریال خانه عروسکی گابی چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

فضای رنگارنگ، دوست‌داشتنی و امن این سریال با توجه به نیازمندی‌های کودکان کم سن‌وسال و پیش از سنین مدرسه، طراحی و ساخته شده است. به همین دلیل روند هر داستان، بسیار ساده و آرام است و بچه‌های خیلی کوچک هم به راحتی متوجه ماجرای هر اپیزود می‌شوند.
کارتون Gabby's Dollhouse با بررسی اتفاقات عادی و روزمره و نحوه مواجه‌شدن با اتفاقات ناخوشایند، لحظات سرگرم‌کننده و در عین حال آموزنده‌ای برای بچه‌ها ایحاد می‌کند. با توجه به همین مسئله، بهتر است پس از اتمام هر اپیزود، حتما با بچه‌ها درباره نکات مثبت و آموزنده این سریال حرف بزنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که این کارتون چه نکات مثبتی دارد، موارد زیر به شما کمک خواهند کرد:

تشویق کودکان به خیال‌پردازی

شاید مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام مثبت این کارتون که از اولین اپیزود تا آخرین قسمت سریال خانه عروسکی گابی تکرار می‌شود، اهمیت خیال‌پردازی و داستان‌سازی کودکان است. بچه‌ها از کاراکتر اصلی یاد می‌گیرند که به تنهایی با اسباب‌بازی‌های خود سرگرم شوند، داستان‌های جدید برای خود ایجاد کنند و با کمک این داستان‌ها، اتفاقات مختلفی را تجربه نمایند.
برای لمس بهتر این موضوع، یک داستان خیالی برای کودکان آغاز کنید که آن‌ها نقش اصلی را برعهده دارند. سپس فرزندان خود را به تکمیل قصه تشویق کنید. خیال‌پردازی باعث تقویت مهارت‌های اجتماعی کودکان شده، تفکر انتقادی آن‌ها را شکل می‌دهد و حتی به تقویت مهارت‌های مکالمه بچه‌ها نیز کمک خواهد کرد.

بررسی مهارت حل مسئله و مدیریت بحران

یکی از موارد ثابت در هر قسمت از کارتون، وقوع یک مشکل یا چالش است. برای مثال در قسمت 4 سریال خانه عروسکی گابی ، کاراکتر اصلی باید خود را برای یک روز در مدرسه آماده کند و در مدرسه هم اتفاقات مختلفی روی می‌دهد. بچه‌ها در هر اپیزود می‌بینند که کاراکترهای اصلی با ماجراهای گوناگونی مواجه می‌شوند و هر بار بدون ایجاد مشکل بزرگ‌تر، آن اتفاق را به خوبی حل می‌کنند.
بررسی فرآیند حل مسائل، کنترل احساسات و رفتار خود در حین وقوع یک اتفاق ناخوشایند و مدیریت بحران‌های مختلف، همه به بچه‌ها می‌آموزند که در لحظات سخت باید چه رفتاری را از خود نشان دهند. البته این موضوع بدون کمک شما امکان‌پذیر نیست. پس حتما پس از اتمام هر قسمت، از بچه‌ها بپرسید که آن‌ها اگر به جای کاراکترهای اصلی بودند، چه روشی برای حل مشکل انتخاب می‌کردند. علاوه‌بر این در حین وقوع اتفاقات مختلف، رفتارهای گابی و دوستان او را مثال بزنید و از بچه‌ها بخواهید بدون خشم، هیجان یا ترس، یک راه‌حل خوب پیدا کنند.

مشورت‌کردن با همدیگر برای رسیدن به راه‌حل مناسب

نکته مثبت دیگر انیمیشن سریالی Gabby's Dollhouse ، رفتار کاراکترهای اصلی در زمان بلد نبودن چیزهای مختلف است. کاراکترها در این لحظه، از دیگران کمک می‌خواهند، مشکلات را با هم در میان می‌گذارند و با مشورت، اختلافات و موانع را از بین می‌برند. به کودکان بگویید که همه انسان‌ها در هر سن‌وسالی، به مشورت‌کردن با بقیه نیاز دارند. این رفتار، نشانه بچگی یا ضعف نیست و گاهی اوقات، والدین هم به مشورت با فرزندان خود نیاز پیدا می‌کنند. این موضوع را در مسائل مختلف روزمره، تکرار کنید تا مشورت‌خواستن و درمیان‌گذاشتن مشکلات با شما و بقیه اعضای خانواده، به یکی از اصول اصلی زندگی فرزندان‌تان تبدیل شود.

والدین پیش از پخش کارتون Gabby's Dollhouse با دوبله فارسی باید این نکات را به خاطر بسپارند

  • داستان‌های ساده و فضای امن کارتون باعث شده که تماشا کارتون خانه عروسکی گبی برای کودکان 4 ساله به بالا کاملا مناسب باشد.

  • رنگ صورتی همه جزئیات کارتون ممکن است این احساس را به بچه‌ها بدهد که این کارتون تنها برای یک جنسیت خاص است. حتما درباره این مسئله با هم حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که تبعیض‌های مختلف چه مشکلاتی برای همه ایجاد می‌کنند.

  • بچه‌ها بعد از تماشا این کارتون ممکن است به داشتن حیوانات خانگی یا خانه عروسکی، ترغیب شوند.

تماشا و دانلود کارتون کامل خانه عروسکی گابی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

تماشا فصل 1 سریال خانه عروسکی گابی در آفرینک برای شما و فرزندان‌تان، خیلی آسان است. قسمت‌های مختلف این کارتون را می‌توانید کاملا رایگان در آفرینک به‌صورت آنلاین ببینید. البته به جز تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون Gabby's Dollhouse با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، قسمت‌های مختلف این سریال را با بچه‎ها به‌صورت آفلاین تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های گابی و دوستان او در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون خانه عروسکی گابی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون آمفیبیا و کارتون دختران گربه ای را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.