آفرینک
X

سریال ناکلز Knuckles (2024)

ناکلز Knuckles

کارتون ناکلز Knuckles 2024 درباره موجودی قوی، باهوش و سریع به اسم ناکلز است که باید با کمک قدرت‌های خود، از سیاره زمین، دوستان و از همه مهم‌تر خودش، محافظت کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.3 امتیاز
  • دوبله
  • 9+ سال

فصل 1 سریال ناکلز

معرفی سریال ناکلز

ناکلز یک جوجه تیغی قرمز رنگ با قدرت‌های فوق‌العاده است که همراه با دوستان خود بر روی سیاره زمین در کنار یک خانواده عادی زندگی می‌کنند. ناکلز بر خلاف همه، همیشه آمادگی مبارزه دارد و احساس می‌کند که دائم در خطر است. به همین دلیل، تصمیم می‌گیرد که به «وید»، مرد جوانی که در خانه او زندگی می‌کنند، روش‌های مبارزه را آموزش دهد. همه اطرافیان ناکلز تصور می‌کنند که او بیش از حد نگران است که یک اتفاق عجیب رخ می‌دهد. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه زودتر همراه با فرزندان خود تماشا قسمت اول سریال ناکلز فصل 1 با دوبله فارسی کامل را شروع کنید!

خلاصه سریال جدید ناکلز درباره چیست؟

یک سازمان مخفی، در تلاش هستند که ناکلز را دستگیر کنند و از نیروهای فوق‌العاده او برای اهداف شرورانه خود کمک بگیرند. آن‌ها با همین هدف، در یک شب ظاهراً عادی و در سالن بولینگ، به ناکلز و وید حمله می‌کنند. حالا همه چیز وارد مرحله تازه‌ای می‌شود. ناکلز، سونیک و بقیه دوستان آن‌ها همراه با وید و همسرش، باید مراقب گام‌های بعدی باشند و در عین محافظت از خود، با این سازمان مخوف بجنگند! اما آیا ناکلز و دوستان خود موفق می‌شوند یا نیروهای سازمان، خیلی قوی‌تر از آن‌ها هستند؟

بچه‌ها با تماشا فصل اول سریال ناکلز چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

سریال جدید ناکلز 2024 یک اسپین آف از مجموعه سونیک است. سونیک یک کاراکتر دوست‌داشتنی بازی ویدئویی است که در سال‌های اخیر، انواع فیلم و کارتون‌ها بر اساس شخصیت آن، ساخته شد. حالا و در جدیدترین اثر از این مجموعه، سریال ناکلز معرفی شد.
تاریخ اکران سریال ناکلز 26 آوریل 2024 است. این سریال جدید، برای کودکان و البته بزرگ‌ترهای علاقمند به سونیک و دوستان او، به شدت جذاب خواهد بود و فرزندان شما هم عاشق این کارتون می‌شوند. پس از تماشا هر قسمت از این سریال ناکلز ، می‌توانید راجع به نکات مهم و آموزنده سریال ناکلز با فرزندان خود حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین نکات مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

کنترل خشم

یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های کاراکتر اصلی، خشم و جدیت او است. ناکلز همه چیز را بیش از حد جدی می‌گیرد و البته خیلی زود عصبانی می‌شود. این رفتار ناکلز در اغلب موارد به ناراحتی دوستان او منجر خواهد شد. از این بخش کمک گرفته و درباره این خصوصیت اخلاقی ناکلز با کودکان حرف بزنید.
در صورتی که فرزندان شما هم با این موضوع مواجه هستند، رفتارهای ناکلز را مثال بزنید و به آن‌ها بگویید که این اخلاق نامناسب، چه مشکلاتی را برای فرد و البته اطرافیان او، ایجاد می‌کند. روش‌های کنترل خشم را با هم بررسی کنید و با استفاده از آن‌ها در حین عصبانیت خود یا فرزندان‌تان، روش‌های اصولی انجام این کار را به بچه‌ها بیاموزید.

خودخواهی و عواقب آن

انسان‌های شرور شاغل در سازمان مخفی، سعی دارند که برای رسیدن به اهداف خودخواهانه خود، ناکلز را دستگیر کنند. این مسئله از اولین اپیزود تا قسمت آخر سریال ناکلز ادامه دارد. در هر اپیزود همه این افراد منفی، شکست می‌خورند.
از این بخش نیز استفاده کرده و با بچه‌ها درباره خودخواهی، آزار دیگران، استفاده از توانایی‌های بقیه برای رسیدن به اهداف منفی و دیگر موارد مشابه، حرف بزنید. به کودکان بگویید که چرا این رفتارها بد هستند و در صورت انجام آن‌ها، چه مشکلاتی برای بچه‌ها در زندگی به‌وجود می‌آید.

اهمیت ورزش‌کردن و انجام فعالیت‌های بدنی

در قسمت 2 سریال Knuckles ، کاراکتر اصلی دوستان خود را به ورزش‌کردن و انجام‌دادن فعالیت‌های بدنی، دعوت می‌کند. آن‌ها در هر اپیزود باید کارهای جدیدی یاد بگیرند و با استفاده از مهارت‌های تازه خود، مبارزه را شروع کنند. با اشاره به این قسمت، از اهمیت آمادگی جسمانی و انجام فعالیت‌های بدنی مختلف برای سلامتی، با کودکان حرف بزنید.
با اجرای یک برنامه خانوادگی، ورزش را به بخشی از روتین زندگی بچه‌ها تبدیل کنید. آن‌ها را به استمرار در این مسیر، ترغیب کرده و در صورت علاقه کودکان، آن‌ها را به انجام یک ورزش حرفه‌ای، تشویق نمایید.

والدین پیش از پخش کارتون کامل Knuckles با دوبله فارسی کامل باید این نکات را بدانند

  • مبارزه‌های مختلف و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا سریال Knuckles برای کودکان 9 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • به کودکان تاکید کنید که خشونت فیزیکی، تنها راه موجود برای حل‌کردن مشکلات نیست.

  • انواع وسایل، اسباب‌بازی‌ها و محصولات با تصاویر سونیک، ناکلز و بقیه کاراکترهای این سریال در بازار وجود دارند. ممکن است کودکان پس از اتمام سریال به خرید این وسیله‌ها ترغیب شوند.

تماشا و دانلود سریال جدید ناکلز 2024 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

تماشا سریال جدید ناکلز با دوبله فارسی کامل برای شما و بچه‌ها در آفرینک بسیار راحت است. امکان تماشا کاملا رایگان و آنلاین هم در آفرینک وجود دارد. البته به جز تماشای آنلاین، امکان دانلود فصل اول کارتون Knuckles با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، قسمت‌های مختلف این کارتون را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های ناکلز ، سونیک و بقیه دوستان آن‌ها، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا سریال ناکلز لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم سونیک خارپشت 1 و کارتون سونیک پرایم را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.