آفرینک
X

سریال داستان های خوکی Piggy Tales (2014)

داستان های خوکی Piggy Tales

کارتون داستان های خوکی Piggy Tales درباره چند خوک سبز رنگ کمی حواس‌پرت است که هر اتفاق و ماجرای ساده زندگی آن‌ها، به یک دردسر بزرگ و عجیب، تبدیل می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فنلاند
  • 6.8 امتیاز
  • 5+ سال

فصل 1 سریال داستان های خوکی

معرفی سریال داستان های خوکی

خوک کوچولوها، با رنگ سبز و کارهای عجیب‌وغریب‌شان، هر بار یک داستان تازه برای خودشان می‌سازند و با تماشا سریال صامت داستان های خوکی همراه با فرزندان‌تان، می‌توانید از ماجراجویی‌های خنده‌دار و جالب این خوک‌ها، لذت ببرید! اگر دقیقا نمی‌دانید که خوک‌ها چه ماجرا‌هایی می‌توانند داشته باشند یا چرا همیشه یک دردسر بزرگ می‌سازند، چند دقیقه همراه ما بمانید تا خلاصه این کارتون و جزئیات جذاب آن را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان کارتون بی کلام Piggy Tales درباره چیست؟

ماجراهای این کارتون بامزه و خنده‌دار، درباره دو خوک کوچک و بزرگ است. این دو هر بار با هم وارد یک ماجرای ساده می‌شوند و به طرز عجیبی، همان ماجرای ساده را به یک دردسر خیلی بزرگ تبدیل می‌کنند! بازی‌کردن روی ترامپولین، پیدا کردن چند جعبه، سقوط یک سفینه فضایی و یافتن چوب جادویی، همه بخشی از اتفاقاتی است که در قسمت‌های مختلف برنامه کودک داستان های خوکی رخ می‌دهند!

نکات مثبت کارتون داستان های خوکی برای کودکان

کاراکترهای اصلی این سریال، در مجموعه پرندگان خشمگین حضور داشتند. در آن کارتون، خوک‌ها دشمن پرنده‌ها بودند و هر کدام در یک جزیره مجزا زندگی می‌کردند و گاهی اوقات، با هم به مشکل می‌خوردند. حالا و در انیمیشن سریالی  Piggy Tales، داستان کاملا درباره خوک‌ها و ماجراهایی است که آن‌ها می‌سازند.
یکی از مهم‌ترین بخش‌های انیمیشن سریالی داستان های خوکی این است که کاراکترهای اصلی، به‌شدت حواس‌پرت هستند، هیچ دانش و اطلاعاتی ندارند و به خاطر همین، ماجراهای روزمره برای آن‌ها یک چالش واقعی است. با توجه به همین بخش و استفاده از داستان هر اپیزود این کارتون، می‌توانید نکات مثبت و مهمی به فرزندان خود بیاموزید. در ادامه، برخی از پیام‌های مهم این کارتون را با هم مرور می‌کنیم:

توجه به هشدارها و تابلوهای اعلانات

در یکی از قسمت‌های سریال داستان های خوکی در فصل 1 ، یکی از کاراکترها بدون توجه به هشدار عدم استفاده از ترامپولین، وارد اتاق شده و از ترامپولین استفاده می‌کند. با استفاده از ماجرای قسمت 1 کارتون Piggy Tale ، می‌توانید با بچه‌ها درباره اهمیت تابلوهای موجود در خیابان و در موقعیت‌های خاص مثل در نزدیکی استخرهای موجود در پارک‌ها، جاده‌ها یا در نزدیکی تپه‌ها و کوه‌ها و لزوم توجه به آن‌ها، صحبت کنید.
کاراکتر این سریال با بررسی نبودن افراد دیگر، کار اشتباه خود را انجام خواهد داد و با اشاره به همین بخش، به کودکان بگویید برای انجام ندادن یک کار نادرست، نیازی نیست که کسی در اطراف آن‌ها نباشد. در هر صورت و حتی در هنگام تنهایی، نباید کارهای اشتباه و خطرناک را انجام دهند.

خطرات استفاده از وسایل ناآشنا

در قسمت های مختلف فصل اول کارتون داستان های خوکی ، کاراکترهای اصلی بدون اینکه بدانند وسایل موجود چه کاربرد یا خطراتی دارند، به آن‌ها دست می‌زنند. درباره این موضوع با فرزندان خود حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که نباید به وسایل مختلف بدون اطلاع‌داشتن از کاربرد آن‌ها، دست بزنند. درباره وسایل ساده‌ای که می‌توانند خطرناک باشند، با بچه‌ها صحبت کنید و آن‌ها را نسبت به عواقب انجام چنین کاری، آگاه نمایید.

حواس‌پرتی و عواقب آن

مشخصه اصلی کاراکترهای سریال داستان های خوکی ، حواس‌پرتی شدید آن‌ها است. در واقع خوک‌ها هیچ چیزی بلد نیستند، سعی نمی‌کنند که چیزی هم یاد بگیرند و ترکیب این مشخصه‌ها با هم، هر بار یک چالش و مشکل بزرگ، ایجاد می‌کند.
از کودکان بخواهید که اشتباه‌بودن چنین رفتاری را از نگاه خودشان، برای شما توضیح دهند و با پیدا کردن راه‌حل‌های متنوع از نگاه بچه‌ها، روش‌های خوبی برای یادگرفتن نکات تازه، مراقبت از خود در محیط‌های مختلف و عدم ایجاد دردسر به دلیل حواس‌پرتی، به کودکان بیاموزید.

والدین پیش از پخش سریال صامت داستان های خوکی باید این نکات مهم را به خاطر بسپارند

  • تماشا کارتون داستان های خوکی به دلیل اشتباهات دائمی کاراکترها و خطرات موجود در هر اپیزود، برای بچه‌های 5 ساله و بزرگتر مناسب است که بتوانید تفاوت واقعیت و کارتون را برای آن‌ها توضیح دهید.

  • به رفتار اشتباه خوک‌ها مثل آزار دادن بقیه، انجام کارهای خطرناک و استفاده از وسایل دیگران اشاره کرده و به فرزندان‌تان بگویید که این رفتارها اشتباه و نادرست هستند.

  • از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون داستان های خوکی ، همه ماجراها تنها با حالت چهره و بدن کاراکترها روایت می‌شوند. اگر احساس می‌کنید که فرزندان‌تان به توضیح بیشتر نیاز دارند، کنار آن‌ها بمانید و بخش‌های مبهم داستان را شرح دهید.

تماشا و دانلود کارتون بی کلام داستان های خوکی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سریالی صامت داستان های خوکی فراهم شده است. می‌توانید اپیزودهای مختلف فصل 1 این کارتون را برای کودکان خود به‌صورت آنلاین و رایگان، پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون بی کلام Piggy Tales از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود هر قسمت، می‌توانید آن اپیزود را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از تماشای ماجراهای خنده‌دار خوک کوچولوهای سبز رنگ، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون داستان های خوکی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون راتیک موش خنگ و کارتون بون و پیمنتو را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.