آفرینک
X

سریال سانی بانیز Sunny Bunnies (2015)

سانی بانیز Sunny Bunnies

کارتون سانی بانی Sunny Bunnies که بچه‌ها آن را با عنوان انیمیشن خرگوش های آفتابی هم می‌شناسند، داستان 5 موجود شگفت‌انگیز ساکن خورشید است که گاهی برای ماجراجویی به سیاره زمین و پارک سانی سر می‌زنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • بلاروس
  • 6.9 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 1 سریال سانی بانیز

معرفی سریال سانی بانیز

کارتون سانی بانی Sunny Bunnies که بچه‌ها آن را با عنوان انیمیشن خرگوش های آفتابی هم می‌شناسند، داستان 5 موجود شگفت‌انگیز ساکن خورشید است که گاهی برای ماجراجویی به سیاره زمین و پارک سانی سر می‌زنند. این 5 گلولۀ درخشان در مسیر ماجراجویی‌های خود با مسائل و مشکلاتی روبه‌رو می‌شوند که برای حل آنها باید با هم همکاری کنند. با ما همراه باشید تا سریال سانی بانی را بهتر بشناسید.

داستان کارتون سانی بانی Sunny Bunnies

قسمت اول کارتون Sunny Bunnies در حالی آغاز می‌شود که این 5 دوست خورشیدی وارد یک شهربازی در زمین می‌شوند تا از سواری در دستگاه اسب‌های چرخان لذت ببرند. انیمیشن سانی بانیز کوتاه است و هر قسمت آن چند دقیقه بیشتر طول ندارد.
حالا کمی بیشتر شخصیت‌های داستان را بشناسیم. همان‌طور که گفتیم 5 موجود شگفت‌انگیز از خورشید به زمین می‌آیند تا از بازی و ماجراجویی لذت ببرند. اسم این 5 خرگوش کوچک توربو، بیگ بو، آیریس، شاینی، و هوپر است. آن‌ها در سطح خورشید زندگی می‌کنند؛ و وقتی که می‌خواهند به زمین سفر کنند، لباس‌های خرگوشی خاص خود را می‌پوشند تا بدنشان را گرم مانند خورشید نگه دارد.
آنها در هر نقطه‌ای از زمین که نور داشته باشد می‌توانند حضور پیدا کنند؛ ولی بیشتر اوقات، زمان خود را در یک شهربازی به نام پارک آفتاب می‌گذرانند. در قسمت‌های جدید کارتون سانی بانی چند شخصیت فرعی دیگر هم به آنها اضافه می‌شوند. یکی از این شخصیت‌های گرگ خاکستری بزرگی است که از ماه آمده و قصد دارد خرگوش‌ها را شکار کند. ولی 5 قهرمان ما زرنگ‌تر و باهوش‌تر از آن هستند که فریب نقشه‌های گرگ قصه را بخورند!
قسمت آخر از فصل چهارم سریال سانی بانیز هم جذاب است؛ جایی که دوست‌ها تلاش می‌کنند با موسیقی و رقص و سرگرمی بهترین لحظات را برای خود، و بینندگانشان بسازند.

چرا فرزندمان باید سریال سانی بانیز را ببیند؟

شاید شخصیت‌های داستان سانی بانی گاهی اوقات همدیگر را اذیت کنند؛ ولی در نهایت همیشه در کنار هم هستند و به هم کمک می‌کنند. این انیمیشن جذاب کودکانه چند درس مهم دارد که در این قسمت به آنها اشاره خواهد شد.
دوستی: توربو، بیگ بو، آیریس، شاینی، و هوپر همیشه در کنار هم هستند و ارزش دوستی را به خوبی به کودکان نشان می‌دهند. آنها با هم راهی ماجراجویی می‌شوند و با هم مشکلات را حل و فصل می‌کنند.
ماجراجویی: این 5 خرگوش کوچک به کودکان می‌آموزند که در زندگی از ماجراجویی نترسند و با فکر و برنامه به دنبال تحقق رویاهایشان باشند.
سرگرمی: یکی دیگر از درس‌های آموزنده این سریال کوتاه توجه به اهمیت سرگرمی‌های سالم است. کودکان با تماشای ماجراجویی‌ها و سرگرمی‌های خرگوش‌های سانی بانیز یاد می‌گیرند که از تمام لحظات زندگی خود لذت ببرند و شاد باشند.
حل مسئله: در کارتون سانی بانیز تاکید بسیاری بر حل مسئله و همکاری برای پشت سر گذاشتن مشکلات دیده می‌شود. این شخصیت‌ها به فرزندان ما یاد می‌دهند که چگونه با فکر و برنامه از پس مشکلات بربیایند و در زندگی موفق شوند.
از این درس‌ها که بگذریم؛ این انیمیشن می‌تواند در فضایی رنگارنگ و جذاب فرزند شما را همراه کند تا لحظه‌هایی شاد و پرانرژی را بگذراند و در کنار آن، درس‌هایی را هم که گفتیم فرا بگیرد. کوتاه‌بودن قسمت‌های کارتون سانی بانی و فضای پُرانرژی آن کودکان را در زمان فراغت ایشان به بهترین صورت ممکن سرگرم می‌کند. خودتان خواهید دید که چطور فرزندتان میخکوب این انیمیشن کودکانه می‌شود و از آن نهایت لذت را می‌برد!

دوبله فارسی کارتون سانی بانی Sunny Bunnies

اگر قصد تماشای آنلاین کارتون سانی بانی با دوبله فارسی را دارید، خیالتان راحت باشد که آفرینک این امکان را برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن آفرینک به‌صورت رایگان و بدون نیاز به خرید اشتراک کارتون Sunny Bunnies و دیگر انیمیشن‌های جذاب را تماشا کنید؛ البته در کنار فرزندتان! آفرینک خود را متعهد به ایجاد فضایی ایمن و سالم برای کودکان کرده است تا والدین بتوانند با خیالی آسوده دلبندان خود را با این اپلیکیشن تنها بگذارند و مطمئن باشند که فرزندشان از محتوای آموزنده و سرگرم‌کننده سالم و مفید بهره‌مند خواهد شد. این نکته را هم در آخر باید ذکر کنیم که امکان دانلود کارتون سانی بانی Sunny Bunnies و تماشای آفلاین نیز در اپلیکیشن آفرینک مهیاست.