سریال دختران رنگین کمان Rainbow Rangers (2018)

دختران رنگین کمان Rainbow Rangers

کارتون دختران رنگین کمان Rainbow Rangers درباره 7 دوست است که با قدرت‌های جذاب و جادویی خود، به بقیه مردم کمک می‌کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.1 امتیاز
  • دوبله
  • 4+ سال

فصل 1 سریال دختران رنگین کمان

معرفی سریال دختران رنگین کمان

در یک سرزمین جادویی، 7 دختر 9 ساله حضور دارند که هرکدام از آن‌ها، نماینده یکی از رنگ‌های رنگین‌کمان هستند. هر کدام از این هفت نفر، یک قدرت اختصاصی دارد. هربار که در قلمروی جادویی سرزمین آن‌ها یا بر روی زمین، یک اتفاق ناخوشایند رخ می‌دهد، فرشته مهربانی به اسم “کالیا”، زنگ را به صدا در می‌آورد. پس از آن هم با انتخاب سه نفر از اعضای گروه، آن‌ها را از طریق رنگین کمان به جایی می‌فرستد که مشکل وجود دارد تا دختران رنگین کمان بتوانند مشکل را حل کنند. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که این هفت نفر چه قدرت‌هایی دارند و چطور می‌توانند به بقیه کمک کنند، باید هر چه سریع‌تر تماشا قسمت اول سریال دختران رنگین کمان فصل 1 را با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه داستان کارتون دختران رنگین کمان

“رزی” با رنگ قرمز خود، رهبر گروه است. “آنا” همیشه لباس‌های زرد رنگ به تن می‌کند و می‌تواند با حیوانات مختلف ارتباط برقرار کند. “ایندیگو” با لباس و موهای بنفش رنگ خود شناخته می‌شود و سرعت بسیار زیادی دارد. “مندرین” موها و لباس نارنجی داشته و قدرت شنوایی فوق‌العاده خوبی دارد. “بونی” با رنگ آبی در همه‌جا حضور داشته و می‌تواند هر چیزی که بخواهد بسازد و علاوه‌بر آن، قدرت بینایی فوق‌العاده‌ای هم دارد. “پپر مینت” با رنگ سبز نعنایی‌اش، می‌تواند خود و دیگر اعضای گروه رنگین کمان را نامرئی کند. “لوندر” بنفش‌ رنگ هم می‌تواند سایز خود را به ‌اندازه یک زنبور کوچک، تغییر دهد! هربار که یک مشکل تازه رخ می‌دهد، اعضای گروه در کنار هم قرار گرفته و با استفاده از توانایی‌های خود، مشکلات مختلف را حل می‌کنند! با تماشا کارتون Rainbow Rangers با دوبله فارسی همراه با فرزند خود می‌توانید ببینید در هر قسمت چه ماجرایی وجود داشته و این دخترهای رنگین کمانی چگونه با قدرت‌هایشان مشکل موجود را حل می‌کنند!

تماشا کارتون Rainbow Rangers با دوبله فارسی چه نکات مثبتی برای کودکان دارد؟

ایجاد یک فضای کاملا رنگارنگ و جادویی، درست همان چیزی است که کودکان کم سن و سال به آن نیاز دارند و برنامه کودک دختران رنگین کمان، به‌زیبایی هر چه تمام‌تر این فضا را در اختیار بچه‌ها قرار می‌دهد. طراحی بی‌نظیر کاراکترها، داستان‌های جذاب و روند مهیج هر اپیزود، باعث شده که از همان قسمت 1 کارتون دختران رنگین کمان ، کودکان و حتی نوجوان‌ها کاملا مجذوب این کارتون شوند.
هر قسمت از انیمیشن سریالی دختران رنگین کمان یک ماجرای اختصاصی دارد و می‌توانید پس از اتمام هر اپیزود، درباره ماجراهای آن قسمت با هم حرف بزنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که این کارتون چه نکات آموزنده و مهمی برای فرزندان شما دارد، موارد زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

اهمیت منحصربه‌فرد بودن اعضای جامعه

از اولین اپیزود کارتون Rainbow Rangers ، بچه‌ها می‌بینند که هریک از کاراکترها، با دیگر اعضای گروه کاملا متفاوت است و ویژگی‌های ظاهری و حتی اخلاقی خاص خود را دارد. با همه این تفاوت‌ها، این 7 دوست در کنار هم هستند و به‌ بهترین شکل ممکن، به همدیگر برای رسیدن به اهداف‌شان کمک می‌کنند.
درباره این بخش کمی بیشتر گفت‌وگو کرده و به بچه‌ها بگویید که برای پذیرفته‌ شدن در یک گروه خاص، نیازی به تغییر خود ندارند. هر فرد با وجود خصوصیات اخلاقی منحصربه‌ فرد خود، کامل و کافی است و نباید برای خوشایند دیگران از علایق خود دست بکشد. درک این موضوع برای کودکان کمی بزرگتر و در ابتدای نوجوانی، اهمیت دو چندان خواهد داشت.

آشنا شدن با حیوانات مختلف و محل زندگی آن‌ها

در انواع اپیزودها مثل قسمت 10 سریال دختران رنگین کمان یا در اپیزود 16، دختران رنگین کمان با کمک هم سعی دارند که حیوانات مختلف را از گم‌‌ شدن نجات دهند یا محل مناسبی برای زندگی حیوانات پیدا کنند. تکرار این موضوع در همه قسمت‌ها، باعث شده که کودکان در هر اپیزود با یک حیوان تازه آشنا شده و محل مناسب زندگی این حیوانات را هم بشناسند.
شما نیز می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و پس از تماشا هر قسمت کارتون دختران رنگین کمان ، نکات مهم زندگی آن حیوان را به بچه‌ها آموزش دهید و با خواندن کتاب‌های مرتبط یا جست‌وجو در اینترنت، اطلاعات کامل‌تری در اختیار فرزندان خود بگذارید.

کمک به افراد مختلف جامعه

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون Rainbow Rangers ، کاراکترهای اصلی در تلاش هستند که به موجودات مختلف کمک کرده و شرایط بسیار بهتری برای همه بسازند. از این موضوع نیز استفاده کرده و به بچه‌ها بگویید که یک جامعه تنها زمانی به موفقیت می‌رسد که همه اعضای آن، وظایف اجتماعی خود را برعهده بگیرند، به دیگران کمک کنند و از تخریب محل زندگی خود یا آسیب ‌زدن به آن، جلوگیری نمایند.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش سریال دختران رنگین کمان باید به خاطر بسپارند

  • با توجه به فضای امن و آرام این کارتون، تماشای اپیزودهای مختلف آن برای کودکان 4 ساله و بزرگتر مناسب است.

  • این کارتون با هدف آموزش مهارت‌های اولیه اجتماعی ساخته شده است، اما می‌توانید درباره رنگین‌کمان و دلیل ایجاد آن یا دیگر موارد علمی موجود در این سریال، اطلاعات مختلفی در اختیار فرزندان خود بگذارید.

تماشا و دانلود کارتون دختران رنگین کمان با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال کامل دختران رنگین کمان با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون کامل Rainbow Girl با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های 7 دختر رنگین کمان، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون دختران رنگین کمان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کافه لوبیا و کارتون دختران گربه ای را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.